1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń96 tys.
  • Odpowiedzi183
  • Ocen na +107
1 tys. ppt ?

mąż mnie zdradza (184)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: mąż mnie zdradza

Napisał(a): ~Mars -

Zrewiduj się Rozładuj swoje negatywne emocje w inny sposób , nie wracaj do tego co cię zraniło , bo będziesz rozdrapywać blizny i cierpieć . Czasem po prostu wystarczy sobie odpuścić i i zacząć żyć od nowa ..To dopiero wyzwanie , pomyśl ile wspaniałych chwil przed tobą ....
Super pomysł, o ile ma się gdzie uciec od małżonka.

Napisał(a): ~HGW -

~gość . Myślę o taktownej zemście, bez żadnych chorych akcji. Czekam na Wasze pomysły!
Zdrowy, normalny człowiek nie będzie takiej zemsty obmyślał. no chyba, że jesteś botem i aby był temat, a jaki to już nieistotne.

Los, życie odplaci.
PEWNIE SIE GZI Z INNYMI CHŁOPAMI

Reklama

Reklama

Napisał(a): ~Ada -

Keramek Chcesz się zemścić za to że twój mąż zaznał odrobinę szczęścia?
Co ty nazywasz szczęściem że dziewczynie rogi przyprawia i życie rodzinne zniszczył , ja bym mu pokazała szczęście jakby wpier.. dostał i z limem chodził to dopiero byłby szczęśliwy , a przy najbliższej okazji wpakowałabym mu niezłą ilość tabletek na sraczkę , to by widział wielkie szczęście a nie odrobinę :D

Reklama

Napisał(a): ~Ada -

~Mars][cytat kogo=Zrewiduj się Rozładuj swoje negatywne emocje w inny sposób , nie wracaj do tego co cię zraniło , bo będziesz rozdrapywać blizny i cierpieć . Czasem po prostu wystarczy sobie odpuścić i i zacząć żyć od nowa ..To dopiero wyzwanie , pomyśl ile wspaniałych chwil przed tobą ....
Super pomysł, o ile ma się gdzie uciec od małżonka. [/cyta

Najlepiej ciuchy faceta wystawić przed dom , jak najszybciej wymienić zamki w drzwiach , chciał do innej to niech sobie idzie . Ja bym mu zrobiła pokazówkę niech się wstydzi czyli szmaty przez okno i wynocha z domu a przyjdzie czas że kasa się skończy i będzie skamleć by wrócić bo niunia poszuka innego sponsora . Wtedy doceni co miał.

[b][/b]

Napisał(a): ~iSIA -

~roro60 80 % kobiet zdradza swoich mężów w swoim zakładzie pracy. Wiem ze swojego długiego stażu pracy. Imprezy , delegacje , wyjazdy daje kobietom okazje, które chetnie wykorzystują.
HAha , dobre widzę że jestem w 20 % :D , prawda jest taka jak przysłowie mówi że "jak suka nie da pies nie ruszy " Jeździłam wiele razy na imprezy integracyjne dobrze się bawiłam ,były różne propozycje ale trzeba mieć swoje sumienie i oczywiście rozum i głowę na karku a nie między nogami .

Napisał(a): ~z klasa -

zemsta to bez sensu pokorom więcej sie otrzyma od losu dużo cierpliwości żyć własnym życiem znaleśc zaiteresowanie niech to pochłonie Twój czas który kiedyś pokarze że zwyciężyłaś Ja to przeżyłam i na chwilę obecną j wie nikt bo życieestem szczęśliwa bo ktoś mnie docenił a co będzie tego nie to chwila

Napisał(a): ~roma -

1. Nie daj sobie wmówić ,że to Twoja wina( jak był niezadowolony z ciebie to mógł ci to powiedzieć a nie szukać szczęścia u innej) jeśli nie potrafisz wybaczyć - odejdź
2. Nie szukaj sposobu na jakąś drASTYCZNĄ ZEMSTĘ TYPU PLOTKI,, SZKALOWANIE, NISZCZENIE MIENIA ITD bo zamiast ulgi mogą zaprowadzić cie do sądu i wtedy ty znowu będziesz przegrana a on spotka sie ze współczuciem i pochwałą, że dobrze zrobił bo faktycznie nie nadajesz sie do życia we dwoje, oraz , że cierpisz na zaburzenia psychiczne
3. Pomysł z wysłaniem jego brudów i lekarstw do "następczyni" - przedni !!!! pożegnasz sie z draniem z klasą i pokażesz, że masz poczucie humoru( ale list musi być krótki i o proponowanej treści , tj. że jeśli przejeła twoje przyjemności niech przejmie też Twoje obowiązki - w paczke włóż jednak wyłącznie jego brudasy czy sflaczałe ciuchy
4. jeśli masz dzieci to ich chroń przed waszymi zmaganiami - wasze problemy to ani ich wina ani ich sprawa

Napisał(a): ~Pomocny -

"Myślę o taktownej zemście" ..... Po co ? taktownie i inteligentnie to możesz mu powiedzieć że wiesz o tym, o tamtym o tej i tamtej od dawna i że jest prostakiem myśląc że Ty nie wiedziałaś o tym , nie eskaluj - wydrwij - wyśmiej - pokaż wyższość .... w rozmowie przy winie w drogiej knajpie - to TY mów a on niech słucha i wyjdź ... po prostu go zostaw z stolikiem i rachunkiem
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • m mnie zdradza
  • zdradzam on
  • zdrada forum 2019
Do góry strony: mąż mnie zdradza