1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń96 tys.
  • Odpowiedzi183
  • Ocen na +107
1 tys. ppt ?

mąż mnie zdradza (184)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Reklama

Re: mąż mnie zdradza

Napisał(a): ~Wiktoria -

Na pewno Cię nie upokorzył, to jest chore tak myśleć ,zazwyczaj przyciąga ludzi do siebie pociąg seksualny , tak już nasza natura ... Wpojono nam wierność a tak naprawdę jesteśmy gatunkiem stadnym i mamy tylko z tego powodu problemy bo nie potrafimy się odnaleźć. Nie żyjemy zgodnie z prawami natury i dlatego nigdy nie będziemy szczęśliwi ...

Reklama

Napisał(a): ~lola -

To słaby człowiek i zwykły śmieć. Widocznie jednak mu imponuje,że jest twoim mężem.
Olej go i spakuj mu walizki. Poradź sie prawnika jak najlepiej sprawę załatwić. Nie pokazuj złości tylko lekceważenie, bo to zwykłe zero.
nie warto tracic czasu na niego.[b][/b]

Napisał(a): ~jola62 -

Twój mąż ma niską samoocenę. I usiłuje się dowartościować.
Wyszłam za Januszka nieswiadoma tego co mnie czeka w 1986roku. Mówił że chce żyć jak jego rodzice. Nie wiedziałam że ojciec zdradzał matkę. Ona nie lepsza. Miała faceta w paniejskich czasach. Powiesił się przez nią. O tym synuś nie wiedział (dowiedział się odemnie). Nigdy więcej nie stawiał mi jej za wzór. Ale że tatuś zdradzał matkę - bywał tego świadkiem. Wyjątkowy NARCYZ. Najgorszy z tego gatunku. Ja wytrzymałam 2.5 roku. Druga 24 lata (tam jest rozwód z orzeczeniem o jego winie). A miał straszną ilość kobiet. Kochankę zdradzał z następnymi. W tej chwili jest sprawa o podział majątku. Chodzi o ogromne pieniądze. ON nie chce się kompletnie podzielic. Mam kontakt z jego drugą EX. Jeżeli masz troche ambicji i honoru (jaj) - obedrzyj go z tego na czym mu najbardziej zależy. Raczej to kasa. I ułóz sobie życie. Najlepszą zemstą jest własny sukces. Udowodnij mu zdradę i puść w samych skarpetkach. Dla lepszego samopoczucia. Jak nie - to ON się na Tobie zemści. Jeżeli macie dzieci - nie m,w o nim. Skaż go na zapomnienie. Powodzenia. Trzymam kciuki

Reklama

Napisał(a): ~mężczyzna -

Chłop idzie do innej i zdradza żonę wtedy gdy u innej dostaje to czego nie daje mu jego żona! Taka prawda. Jaka przyjemność dla mężczyzny jest gdy dzień po dniu widzi w domu "COŚ" ciągle niezadowolone, oziębłe , z bolącą głową a w łóżku gdyby miał położoną kłodę np. lipową to nie byłoby żadnej różnicy! I tu mężczyznom nie ma się co dziwić.Dlatego część kobiet nie powinna w ogóle tworzyć związków i wychodzić za mąż! Chyba , ze związek z inną kobietą! Też "kłodą" Wszystkie wątpliwości rozwiewa p. Korwin mówiąc, że kobieta ma ćwierć mózgu. TO JEST FAKT!!!!
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • m mnie zdradza
  • zdradzam on
  • zdrada forum 2019
Do góry strony: mąż mnie zdradza