Odpowiadasz na:
mąż mnie zdradza

~saute
Temat dodał(a):
~saute -
Mąż mnie zdradza. Kiedyś zastanawiałam się, jak poznać że mąż zdradza, szybko jednak okazało się, że zdrady nie da się ukryć, a prawda zawsze wychodzi na jaw, nie tylko zdrada fizyczna, ale również zdrada emocjonalna. Mój (jeszcze) mąż wdał się w romans ze swoją.. sekretarką, bardzo typowe wiem! I nie mam zamiaru tutaj jęczeć nad swoim losem! Chcę rady, jak się skutecznie zemścić za te wszystkie zdrady (sekretarka oczywiście nie była jedyną). Mąż jeszcze nie wie, że ja wiem o ich romansie i o tym, że i ona wie, że nie jest jedyną jego kochanką (a oczywiście jej wmawiał, że jest miłością jego życia..) Moje drogie - jak zemściłyście się na swoich niewiernych mężach? Szukam inspiracji! I tak wiem, że to być może niedojrzałe, że być może zniżam się do złego poziomu, ale ja chcę po prostu zacząć nowy etap w życiu, a ten mój mąż musi zapłacić za swoje! I nie mam na myśli tego, że rozwód ma być z jego winy, nie chcę jego pieniędzy, jestem niezależna finansowo, więc sobie poradzę. Myślę o taktownej zemście, bez żadnych chorych akcji. Czekam na Wasze pomysły!

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: mąż mnie zdradza

Napisał(a): ~Ciekawski -

gośćmi Wynajęłabym nieziemsko przystojnego fagasa, dobrze ubranego, sama odwalona na milion dolców przyszłabym wieczorem po kilka ciuchów mówiąc mu, że wjeżdżam z Leonem do Rzymu, bo muszę odpocząć. Wrócę za jakiś czas. Przedstawiłabym Leona jako mojego ogiera, przyjaciela i miłość mojego życia. A do męża z uśmiechem bym rzekła, by nie dzwonił i by kibel odetkał, bo ostatnio takiego kloca posadził, że normalnie wstyd. Następnie spod domu odiechalibysmy Ferrari. Ale by dziad miał zagwostkę.
Stać by cię było zapłacić za taką usługę? Czy usługa za usługę ;-) ha ha ha.

Re: mąż mnie zdradza

Napisał(a): gośćmi -

Wynajęłabym nieziemsko przystojnego fagasa, dobrze ubranego, sama odwalona na milion dolców przyszłabym wieczorem po kilka ciuchów mówiąc mu, że wjeżdżam z Leonem do Rzymu, bo muszę odpocząć. Wrócę za jakiś czas. Przedstawiłabym Leona jako mojego ogiera, przyjaciela i miłość mojego życia. A do męża z uśmiechem bym rzekła, by nie dzwonił i by kibel odetkał, bo ostatnio takiego kloca posadził, że normalnie wstyd. Następnie spod domu odiechalibysmy Ferrari. Ale by dziad miał zagwostkę.

Reklama

Re: mąż mnie zdradza

Napisał(a): ~gość -

Monia Tak powiesz swojej żonie, jak cię zdradzi? "To nic, masz przecież prawo do odrobiny szczęścia".
Wiem coś na temat Monik, ale nie powiem, zresztą ty się znasz sama najlepiej. Nie myślałaś o seksie grupowym? Ty i ich pięciu? Dwie dziury, buzia i dwie ręce?

Re: mąż mnie zdradza

Napisał(a): Monia -

Tak powiesz swojej żonie, jak cię zdradzi? "To nic, masz przecież prawo do odrobiny szczęścia".

Reklama