177
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń10 tys.
  • Odpowiedzi67
  • Ocen na +0
177 ppt ?

Mąż zostawił mnie dla młodszej (68)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Mąż zostawił mnie dla młodszej

Napisał(a): gość -

gość Hmmm....do tanga trzeba dwojga...widac, maz sie toba znudzil, bo za malo o niego dbalas, o siebie, o dom, zle gotowalas badz wcale, nie sprzatalas, stalas sie nudna po slubie... etc.etc.-wybierz sobie co bylo zle. Maz nie opusci zony, z ktora lacza go silne wiezi. Zakochal sie, bo cos nie tak bylo w waszym zwiazku i czul sie rozczarowany, tlamszony...sama wiesz co bylo nie tak.
Poza tym, panie sie szybciej starzeja, mezczyzni sa wzrokowcami, kobiety nie, za to uszy maja łase na pochwały. Miedzy malzonkami powinna byc siedmio/osmioletnia roznica wieku-maz starszy o 7/8 lat.a kobieta powinna o siebie b.dbac i meza zachwycac.
Pomysl....
Niewątpliwie w twoim przypadku oboje rodzice nie spełnili swojej funkcji wychowawczej i sprezentowali społeczeństwu nieudacznika. Obrażanie kobiet na forum nie rozwiąże twoich problemów. Nie wychodzi ci z kobietami, bo jesteś do niczego a nie dlatego, że kobiety są złe. Zacznij pracować nad sobą, bo póki co zajmujesz jedynie zbędnie przestrzeń.
INTERIA.PL

Judas
gość Cóż, skoro zostawił Cię dla młodszej kobiety, to Ty rozejrzyj się za młodszym facetem:) Mężczyźni uważają, że jak stara i niepłodna, to do wyrzucenia, ale dokładnie to samo dotyczy facetów. Po co Ci stary dziad pod 40-tkę?:) Wymień go na młodszy model:) Zadbaj o siebie, bądź piękna i atrakcyjna. Kosmetyczka, fryzjer, krawcowa, to jest zadanie dla Ciebie.
Jeśli się nie opamięta, to jak uratujesz Wasz zwiazek? Po prostu szkoda Twojego życia. Za kilka lat ona też stanie się dla niego "za stara" i też straci z czasem swoją płodność, nie na tym polega miłość i związek dwojga ludzi.To prymitywny i zakompleksiony facet.
Zanim rozejrzysz się za "młodszym" przejdź na dietę i strać nadwagę.

Zadbaj w swój wygląd zewnętrzny i wewnętrzny.
Zadbaj o swój wygląd i wykształcenie zanim pierdniesz na forum. Jak już skończysz podstawówkę, to możesz światu wyjaśnić co to jest 'wygląd wewnętrzny'.

JoannaKIsc Nie spodziewałam się tego po 15 latach małżeństwa...
Z moim mężem spędziłam najpiękniejsze chwile w życiu, okazało się, że najgorsze też. W ubiegłym miesiącu mąż powiedział mi, że spotyka się z kimś- zabolało.
Kiedy dowiedziałam się, że ta kobieta ma zaledwie 25 lat byłam w szoku. Dodam, że mąż ma 39 lat. Nie wiem jak pozbierać się po tym wszystkim. Czuje się okłamana, poniżona a moja kobieca wartość spadła do poziomu 0.
To znajdź młodszego faceta takiego z 20 letniego. On zawsze może! ;)

Reklama

gość jak jesteś już stara to chyba normalne że mąż jak ma wybór to weźmie młodszą...
Ta i co raz tak mu sie bedzie nudzilo i coraz to mlodsze bedzie mial,sam sie nie starzeje i ma takie wziecie u wszystkich mlodych,co za lipa,taki koles to falszywiec,dlugo nie zagrzeje u innej lub zrobi to samo co z poprzednia,nie bylo warto tyle lat marnowac dla kogos takiego ale kto wiedzial.

Kochana, teraz bardzo boli, ale na szczęście przejdzie. Wiem, bo mnie też mąż zostawił, co prawda nie dla młodszej, ale starszej!, a i tak początkowo moja samoocena spadła do 0. Na szczęście czas nie tylko leczy rany, ale przywraca też rozum i patrząc teraz na mojego byłego za nic nie chciałabym go z powrotem - zwłaszcza, że życie u boku 6 lat starszej od niego kobiety zamiast rajem okazało się codzienną musztrą.
Idź do dobrego psychologa, adwokata, albo chociaż szukaj pomocy na forach, czasem udaje się znaleźć naprawdę sensowne wypowiedzi. Osobiście polecam portal Zdradzeni i blog Uciekamy do przodu - mnóstwo wsparcia i budujących porad. A przede wszystkim głowa do góry i nie poddawaj się.

Reklama

Nie zgadzam sie z opinią przeczytaną powyzej ,ze pewnie autorka nie dbała o siebie,nie sprzatała,nie gotowała i nie dbala o męza.
To chyba nie tak.
Bo nawet jakby dbała i byla wzorową kurą domową-matką polką facet tez moglby sie tym znudzic.
Nie usprawiedliwiam wcale faceta,ale samczych praw natury nei da sie oszukac czy zmienic.Kazdy zonaty facet ,po xx latach małzenstwa oglada sie za mlodszą...I nie wazne ze byliscie razem xx lat,macie dzieci,kredyty i cos was laczylo.Facet to faect zawsze spojrzy na mlodszą,piekną,świezą,zgrabną.
TYlko nie kazdy posunie sie do takiego odwaznego kroku zeby odejsc ,zdradzic itp.
Widocznie mloda miala to coś i zawrocila mu w glowie.
Jesli to jest tylko piekne,mlode cialo to jest podłe,zwierzęce i obrzydliwe.ALe jesli cos do niej czuje,zakochał się i chce wziąc z nią slub...Przykre.
Moze jednak powinnas docenic to ze przyznał się.Nie oszukuje cię.
CHociaz taki plus ze nie proawdzi podwojnego zycia.CZas leczy rany.
Przebolejesz.MOze ty tez kogoś sobie znajdziesz.?

Jakże miło słyszeć, pewnie od młodej i "doświadczonej" życiowo na telenowelach i opowieściach koleżaneczek, a może i rozglądającej się za takimi nieco już przyzwyczajonymi do małżeństwa. Przecież mógł okłamywać!!! On to miał dotrzymać przysięgi. Przecież się zakochał!!! kochać to obiecał żonie i o to miał zabiegać każdego dnia. Matka Polka!!! A może super babka, która za bardzo poznała jego słabe strony i nie chciało się zmieniać tylko zmienł na nowy model? O czym piszecie, przecież normą nie jest zmiana małżonka, kiedy jest kryzys, trochę ciężej. I dlaczego żona ma odpuszczać walkę o swoje małżeństwo, dlaczego ma "oddać" męża bo taka jest wola nowej panienki? A może nie trzeba wyciągać ręki po cudzego męża? Nad uczuciami mamy władzę-wolę i rozsądek. I dlaczego ma jej pomóc znalezienie nowego faceta-nie o to jej chodzi. Ale zadbanie o siebie nie zawadzi-nie żeby wystawić się na rynek desperatek szukających może czyjegoś obecnego męża, a dla lepszego samopoczucia, odbudowania wiary, że jest super kobietą. TRZYMAM KCIUKI. MODLITWA DZIAŁA CUDA, ALE TO NIE TYLKO NASZA WOLA ...
gość Nie zgadzam sie z opinią przeczytaną powyzej ,ze pewnie autorka nie dbała o siebie,nie sprzatała,nie gotowała i nie dbala o męza.
To chyba nie tak.
Bo nawet jakby dbała i byla wzorową kurą domową-matką polką facet tez moglby sie tym znudzic.
Nie usprawiedliwiam wcale faceta,ale samczych praw natury nei da sie oszukac czy zmienic.Kazdy zonaty facet ,po xx latach małzenstwa oglada sie za mlodszą...I nie wazne ze byliscie razem xx lat,macie dzieci,kredyty i cos was laczylo.Facet to faect zawsze spojrzy na mlodszą,piekną,świezą,zgrabną.
TYlko nie kazdy posunie sie do takiego odwaznego kroku zeby odejsc ,zdradzic itp.
Widocznie mloda miala to coś i zawrocila mu w glowie.
Jesli to jest tylko piekne,mlode cialo to jest podłe,zwierzęce i obrzydliwe.ALe jesli cos do niej czuje,zakochał się i chce wziąc z nią slub...Przykre.
Moze jednak powinnas docenic to ze przyznał się.Nie oszukuje cię.
CHociaz taki plus ze nie proawdzi podwojnego zycia.CZas leczy rany.
Przebolejesz.MOze ty tez kogoś sobie znajdziesz.?

Reklama

Napisał(a): Domicela -

gość Jakże miło słyszeć, pewnie od młodej i "doświadczonej" życiowo na telenowelach i opowieściach koleżaneczek, a może i rozglądającej się za takimi nieco już przyzwyczajonymi do małżeństwa. Przecież mógł okłamywać!!! On to miał dotrzymać przysięgi. Przecież się zakochał!!! kochać to obiecał żonie i o to miał zabiegać każdego dnia. Matka Polka!!! A może super babka, która za bardzo poznała jego słabe strony i nie chciało się zmieniać tylko zmienł na nowy model? O czym piszecie, przecież normą nie jest zmiana małżonka, kiedy jest kryzys, trochę ciężej. I dlaczego żona ma odpuszczać walkę o swoje małżeństwo, dlaczego ma "oddać" męża bo taka jest wola nowej panienki? A może nie trzeba wyciągać ręki po cudzego męża? Nad uczuciami mamy władzę-wolę i rozsądek. I dlaczego ma jej pomóc znalezienie nowego faceta-nie o to jej chodzi. Ale zadbanie o siebie nie zawadzi-nie żeby wystawić się na rynek desperatek szukających może czyjegoś obecnego męża, a dla lepszego samopoczucia, odbudowania wiary, że jest super kobietą. TRZYMAM KCIUKI. MODLITWA DZIAŁA CUDA, ALE TO NIE TYLKO NASZA WOLA ...
gość

Na ciebie agresywna chamówo modlitwa widać nie działa.

Czytam co tu piszecie... I chyba wszyscy dobrze wiemy, że prawda jest po środku. Co po 20 latach małżeństwa ma żona do zaoferowania lub mąż ??? Żadne się nie stara - to nie jest ten fajny facet z kwiatami bez okazji... to nie jest ta zadbana, wesoła kobieta..... Nikt nie dba o uczucia a potem każdy ma pretensje. Ale to próżna gadka, bo po 20 latach jest gruba, krzykliwa jędza i marudny opasły facet z piwem. Zwykle...Niestety.

gość " mądra kobieta całuje, ale nie zakochuje się, słucha, ale nie wierzy i odchodzi zanim zostanie porzucona." (cyt. Marylin Monroe)
I niech mi ktoś teraz powie, że to była głupia blondynka... he, he
taaa...tleniona na blond brunetka;)

witam panią . właśnie trafiłam na pani wyznanie. Przykre ale prawdziwe . Ma Pani 2 wyjścia albo pogodzić się z ta sytuacją albo walczyć . Bycie z 25 latka tak naprawdę dla mężczyzny nie jest wcale takie łatwe. Facet musi się cały czas starac albo dużo zajęc a kobiety niestety często odpuszczają PANOM i wtedy tak to się kończy. Mężczyźni tak naprawdę są bardzo wygoni i z czasem zatęsknią za tą starą marudna żona przy której miał tak zwany święty spokój. Teraz pan jest zauroczony oczarowany widzi tylko to co ona chce żeby widział ale tak naprawdę jest w tak zwanym amoku. Proszę mi wierzy że po takiej sytuacji nawet jak mężczyzna wraca już nic nie jest takie same. Wcale nie jest łatwo wybaczyć i żyć jak dawnej a z czasem będzie coraz trudniej . Dzisiaj się pani wydaje że wszystko wróci do normy żeby tylko wrócił ale wtedy zaczyna się naprawdę walka pani ze swoim bólem , który wyłazi coraz bardziej . Wtedy jest trudniej dopiero żyć. Musi Pani sama sobie odpowiedzieć na jedno bardzo ważne pytanie . czy Pani go kocha i dlatego chce Pani żeby wrócił czy urażona duma ( zostawił mnie ) i musze go odzyska żeby pokazać żeby sobie udowodnić ,że jest mój i nikomu go nie oddam bo to będzie moje zwycięstwo . Może zdziwi Panią to co pisze ale to jest klucz do rozwiązania pani problemu. życzę siły . pozdrawiam .r
« Wróć do tematów
Do góry strony: Mąż zostawił mnie dla młodszej