45
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi25
  • Ocen na +3
45 ppt ?

mąż mnie zdradził znowu z tą samą kobietą (26)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

mąż mnie zdradził znowu z tą samą kobietą

Napisał(a): ~ala -

Mąż mnie zdradził ma/ miał kochankę...błagał prosił wybaczyłam na pare miesiecy był spokój , teraz od nowa wrócił do niej , zamontowałam kamerkę w jego aucie , kochali się, mówił że ją kocha że ona jest cos wiecej niż zona... teraz ja mam problemy ze zdrowiem nie wiem co mi jest czekam na diagnozę , ich osttania rozmowa to był taki teskt że on chce przerwy z nią bo on nie wie co mI JEST , ona go spytała czy wraca do mnie z miłosci , on powiedział że to raczej współczucie , prosił ją żeby czekala na niego , ona powiedziała że dla niej przerwa oznacza koniec...
ja już mam dośc 2 razy poszedł do tej samej kobiety ? njie wiem kocha ją faktycznie> myślalam że to tylko romans ale on do niej wraca jak bumerang

Reklama

Re: mąż mnie zdradził znowu z tą samą kobietą

Napisał(a): ireneo -

Jeśli chcesz mieć wiernego męża to masz. Kochankiem też jest wiernym, a więc masz wiernego chłopa. Pocuesz się, ze tamta ma tylko kochanka ale nie ma męża, gdy ty masz męża.

Reklama

Napisał(a): Erha -

Przygotuj się na konkretną rozmowę . Skoro powiedział kochance , że wraca " ze współczucia " to znaczy , że czeka na odpowiednią chwilę aby Ci oświadczyć , że odchodzi . Podziękuj mu ," za współczucie "/ aby się zorientował , że o tym wiesz/. To Ty bądż góra i pierwsza oznajmij mu , że może się wyprowadzić . Powodzenia .

Napisał(a): Erha -

~Wiem co mówie Czy ty nie jesteś zimna ryba? Czy potrafiłabyś się z nim kochać w aucie tak jak ona? Parę lat temu wymieniłem swoją na lepszy model, teraz nie muszę skomleć o seks.
Skoro odpowiada tej drugiej auto do seksu to KIM ona jest . Twoim mózgiem zawładnął sek i nie myślisz o tym co będzie jak Tobie ochota minie ? Poszuka innego - " lepszego " do seksu w aucie ..

Reklama

Napisał(a): ~Rozpustnik -

Erha
~Wiem co mówie Czy ty nie jesteś zimna ryba? Czy potrafiłabyś się z nim kochać w aucie tak jak ona? Parę lat temu wymieniłem swoją na lepszy model, teraz nie muszę skomleć o seks.
Skoro odpowiada tej drugiej auto do seksu to KIM ona jest . Twoim mózgiem zawładnął sek i nie myślisz o tym co będzie jak Tobie ochota minie ? Poszuka innego - " lepszego " do seksu w aucie ..
Skoro ty wolisz w łózku po ciemku i pod kołdrą, twoja sprawa. Nie raz nie dziesięc uprawiałem seks w aucie z kobietą z którą byłem kilka lat! Co w tym dziwnego? Wczoraj szykowała coś do obiadu, stanąłem za nią, objąłem, głaskałem, uniosłem spódnicę i zdjąłem majtki. Obróciłem ją przodem, złapała mnie za szyję i... wskoczyła na mnie ... a ziemniaki się gotowały. Wiem z Tobą na takie coś nie ma liczyć.

słuchajcie , ta historia się już ciągnie od półtora roku: od stycznia do siernia się widywali , pisał do niej nawet że tęskni za nią jak na wakacjach był ze Mną!! pozniej ja się dowiedziałam , błagał , skamlał prosił o wybaczenie , po miesiącu się zgodziłam , był spokoj od wrzesnia do stycznia , pozniej się dowiedziałam od koleżanki bo razem pracują że znowu razem gadają , pozniej że znowu się spotykają aż wpadłam na pomysł z kamerką, ogarniacie ? kochał się z nią w moje urodziny specjalnie wziął urlop w pracy i spędził z nią cały dzień a pozniej przylazł do domu jak gdyby nigdy nic i dał mi kwiaty i czekoaldki....
mówił do niej że nie ma wyrzutów że zrobił by to jeszcze raz że uwielbia z nią soędzać czas , uwiebia się z nią całować tulić ( serce mi pękło)
w sobote w czoraj nagrałam ich jak on rozmawia z nią żeby ona dała mu trochę czasu bo ja jestem chora i on nie wie co bedzie że dla niego to trudne żeby czekała na niego
ona powiedziała że dla niej przerwa = koniec ... i że nie będzie czekała, on do niej powiedział że wrócimy do tej rozmowy , że przytulił by ją najchetniej ale to nie zmieni tej sytuacji...
widziałam jak na nią patrzył...
i co??
myślę już tylko o rozwodzie...
kocha ją?? czy myslicie że mu przeszło |?

ireneo Jeśli chcesz mieć wiernego męża to masz. Kochankiem też jest wiernym, a więc masz wiernego chłopa. Pocuesz się, ze tamta ma tylko kochanka ale nie ma męża, gdy ty masz męża.
ona tez ma męża! dlaczego mówisz że on jest wierny?

Napisał(a): ~Sarenka -

ireneo Jeśli chcesz mieć wiernego męża to masz. Kochankiem też jest wiernym, a więc masz wiernego chłopa. Pocuesz się, ze tamta ma tylko kochanka ale nie ma męża, gdy ty masz męża.
Słuchajcie ludziska co stary ireneo prawi, albowiem nikt na tym jak on lepiej nie zna meandrów ludzkich losów i zachowań. On sam odprawił 4 żony, ile kochanek o tym szczegółowo nie wspominał, pewnie drugie tyle.
Wszelkie pytania w temacie kierujcie do ireneo, chętnie odpowie, podzieli się doświadczeniami i przemyśleniami, szkoda że wyartykułuje te rewelacje w mało zrozumiałym ireneowym narzeczu.

Napisał(a): ireneo -

~ala
ona tez ma męża! dlaczego mówisz że on jest wierny?
Jest tobie wierny jako mąż - przecież nie jest mężem innej obok ciebie.
Jest zarazem wierny jako kochanek - napisałaś że w kochaniu się zdradza ciebie z tą samą.
Ona może na niego liczyć jako kochanka,
a ty na niego też jako mężatka
.

Napisał(a): ~Franek -

~Sarenka
Słuchajcie ludziska co stary ireneo prawi, albowiem nikt na tym jak on lepiej nie zna meandrów ludzkich losów i zachowań. On sam odprawił 4 żony, ile kochanek o tym szczegółowo nie wspominał, pewnie drugie tyle.
Wszelkie pytania w temacie kierujcie do ireneo, chętnie odpowie, podzieli się doświadczeniami i przemyśleniami, szkoda że wyartykułuje te rewelacje w mało zrozumiałym ireneowym narzeczu.
Czy wszystkie to Towarzyszki?

Napisał(a): ~gosc -

~Franek
~Sarenka
Czy wszystkie to Towarzyszki?
shambiaste. PO shambiastym
« Wróć do tematów
Do góry strony: mąż mnie zdradził znowu z tą samą kobietą