146
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń7 tys.
  • Odpowiedzi70
  • Ocen na +7
146 ppt ?

Mąż nie chce się ze mną kochać po ciąży. (71)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Mąż nie chce się ze mną kochać po ciąży.

Napisał(a): gość -

po pierwsze to skąd wiesz ze on tak sądzi?? rozmawiałas z nim o tym powiedziała ci to ??po drugie jezeli nie to moze w robie siedza te kompleksy az tak ze wycofujesz sie podswiadomie z udanego zycia seksualnego a faceci to twardziele i nie rozczulają sie nad wszystkim tak jak my nie wiem najpierw zrob z siebie czasem chociaz seks kocice włoz szpilki zrob cos fajnego ze swoim wygladem i zapomnij o tym co cie dreczy mysle ze to zaprowadzi was szybciutko do sypialni a w szczegolnosci po jakims fajnym wieczorku z piwkiem czy innym czyms co lubi twoj mąż plus obejrzyj z nim mecz czy cos co lubi a potem myśl tragicznie nie mysl o tym w tak czarnych barwach zmien to na myslenie o sobie i dowartosciowanie sie troszke wiem co mowie bo moje ciałko tez juz nie jest super ale z takim podejsciem to depresja psychiatryk i wgl tragedia a zycie jest piekne i trzeba sie nim cieszyc
INTERIA.PL

kochana znam to.. co prawda nie rodziłam dzieci i ważę 58 kg przy wzroscie 164cm ale mam ten sam problem, zero seksu i ciągłe zarzuty ze strony męża że jestem za gruba. widzę żę tak twój jak i mój mąż jest płytkim facetem... obojętnie czy się rodziło czy nie, to myślę że każdy normalny człowiek (tak kobieta jak i facet) przewiduje że ciało się zmienia, więc dziś się zastanawiam po co tacy ludzie (mój i twój mąż) biorą ślub.. też mam 36 lat i najlepsze żę ze strony innych facetów widzę zainteresowanie.. ( to nie jest zarozumiałość z mojej strony, jestem daleka od samouwielbienia, przeciwnie jestem krytyczna wobec siebie.. czyt. znam swoje wady..) ale jestem pewna że jak otworzysz oczy to zobaczysz to samo co ja- ZAINTERESOWANIE.. tylko przestań ślepo patrzeć na to żę jesteś mężatką.. jeden i drugi palant myśli że będziemy żyć w celibacie, ja nie żyję w takowym i tobie życzę tego samego..

Reklama

Twój mąż jest bardzo niedojrzały... Dla nich to wszystko jest takie proste w końcu to nie oni tyją w ciąży, nie oni przez 9miesięcy znoszą ''uroki'' ciąży a później jej ''skutki'' jedyne co mogę Ci poradzić to może ćwiczenia... Zobacz sobie jak kobiety po ciąży ćwiczą z Ewą Chodakowską , jak zmieniło się ich ciało, entuzjazm... Spróbuj i Ty... domyślam się iż nie jest łatwe znaleźć czas przy 2 dzieci ale chociaż spróbuj! Jeśli chcesz coś zmienić w swoim życiu i zależy Ci na mężu zacznij zmiany od siebie! Powodzenia.

Reklama

Nie rozumiem ,jak można żyć z takim kimś,to nie człowiek a potwór a Ty jeszcze zdecydowałaś się na drugie dziecko?Wybacz ale gdyby Cię kochał nigdy by się tak nie zachowywał.Uważam ,że nie powinnaś być z nim a to ,że masz dwoje dzieci nie może Cię zmuszać do życia z człowiekiem który Cię nie kocha,bo tak jest,zrzuć różowe okulary.

Napisał(a): Gość -

Osobiście uważam, że wina leży po obu stronach.
Twoja jest taka, że się najwyraźniej zaniedbałaś.
Jest teraz mnóstwo zabiegów, gabinetów itd. za pomocą których po ciąży można wyglądać równie atrakcyjnie, jak i przed. Poza tym ćwiczenia, ćwiczenia i jeszcze raz ćwiczenia mogą zdziałać cuda.
Niestety wiele kobiet po urodzeniu dzieci nie dba o siebie, a owe ciąże są do tego idealną wymówką ...
Wina Twoje męża zaś jest taka, że jeszcze nie kopnął Cię w tyłek i nie kazał o siebie zadbać.
Nie wyobrażam sobie,a by ciąża,a potem dziecko miały negatywnie wpłynąć na mój wygląd, ale może jest to spowodowane tym, że moja mama jest bardzo zadbaną kobietą, teściowa z resztą też.

Reklama

gość
Rozpacz To dla mnie bardzo wstydliwy temat. Mam 35 lat i 2 lata temu urodziłam drugie dziecko. Ciąża była dla mnie bardzo trudnym czasem i zostawiła po sobie...zgliszcza. Moje ciało zmieniło się, brzuch jest dużo szczuplejszy niż po pierwszej ciąży, ale wygląda dość nieatrakcyjnie. Najgorsze jest jednak to, jak mój mąż na to reaguje. Po pierwszej ciąży też miał pewne obiekcje i nie był zadowolony z naszego współżycia, ale teraz jest dużo gorzej. Twierdzi,że nie może się przełamać a o seksuologu nawet nie chce słyszeć. Proszę o pomoc, bo nasze małżeństwo wisi na włosku. Czy są jakieś sposoby, aby zmienić nastawienie męża? Czy któraś z was miała podobny problem?
kobiety to jednak upośledzone istoty z przerażającymi problemami. Jeśli ja nie podobałbym się swojej partnerce, to zacząłbym działać w kierunku poprawy swojego image. Zapisałbym się na siłownie, zaczął biegać, odwiedził salon odnowy biologicznej. Ale najłatwiej użalać się na forum i korzystać z porad nawiedzonego towarzystwa wzajemnej adoracji.
takiś mądry? to zapierniczaj z dwójką dzieci na siłkę i do salonów. potem znajdź czas na gotowanie i sprzątanie, ewentualnie jeszcze odrobienie lekcji itp... żeby nie słuchać "a gdzie ty byłaś cały dzień?" od takiego buca jak ty. poza tym żeby korzystać z pomocy salonu trzeba mieć kasę. kobieta, która zajmuje się dziećmi w domu jej nie ma. i co? poprosi i potem jej wypomni? śmiechu warte. faceci w 90% tylko na cycki i tyłek patrzą. rozumiem, że to ważne, ale nie najważniejsze. Sama sobie dzieci nie zrobiła, pomógł jej w tym, więc teraz niech nie łże tylko sam się ogarnie.

gość Nie rozumiem ,jak można żyć z takim kimś,to nie człowiek a potwór a Ty jeszcze zdecydowałaś się na drugie dziecko?Wybacz ale gdyby Cię kochał nigdy by się tak nie zachowywał.Uważam ,że nie powinnaś być z nim a to ,że masz dwoje dzieci nie może Cię zmuszać do życia z człowiekiem który Cię nie kocha,bo tak jest,zrzuć różowe okulary.
On zachowuje się, jak potwór, a ona wygląda też jak potwór, więc znalazł swój swojego :D
A teraz tak całkiem na serio, to pociąg fizyczny wynika m.in.z tego, że dana osoba podoba nam się fizycznie. Jeśli ona nie jest dla niego z pewnych względów atrakcyjna, to nic dziwnego, że nie chce uprawiać z nią seksu. Powinni oboje nad sobą popracować - on nad zachowaniem, a ona nad ciałem.

gość
gość
Rozpacz To dla mnie bardzo wstydliwy temat. Mam 35 lat i 2 lata temu urodziłam drugie dziecko. Ciąża była dla mnie bardzo trudnym czasem i zostawiła po sobie...zgliszcza. Moje ciało zmieniło się, brzuch jest dużo szczuplejszy niż po pierwszej ciąży, ale wygląda dość nieatrakcyjnie. Najgorsze jest jednak to, jak mój mąż na to reaguje. Po pierwszej ciąży też miał pewne obiekcje i nie był zadowolony z naszego współżycia, ale teraz jest dużo gorzej. Twierdzi,że nie może się przełamać a o seksuologu nawet nie chce słyszeć. Proszę o pomoc, bo nasze małżeństwo wisi na włosku. Czy są jakieś sposoby, aby zmienić nastawienie męża? Czy któraś z was miała podobny problem?
kobiety to jednak upośledzone istoty z przerażającymi problemami. Jeśli ja nie podobałbym się swojej partnerce, to zacząłbym działać w kierunku poprawy swojego image. Zapisałbym się na siłownie, zaczął biegać, odwiedził salon odnowy biologicznej. Ale najłatwiej użalać się na forum i korzystać z porad nawiedzonego towarzystwa wzajemnej adoracji.
takiś mądry? to zapierniczaj z dwójką dzieci na siłkę i do salonów. potem znajdź czas na gotowanie i sprzątanie, ewentualnie jeszcze odrobienie lekcji itp... żeby nie słuchać "a gdzie ty byłaś cały dzień?" od takiego buca jak ty. poza tym żeby korzystać z pomocy salonu trzeba mieć kasę. kobieta, która zajmuje się dziećmi w domu jej nie ma. i co? poprosi i potem jej wypomni? śmiechu warte. faceci w 90% tylko na cycki i tyłek patrzą. rozumiem, że to ważne, ale nie najważniejsze. Sama sobie dzieci nie zrobiła, pomógł jej w tym, więc teraz niech nie łże tylko sam się ogarnie.

Niech idzie do pracy, a nie tylko żyje na łasce i nie łasce męża, to będzie miała własne pieniądze i będzie mogła wydawać je na co zechce m.in.na zabiegi upiększające.
Nie mów mi tylko, że przy dwójce dzieci nie da się o siebie dbać ani pracować, bo się chyba zaraz załamię !

gość
gość

Co w Twoim mniemaniu oznacza słowo "ogarnie"?
Czy uważasz, że powinien zmuszać się do seksu z partnerką, która na własne życzenie jest nieatrakcyjna?
Co, jak co, ale teraz naprawdę da się o siebie zadbać, wystarczy trochę chęci i ćwiczeń.

Natalia91 Osobiście uważam, że wina leży po obu stronach.
Twoja jest taka, że się najwyraźniej zaniedbałaś.
Jest teraz mnóstwo zabiegów, gabinetów itd. za pomocą których po ciąży można wyglądać równie atrakcyjnie, jak i przed. Poza tym ćwiczenia, ćwiczenia i jeszcze raz ćwiczenia mogą zdziałać cuda.
Niestety wiele kobiet po urodzeniu dzieci nie dba o siebie, a owe ciąże są do tego idealną wymówką ...
Wina Twoje męża zaś jest taka, że jeszcze nie kopnął Cię w tyłek i nie kazał o siebie zadbać.
Nie wyobrażam sobie,a by ciąża,a potem dziecko miały negatywnie wpłynąć na mój wygląd, ale może jest to spowodowane tym, że moja mama jest bardzo zadbaną kobietą, teściowa z resztą też.
Masz już dzieci? Pewnie nie, dlatego tak uważasz. Bycie zadbaną to co innego, niż długotrwała walka z rozstępami. Przecież zakryjesz i nie widać, więc sprawiasz wrażenie zadbanej.

Powtarzam - na salony i zabiegi trzeba mieć grosz. Wszami nie zapłacisz. To też czas, którego przy dziecku brakuje. Już widzę, jak styrana po nieprzespanej nocy młoda mama wybiera się do salonu na zabieg...

Sama nie mam dzieci, ale widzę po siostrach i znajomych, z czym to się je. Wszystkim się wydaje, że to hop siup i masz. Owszem, masz, nie tylko dziecko, ale też masę obowiązków, praktycznie zero czasu, a jeszcze jak taki mężuś "pomocny" to w ogóle. Co innego, jak facet powie, że zajmie się maluchami i wyśle kobietę na mały relaks, a co innego jak tylko zrzędzi, że się mu nie podoba.

Natalia91
gość
gość

Co w Twoim mniemaniu oznacza słowo "ogarnie"?
Czy uważasz, że powinien zmuszać się do seksu z partnerką, która na własne życzenie jest nieatrakcyjna?
Co, jak co, ale teraz naprawdę da się o siebie zadbać, wystarczy trochę chęci i ćwiczeń.
sam fakt tego, że nie chce dać sobie pomóc o czymś świadczy. może takie czasy, że da się o siebie zadbać, ale skąd wiesz, czy autorkę na to stać? czy ma na to czas przy dzieciach? nie wiemy, czy ktoś jej pomaga, zajmuje się dzieciakami, a ona ma wtedy chwilę dla siebie. najłatwiej od razu ocenić. napisała, bo ma problem. gdyby miała możliwości to by coś zmieniła. widocznie jest inaczej.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • żona nie chce sie ze mną kochać
  • mąż chce 69
  • maz nie chce się kochac po ciąży
  • czy po ciazy bedzie sie ze mna kochac
  • żona nie chce sie ze mną kochać po ciąży
  • on nie chce sie zemna kochac w ciazy
  • mąż nie chce się ze mną kochać
  • mój mąż po ciąży nie mną kochać
Do góry strony: Mąż nie chce się ze mną kochać po ciąży.