Odpowiadasz na:
mąż mnie zdradza

~saute
Temat dodał(a):
~saute -
Mąż mnie zdradza. Kiedyś zastanawiałam się, jak poznać że mąż zdradza, szybko jednak okazało się, że zdrady nie da się ukryć, a prawda zawsze wychodzi na jaw, nie tylko zdrada fizyczna, ale również zdrada emocjonalna. Mój (jeszcze) mąż wdał się w romans ze swoją.. sekretarką, bardzo typowe wiem! I nie mam zamiaru tutaj jęczeć nad swoim losem! Chcę rady, jak się skutecznie zemścić za te wszystkie zdrady (sekretarka oczywiście nie była jedyną). Mąż jeszcze nie wie, że ja wiem o ich romansie i o tym, że i ona wie, że nie jest jedyną jego kochanką (a oczywiście jej wmawiał, że jest miłością jego życia..) Moje drogie - jak zemściłyście się na swoich niewiernych mężach? Szukam inspiracji! I tak wiem, że to być może niedojrzałe, że być może zniżam się do złego poziomu, ale ja chcę po prostu zacząć nowy etap w życiu, a ten mój mąż musi zapłacić za swoje! I nie mam na myśli tego, że rozwód ma być z jego winy, nie chcę jego pieniędzy, jestem niezależna finansowo, więc sobie poradzę. Myślę o taktownej zemście, bez żadnych chorych akcji. Czekam na Wasze pomysły!

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: mąż mnie zdradza

Napisał(a): MKJMA01 -

Proste Jeśli ma swój samochód tzn( Zarejstrowany na siebie) Pożycz i na parkingu wjedź w samochód kochanki. Dostaniesz co najwyzej mandat i pare punktów. On i ona będą mieli pocharatane pojazdy , koszt naprawy aby było bardziej wykwintnie ,pójdzie z jego OC. Zakładam że się rozejdziecie i po jakimś czasie koles się dowie ile go będą kosztować sklatki OC.......
oj będzie Ciebie wspominał przez następne lata, przy kazdym opłacaniu polisy OC.

Re: mąż mnie zdradza

Napisał(a): ~nikt -

Przebacz mu to co zrobił ( przebacz nie znaczy zapomnij ) weź różaniec do ręki i módl się za niego o jego nawrócenie. Proś Matkę Bożą o łaskę przebaczenia. Biorąc ślub kościelny, a myślę, że taki był przysięgasz przed Panem Bogiem. Pismo św wyraźnie mówi co to ślub.
... i odpuść nam nasze winy jako i my odpuszczamy naszym winowajcom..."
Ja też kiedyś byłem w takiej sytuacji i nasze małżeństwo zostało uratowane, dziś jesteśmy szczęśliwi choć bardzo poranieni. Jednak rany się goją.
PS.
Ja byłem taki jak Twój mąż :(

Re: mąż mnie zdradza

Napisał(a): ~Wolny Człowiek -

~gość . Myślę o taktownej zemście, bez żadnych chorych akcji. Czekam na Wasze pomysły!
Zdrowy, normalny człowiek nie będzie takiej zemsty obmyślał. no chyba, że jesteś botem i aby był temat, a jaki to już nieistotne.

Los, życie odpłaci.
Znajdź lepszy towar od tego co masz. Zaprezentuj go. Uważaj żebyś sama nie wtopiła. Życie samo pokarze co dalej. ( życia w realu nie da się przewidzieć.)

Re: mąż mnie zdradza

Napisał(a): ~reakcjonista -

Nie ma czegoś takiego, jak zemsta "z klasą"!! Zemsta jest tzw. niskim uczuciem i ludzie z klasą jej nie stosują!! Jeśli chcesz się zachować przyzwoicie, to po prostu wynajmij adwokata i za jego pomocą wystąp o separację lub rozwód z winy męża. Musisz jednak mieć bezsporne dowody jego winy, a te pomaga zebrać prywatny detektyw. A poza tym, może Twój mąż miał już dość mściwej żony............. ???