147
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń9 tys.
  • Odpowiedzi53
  • Ocen na +0
147 ppt ?

Mąż znęca się nade mną psychicznie (54)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Mąż znęca się nade mną psychicznie

Napisał(a): gość -

Niestety, gdy stan trwa jakiś czas, mąż nie ma ochotę porozmawiać o ewentualnych swoich problemach, zaczyna się życie obok siebie. Można w takim układzie wyznaczyć granice i godzić się, ale wiem to z autopsji, że istnieje drugie dno. Mój mąż wiecznie siedzący w internecie, na dyżurach itp. wszelkie próby rozmowy z mojej strony kwitował tym, że mam problem , kazał leczyć się psychiatrycznie. Po tym jak mnie pobił, tj. po 2 tygodniach znalazłam telefon na kartę i poznałam jego hobby, wyrywał panie w różnych miastach, zdarzały się także spotkania z parami. Od 2 lat jestem po rozwodzie, mieszkam sama i żałuję, że wcześniej nie zauważyłam pewnych rzeczy. Zastanów się, i wnikliwie oceń, przede wszystkim obiektywnie, a ewentualne rozstanie to nie jest porażka, tak czuję.
INTERIA.PL

Będę w tej sprawie bardzo kompetentny bo sam jestem oskarżony przez żonę o znęcanie. Jeżeli Twój mąż siedzi z nosem w laptopie, to musisz się porównywać z milionem najbardziej atrakcyjnych fizycznie kobiet jakie dały się sfotografować lub sfilmować. W jakich sytuacjach domyśl się sama...
To jednak nie wszystko. Wina nie leży tylko po stronie mężczyzny. Twoją winą prawdopodobnie jest to, że przestałaś sama się szanować, że przestałaś robić to i zachowywać się tak jak wtedy kiedy on Cię poznał. I to właśnie jest Twoją winą. Drugą Twoją winą jest nieumiejętność porozumienia się z nim. Jak trafić z powrotem do serca i głowy swojego męża nie napiszę bo potrzeba na to najlepiej książki na przykład takiej: "Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy". Znajdź ją i przeczytaj zanim pójdziesz do sądu lub na policję i wsadzisz do więzienia człowieka, który być może kocha Cię nad życie - tylko o tym zapomniał, a nie potrafi się z Tobą porozumieć. Być może będziesz musiała eskalować środki jakich użyjesz. Od Twojej inteligencji zależy czy Twoje dzieci już zawsze będą musiały mieć ojca kryminalistę czy wystarczy, żebyś użyła swojego sprytu i mądrości.

Polecam ci książkę Charlesa Dunhigga „Siła nawyku”, nawet jeśli nie czujesz uzależnienia już masz złe nawyki. Ciągle dokonujesz złych wyborów, ja mam to samo i wiem jedno, muszę coś zmienić bo chociaż mam twardy tyłek to już na nim siedzieć nie mogę. Jedyną alternatywą jest zmiana myślenia i porzucenie utartych ścieżek postępowania. Nie jesteś pechowcem, masz po prostu złe nawyki.

Reklama

Myślę, że dobrze by było gdyby ktoś z nim porozmawiał na temat jego zachowania. Matka, siostra , brat ,ojciec, kolega. Musi to być osoba, która jest po Twojej stronie. Przyjrzyj się jego kolegom, bardzo często to oni inspirują negatywnie drugiego mężczyznę. Często własne małżeństwo zniszczyli i pozostaje im tylko dawać innym wskazówki jak postępować z kobietami i zniszczyć ich związek.

Reklama

Przechodziłam podobny scenariusz jaki w przybliżeniu opisałaś...Tylko z małą różnicą, w naszym małżeństwie pojawił się kryzys, razem z kryzysem finansowym i to poważnym, a więc ciągły brak gotówki,poważna choroba,utrata pracy,kredyty których nie byliśmy w stanie spłacać to wszystko co wydarzyło się w ciągu zaledwie kilku miesięcy bezpośrednio prawie doprowadziło nasze małżeństwo do rozwodu. Lecz mąż wyjechał za granicę, zaczęliśmy tęsknić za sobą i przypominać sobie jacy byliśmy zanim to wszystko się stało.Opisuje Ci to ponieważ być może gdybyście na pewien okres czasu rozstali się to uczucia wzięłoby by górę, a jeżeli nie to przykro mi, ale nie ma co zbierać i ratować na siłę. Jakiś powód takiego zachowania jest zawsze, ludzie bez przyczyn nie stają się tacy, nie chce nic insynuować lecz może to romans i tak próbuje odreagować swoje poczucie winy atakując ciebie, być może jest chory i nie chcąc Cie martwić nic nie mówi,ale sam sobie psychicznie nie daję rady, albo tu chodzi o finanse. Zdobądź się na szczerą rozmowę, jeżeli nie da nic, spróbuj rozstania na jakiś czas. Mam nadzieję, że moja rada na coś się przyda. Serdecznie pozdrawiam i życzę powodzenia oraz szczęścia!

Reklama

10 lat małżeństwa to sporo.
Być może coś co kiedyś nie stanowiło problemu po pewnym czasie i przyzwyczajeniu odzywa się.
Warto porozmawiać z mężem czy on też tak widzi sytuację, czy zauważa problem, jeśli tak może przydałaby się Wam obojgu wizyta u jakiegoś terapeuty.
Czasem jest tak, że jedna ze stron czuje się atakowana, a druga nie widzi w tym swojej winy i na odwrót.
Czasem wystarczy szczera rozmowa, wypad gdzieś, przypomnienie sobie uroków młodzieńczego życia, czasem konieczna jest terapia.
Jeśli oboje się kochacie warto zainwestować jakieś pieniądze aby pomóc Wam obojgu a nie marnować czas

Czytajac te wypowiedzi na forum widac ze myslenie wiekszosci z was jest bardzo plytkie a rady wasze szkoda mowic!!!Ja jestem osoba wierzaca i wiem ze z kazdej sytuacji nawet najgorszej jest zawsze wyjscie.Jesli jestes osoba wierzaca to proponuje Tobie udac sie przed Najswietszy Sakrament i oddac,powierzyc to naszemu Bogu obecnemu tam w Hosti Swietej Panu Jezusowi proszac z ufnoscia i wiara aby wyprowadzil wasz zwiazek z kryzysu bo dla niego nie ma rzeczy nie mozliwych,uwierz mi i modl sie kazdego dnia do Pana aby uzdrowił wasz zwiazek a on to uczyni tylko badz cierpliwa na modlitwie.Zostawiajac meza wedlug sugesti na forum bedziecie trwali w grzechu i bedzie zagrozone wasze zbawienie,zrobisz jak zechcesz kazdy ma wolna wole.Pozdrawiam:)

Co za bzdury tu opowiadasz ! jak czytam coś takiego to adrenalina mi skacze,wiara w Boga ok ,ale to już jest jakas skrajnia ,wiesz ile lat ja prosilam Boga o zmiane sytuacji w moim malżeństwie ? 25 lat to jakiś koszmar był ,jak nie pranie mózgu to picie i tak prawie każdego dnia ,po 30 latach powiedzialam sobie dość ! spakowalam walizki i wyjechałam do Anglii jestem tu już 4 lata zaczynalam od łyżeczki ,dzis mam mieszkanie ,prace i faceta który mnie szanuje ,moje dzieci są ze mnie dumne a ponieważ mam dobre geny to wyglądam jeszcze calkiem dobrze :)moje życie zmieniło sie diametralnie jestem po rozwodzie i jestem szczęśliwa żaluje tylko że nie zrobilam tego dużo wcześniej ,wiec jeśli moge coś radzieć to kobieto ogarnij sie ,daj sobie spokój z tyranem bo dobrze wiem że nie będzie lepiej .Powodzenia

O TO TUTAJ CHODZI, ZE ŁATWIEJ I BEZPIECZNIEJ POWIEDZIEĆ, ŻE WYNAJMOWAŁA NA SŁUPY, JAK OTWORZYĆ TĄ PUSZKĘ PANDORY- JEDNA WIELKA MACHIINA SUTENERSTWA, WYNAJMU, NARKOTYKÓW I W DAWANIA ALIBI NA TANDECIE DLA SKARBÓWKI - DLATEGO DZIEWCZYNA M.I. MUSIAŁA ZNIKNĄĆ , MIĄŁA PODSŁUCH ZAŁOŻONY, POROBIONE ZDJĘCIA , BYŁA SZANTAŻOWANA I ZASTRASZANA, ZA DUZO MÓWIŁA , PEWNIE WYWIEZIONA ALBO SZANTAŻOWANA! MAFIA !

gość O TO TUTAJ CHODZI, ZE ŁATWIEJ I BEZPIECZNIEJ POWIEDZIEĆ, ŻE WYNAJMOWAŁA NA SŁUPY, JAK OTWORZYĆ TĄ PUSZKĘ PANDORY- JEDNA WIELKA MACHIINA SUTENERSTWA, WYNAJMU, NARKOTYKÓW I W DAWANIA ALIBI NA TANDECIE DLA SKARBÓWKI - DLATEGO DZIEWCZYNA M.I. MUSIAŁA ZNIKNĄĆ , MIĄŁA PODSŁUCH ZAŁOŻONY, POROBIONE ZDJĘCIA , BYŁA SZANTAŻOWANA I ZASTRASZANA, ZA DUZO MÓWIŁA , PEWNIE WYWIEZIONA ALBO SZANTAŻOWANA! MAFIA !
Mogę tylko potwierdzić- mój kumpel wszedł w drogę alfonsom i szuka zaginionej dziewczyny- to mafia i kręgi sutenerskie swoimi kanałami wywalili go z roboty chcąc pozbawic go srodków na szukanie itd, wywalili go w parę dni jak dostarczał info policji, a musze powiedzieć, że był to wzorowy pracownik, wyższe wykształcenie, wszelkie uprawnienia, zero chorobowego, tak menty czują sie bezkarni i chronieni !ale on wiedział o tym doskonale i przewidział ich ruch, przeliczyli się obwiesie, chcesz zanalez dziewczyne zadnych reguł, inaczej nie znajdziesz wiecej na spotka, włożcie sobie układ w dup....kkocoołkkowa

Dziewczyno uciekaj jak najprędzej taki dupek się nie zmieni bądz pewna on będzie się nad tobą pastwił ,bo to słabeusz tchurzliwy niech poszuka sobie równego sobie nikt by nie pozwolił na takie traktowanie ja po 20 latach się rozeszłam i teraz jestem szczęśliwa mam spokój nikt się na demną nie pastwi i ciągle jestem usmiechnięta i wolna uciekaj ............................

Z TEGO CO WIEM, OKOLICE WSKAZANE W OGŁOSZENIU, SALWATOR TOWER, PO CHWILOWEJ PO PRZERWIE SPOWODOWANEJ ZAMIESZANIE, WOKÓŁ ZAGIBNIONEJ DZIEWCZYNY ORAZ INNYMI SPRAWAMI- MIESZKANIÓWKI WRAZ Z CAŁA OTOCZKA SUTENERKĄ WZNOWIŁY DZIAŁALNOŚĆ, CO MOŻNA TEZ POZ ZNAĆ PO OBSTAWIE I CHRONIENIU, WIĘCEJ NA PRIV, TAK WIĘC NIC DZIWNEGI, ŻE TWOJE OGŁOSZENIA W OKOLICY SKRZETNIE ZNIKAJĄ,
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • dokogo mam sie udac maz zneca sie psychicznie nade mna
  • zncanie psychiczne przez ma
  • znęcanie psychiczne przez męża
Do góry strony: Mąż znęca się nade mną psychicznie