27
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń724
  • Odpowiedzi20
  • Ocen na +-31
27 ppt ?

Mąż podbiera moje ręczniki! (21)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Mąż podbiera moje ręczniki!

Napisał(a): Gość -

Nie wiem czy to już zboczenie czy może zwykłe niechlujstwo ale mój mąż wyciera się w mój ręcznik!
Posiada swój tak samo jak i ja, jednak upodobał sobie właśnie mój. Zdarzyło mi się go na tym przyłapać ale dla niego nie ma żadnej różnicy, w który ręcznik się wytrze. Otóż dla mnie ma!
Nie dość, że są na nim „jego” bakterie to jeszcze nie odwiesza go na grzejnik tylko rzuca zwiniętego i mokrego w kąt…
Macie podobne problemy? Jak sobie z nimi radzicie?
INTERIA.PL

Reklama

Re: Mąż podbiera moje ręczniki!

Dariusz91 Ha haha jaki problem no nie mogę:)))
Ludzie mają poważne problemu w życiu np; czeka niektórych przed świętami eksmisja na bruk, mają zadłużenia, a lalki barbie mają znowu inne problemy w życiu jak ta pani, bo jej mąż wyciera się w jej ręcznik ;)

Reklama

Reklama

Boisz się jego bakterii, to jak robicie te sprawy? Zdalnie?

Kup mu ręczniki w jednym, wyraźnym kolorze i powiedz, że to jego.
Wynieś się z własnym ręcznikiem z łazienki, nie wieszaj jego ręcznika zwiniętego i rzuconego w kąt, niech sobie gnije.

Laila44 Maju za chwilę powiesz że jest zbokiem bo śpi z Tobą i robi te "rzeczy"Ale się uśmiałam, to znaczy że mój mąż nie jest zbokiem bo wyciera się do swojego ręcznika.
ale masz dziwnego męża!!!!!!!!!!!!!!!!!!:P

Napisał(a): omegaman -

bodzik1
omegaman O rany! To ja też muszę być zbokiem, bo też wycierałbym się jej ręcznikiem ;PP
Autorki?????????????????
A jak Ty włazisz do jej łazienki??????
:P
Przez komin jak Mikołaj ;P tylko ja rozdaje "prezenty" (nudge nudge, wink wink) tylko niegrzecznym dziewczynkom }:) ;)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Mąż podbiera moje ręczniki!