Odpowiadasz na:
mąż mnie zdradza

~saute
Temat dodał(a):
~saute -
Mąż mnie zdradza. Kiedyś zastanawiałam się, jak poznać że mąż zdradza, szybko jednak okazało się, że zdrady nie da się ukryć, a prawda zawsze wychodzi na jaw, nie tylko zdrada fizyczna, ale również zdrada emocjonalna. Mój (jeszcze) mąż wdał się w romans ze swoją.. sekretarką, bardzo typowe wiem! I nie mam zamiaru tutaj jęczeć nad swoim losem! Chcę rady, jak się skutecznie zemścić za te wszystkie zdrady (sekretarka oczywiście nie była jedyną). Mąż jeszcze nie wie, że ja wiem o ich romansie i o tym, że i ona wie, że nie jest jedyną jego kochanką (a oczywiście jej wmawiał, że jest miłością jego życia..) Moje drogie - jak zemściłyście się na swoich niewiernych mężach? Szukam inspiracji! I tak wiem, że to być może niedojrzałe, że być może zniżam się do złego poziomu, ale ja chcę po prostu zacząć nowy etap w życiu, a ten mój mąż musi zapłacić za swoje! I nie mam na myśli tego, że rozwód ma być z jego winy, nie chcę jego pieniędzy, jestem niezależna finansowo, więc sobie poradzę. Myślę o taktownej zemście, bez żadnych chorych akcji. Czekam na Wasze pomysły!

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: mąż mnie zdradza

Napisał(a): ~roma -

1. Nie daj sobie wmówić ,że to Twoja wina( jak był niezadowolony z ciebie to mógł ci to powiedzieć a nie szukać szczęścia u innej) jeśli nie potrafisz wybaczyć - odejdź
2. Nie szukaj sposobu na jakąś drASTYCZNĄ ZEMSTĘ TYPU PLOTKI,, SZKALOWANIE, NISZCZENIE MIENIA ITD bo zamiast ulgi mogą zaprowadzić cie do sądu i wtedy ty znowu będziesz przegrana a on spotka sie ze współczuciem i pochwałą, że dobrze zrobił bo faktycznie nie nadajesz sie do życia we dwoje, oraz , że cierpisz na zaburzenia psychiczne
3. Pomysł z wysłaniem jego brudów i lekarstw do "następczyni" - przedni !!!! pożegnasz sie z draniem z klasą i pokażesz, że masz poczucie humoru( ale list musi być krótki i o proponowanej treści , tj. że jeśli przejeła twoje przyjemności niech przejmie też Twoje obowiązki - w paczke włóż jednak wyłącznie jego brudasy czy sflaczałe ciuchy
4. jeśli masz dzieci to ich chroń przed waszymi zmaganiami - wasze problemy to ani ich wina ani ich sprawa

Re: mąż mnie zdradza

Napisał(a): ~z klasa -

zemsta to bez sensu pokorom więcej sie otrzyma od losu dużo cierpliwości żyć własnym życiem znaleśc zaiteresowanie niech to pochłonie Twój czas który kiedyś pokarze że zwyciężyłaś Ja to przeżyłam i na chwilę obecną j wie nikt bo życieestem szczęśliwa bo ktoś mnie docenił a co będzie tego nie to chwila