Odpowiadasz na:
mąż mnie zdradza

~saute
Temat dodał(a):
~saute -
Mąż mnie zdradza. Kiedyś zastanawiałam się, jak poznać że mąż zdradza, szybko jednak okazało się, że zdrady nie da się ukryć, a prawda zawsze wychodzi na jaw, nie tylko zdrada fizyczna, ale również zdrada emocjonalna. Mój (jeszcze) mąż wdał się w romans ze swoją.. sekretarką, bardzo typowe wiem! I nie mam zamiaru tutaj jęczeć nad swoim losem! Chcę rady, jak się skutecznie zemścić za te wszystkie zdrady (sekretarka oczywiście nie była jedyną). Mąż jeszcze nie wie, że ja wiem o ich romansie i o tym, że i ona wie, że nie jest jedyną jego kochanką (a oczywiście jej wmawiał, że jest miłością jego życia..) Moje drogie - jak zemściłyście się na swoich niewiernych mężach? Szukam inspiracji! I tak wiem, że to być może niedojrzałe, że być może zniżam się do złego poziomu, ale ja chcę po prostu zacząć nowy etap w życiu, a ten mój mąż musi zapłacić za swoje! I nie mam na myśli tego, że rozwód ma być z jego winy, nie chcę jego pieniędzy, jestem niezależna finansowo, więc sobie poradzę. Myślę o taktownej zemście, bez żadnych chorych akcji. Czekam na Wasze pomysły!

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: mąż mnie zdradza

Napisał(a): Kilki -

ja to z takim mężem zdradzającym się rozstałam i nie żałuję. było cięzko, pomogła mi mecenas Grześkwiak, na prawdę sporo mi dała otuchy i pomocy! jestem mega zadowolona

Napisał(a): ~gość -

Szaman Wez kobieto oplac sobie młodszego faceta aktora i niech udaje zakochanego, adoruje cię daje kwiaty w obecności męża, Zmień styl na bardziej wyuzdany dekoltu, mini, pończochy zobaczy że coś się dzieje zacznij się uśmiechać nawet przez lzy. Uwierz to dziala. Nie ma to jak wzbudzić zazdrość. Twój men będzie czuł że grunt mu się pod nogami sypie i powoli dojdzie mu do głowy że straci ciebie a z kochanką to nie wiadomo, a statek bez portu ma problem ruszyć w drogi rejs... i wszystko udokumętój te jego wybryki tak w razie W dla sądu ... Pozdrawiam Szaman...
A co jak ten młody jej przypadnie nie tylko do gustu? Co jak będzie lepiej od męża koło gwizdka jej robił?

Reklama

Napisał(a): Szaman -

Wez kobieto oplac sobie młodszego faceta aktora i niech udaje zakochanego, adoruje cię daje kwiaty w obecności męża, Zmień styl na bardziej wyuzdany dekoltu, mini, pończochy zobaczy że coś się dzieje zacznij się uśmiechać nawet przez lzy. Uwierz to dziala. Nie ma to jak wzbudzić zazdrość. Twój men będzie czuł że grunt mu się pod nogami sypie i powoli dojdzie mu do głowy że straci ciebie a z kochanką to nie wiadomo, a statek bez portu ma problem ruszyć w drogi rejs... i wszystko udokumętój te jego wybryki tak w razie W dla sądu ... Pozdrawiam Szaman...

Napisał(a): ~Kochliwy -

~Lucyna W W bardzo prosty sposób możesz sprawdzić wiernośćhttp://petita(...)zdrady/ sposób bardzo skuteczny.
Jak nie zaniedbuje swojej partnerki i bzyka ją tak samo czule i tyle samo razy co dawniej, to w czym rzecz? Niech się rozerwie chłopisko. Może autorka niech swój wkład w seks zwiększy o 40-50 % to zrezygnuje z drugiej?

Reklama