217
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń17 tys.
  • Odpowiedzi37
  • Ocen na +23
217 ppt ?

mąż nie chce się ze mną kochać (38)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

mąż nie chce się ze mną kochać

Napisał(a): ~aneta -

Nie sądziłam, że do tego kiedyś dojdzie, ale mąż nie chce się ze mną kochać. Jesteśmy ze sobą od 10 lat, zawsze był chętny i gotowy, a teraz szuka wymówek. Twierdzi, że się źle czuje, że musi coś jeszcze zrobić, że jest zmęczony. Czasem się czuję, jakbym była w sytuacji, że ja go kocham a on mnie nie. I zastanawiam się, dlaczego facet nie chce się kochać. Czy to faktycznie stres i zmęczenie? Może ma jakieś problemy ze zdrowiem? A może znalazł sobie inną i teraz unika mnie? Powiedzcie, jak często facet chce się kochać w Waszym przypadku. Czy też miałyście podobny kryzys w związku? Co zrobić, gdy mąż nie chce się ze mną kochać?
INTERIA.PL

Re: mąż nie chce się ze mną kochać

Napisał(a): ireneo -

Pięta czy Zbonikowski?

Reklama

Reklama

Napisał(a): ~helenam -

albo jest chory albo kogoś ma porozmawiaj z nim szczerze ,jak to nic nie da to poobserwuj i popytaj znajomych może wiedzą jak spędza wolny czas .Po 10 latach to mój mąż potrzebował nawet 2 razy na dobę a nie jak u ciebie wcale,może załapał jakąś chorobę od chętnej panienki i się leczy bądź kreatywna i dowiedz się jak Ci nic nie powie bo to nie jest normalneSTRCNA

Reklama

Napisał(a): Laila44 -

Może Twój mąż ma andropauzę /odpowiednik kobiecej menopauzy -klimakterium/ i szuka wymówki bo czuje że nie stanie na wysokości zadania.Może z początku miał większe potrzeby a teraz już nie.Pytasz że mąż już Cię chyba nie kocha ale dlaczego miałby Cię nie kochać, czy tylko seks jest oznaką że mąż Cię kocha.Można kochać a seks uprawiać 12 x w roku.

Napisał(a): Laila44 -

Może Twój mąż ma andropauzę /odpowiednik kobiecej menopauzy -klimakterium/ i szuka wymówki bo czuje że nie stanie na wysokości zadania.Może z początku miał większe potrzeby a teraz już nie.Pytasz że mąż już Cię chyba nie kocha ale dlaczego miałby Cię nie kochać, czy tylko seks jest oznaką że mąż Cię kocha.Można kochać a seks uprawiać 12 x w roku.

Napisał(a): ~xyz -

A może wygarnęłaś mu coś pretensjonalnie i upokorzyłaś? Takie sytuacje potrafią coś wyłączyć w mężczyznach i ogień gaśnie. Jaki jest sens kochać się z kobietą, która myśli zupełnie coś innego niż robi? No trudno... kiedyś pojawi się inna i okaże się, że problem tkwi w Tobie. Ale tak jak już ktoś tu wspomniał chyba czas na normalną rozmowę.
« Wróć do tematów
Do góry strony: mąż nie chce się ze mną kochać