1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń96 tys.
  • Odpowiedzi183
  • Ocen na +107
1 tys. ppt ?

mąż mnie zdradza (184)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: mąż mnie zdradza

Napisał(a): ~Zuza -

~saute
~gość . Myślę o taktownej zemście, bez żadnych chorych akcji. Czekam na Wasze pomysły!
Zdrowy, normalny człowiek nie będzie takiej zemsty obmyślał. no chyba, że jesteś botem i aby był temat, a jaki to już nieistotne.

Los, życie odplaci.
Zostałam upokorzona na każdej możliwej linii. Nie chcę zdrady puszczać płazem.
Zacznij się pukać z jego kolegami z pracy i powiedz mu o tym po rozwodzie.

Reklama

Napisał(a): ~rafi -

sprawdzone działa ,,,,, super kolacja , seksowna bielizna sex obłędny z mężem a po wszystkim mówisz do rozleniwiałego męża tam jest walizka spakowana i wy,,,pierdal a idąc do łózka z każdą następną pamiętaj co straciłeś .... mój prawnik przekaże Ci dokumenty rozwodowe ,,,,,(TEJ MINY NIGDY NIE ZAPOMNĘ)

Reklama

Reklama

Napisał(a): ~Gość78 -

spakuj jego zużyte rzeczy , skarpety , gacie, koszulki , lekarstwa i napisz karteczkę żeby była świadoma że ma grzybice, rzeżączkę itp.W domu rozwal wszystko co do niego należy , albo sprzedaj coś co jest dla niego drogocenne , wyczyśc konto , wyjedź i zostaw kartkę baw sie dobrze dalej :) albo miłej zabawy cd.

Napisał(a): ~ewa -

~Monika
~ehh Jakie to małostkowe szukać zemsty za zdradę, i takie typowo kobiece.
Może więcej samokrytyki, zdrada nie bierze się ot tak po prostu i zdradzie nie jest winna jedna osoba. Żeby doszło do zdrady to musi się wypalić uczucie i fascynacja drugą osobą, Może ze sobą przestaliście rozmawiać a wymienialiście tylko informacje z minionego dnia? Może przestałaś dbać o siebie? Może stałaś się w łóżku oziębła? A może, a raczej najpewniej to wszystko naraz i jeszcze milion innych powodów. Tylko ty tego nie widzisz, wolisz zgrywać rolę ofiary niż dostrzec że już dawno temu zaczeło się psuć między wami, bo tak jest lepiej, bo przyjaciółki ci współczują a ten twój mąż, ten facet to świnia! To takie typowo kobiece że szukacie zemsty i odwracacie głowę od problemu zamiast go rozwiązać.
Polecam książkę pod tytułem "Kup kochance męża kwiaty" .
Przy okazji szukasz dla siebie usprawiedliwienia? I ty posądzasz kogoś innego o małostkowość? Nie bądź śmieszna(y)
nie rób tego samego co on zemsta seks z kimś innym, tak jak to zrobił on, pozwoli ci się czuć tylko gorzej po fakcie, bo będziesz taka sama jak on

Napisał(a): ~Alfa -

Chcesz się mścić na samcu alfa za swój własny wybór? To ty sama wybrałaś byczka ruchającego wszystkie samice w okolicy. I jakbyś nie pamiętała sama tego chciałaś, a byłaś na tyle głupia lub niedoświadczona, żeby tego nie wiedzieć.

Na przyszłość panie chcące sobie usidlić alfę, a w szczególności głupiutkie dwudziestki muszą pamiętać, że takiemu facetowi szczęście i sukcesy w pracy dają różnorodność i mnóstwo seksu. Po to potrzeba Ci różnych ubrań, sukienek na co najmniej trzy tygodnie bo nie mogą się powtarzać. Po to Ci różne dodatki, pończochy w różnych wzorach, pasy, body, końskie ogony, po to Ci długie włosy i umiejętność zmiany fryzury co kilka godzin, żebyś codziennie rozbierała się jako inna samica. Żebyś swoim bezwstydem i erotyką doprowadzała nawet jego do zawstydzenia i maksymalnej erekcji.

Bo taki *musi wiedzieć, że w domu ma jednocześnie kilkadziesiąt pięknych i seksownych kobiet naraz* mimo, że faktycznie może mieć tylko Ciebie jedną. Chcesz alfę to musisz sama być alfą i tak naprawdę musisz lubić seks bo inaczej długo nie wytrzymasz. A on zacznie Cię zdradzać prędzej czy później. Krótko mówiąc musicie być dopasowani, a jeżeli nie, ale chcesz go mieć przy sobie, to musisz robić gigantyczną pracę jako kobieta, której być może nie chcesz mieć przez całe życie. To jest właśnie ten przypadek gdy na salonie możesz być damą, ale w łóżku musisz być bardziej niż dziwką. Zastanów się (gdy jeszcze) młoda kobieto czy tego chcesz zanim poznasz się sama.

Napisał(a): ~Alfa -

kuligolla52 kopnij gnoja w cytopyge,niech się buja.sam zdechnie z braku środków.Odetnij go od pieniążków a będzie jak baranek,tylko po co,żeby znowu żył na twój koszt ? zdrowia żełaju to tak po rusku.
Hahaha. Taki znajdzie sobie co najmniej kilka innych kobiet, które będą go na wszystkie sposoby kryć bo będą chciały tego samego czego i ty chcesz, tylko że one będą bliżej. Tak więc zapomnij o tym, że doprowadzisz go do biedy bo jeżeli nie jest głupi, a zwykle nie jest, to o wszystko zadbał już zawczasu. W najgorszym razie wyniesie się za granicę z nową panną lub nową sobie tam znajdzie i tyle zobaczysz jego pieniądze, a dzieci swojego ojca...
Trzeba było najpierw być dopasowaną żoną dla niego, a nie mścić się teraz na nim za swoją głupotę i ambicję prowadzenia się z takim, którego Tobie będzie zazdrościć cała okolica. Ta cena jest wysoka i właśnie ją płacisz.

Napisał(a): proch -

Módl się za niego. Wytrwale, przed Najświętszym Sakramentem. Proś Pana Jezusa o miłość, wierność, uczciwość małżeńską i wytrwałość w małżeństwie aż do śmierci dla was obojga. Jego nawrócenie zostanie wam dane przez Ducha Świętego. Módl się o to, żebyś dorosła do jego nawrócenia. Gdy ono nadejdzie, to staniecie się szczęśliwi. On - z miłości do ciebie - będzie żałował tego czasu roztrwonionego i straconego z kochankami, a ty będziesz się cieszyć z tego, że żadna zemsta nie wpadła ci do głowy. Tak cię pokocha, że aż będzie chciał mieć z tobą dzieci. Będziecie najszczęśliwszą rodziną pod słońcem. Uwierz Bogu.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • m mnie zdradza
  • zdradzam on
  • zdrada forum 2019
Do góry strony: mąż mnie zdradza