101
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń937
  • Odpowiedzi92
  • Ocen na +0
101 ppt ?

Meble do salonu (93)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Meble do salonu

Napisał(a): Gość -

co do mebli, to zgadzam się, że muszą być bardzo dobrej jakości, mam już dosyć rozwalających się półek po miesiącu ich użytkowania, wszystkim tym którzy cenią sobie dobrze zrobione meble mogę polecić stronę myin.pl, gdzie kupiłam sobię komodę i fotele...gdybym miała więcej pieniędzy to wykupiłabym połowę tego sklepu ;)

Jeśli chodzi o solidna firmę to esmebel.com wydaje sie dobrą opcją. Wyposażaja salony, kuchnie, pokoje dzienne. I co zyskujesz? Oszczędność czasu, wygoda zakupów w dowolnym czasie i miejscu, a przede wszystkim niższe do 50% ceny w stosunku do oferowanych w tradycyjnych salonach mebli. Ja u nich kupuję i jestem zadowolona. Mam co najmniej kilka rzeczy. Stolik, łóżko w sypialni, szafę. Więcej mi nic do głowy na razie nie przychodzi.

Reklama

Reklama

Możesz sobie skoczyć na multizakupy.pl - tam jest spory wybór funkcjonalnych mebli. Ja tam kupowałem meble do swojej sypialni i jestem bardzo zadowolony. Mieli dość szybką wysyłkę i stosunkowo niskie ceny (za łóżko dwuosobowe, bardzo fajne, zapłaciłem niecałe 5 stówek). Także mogę śmiało polecić.

Piękne i stylowe meble można też kupić na esmebel.com. możesz tam znaleźć stoły witryny, stoliki pod RTV, a ceny za takie piękne meble bardzo bardzo niskie.... I możesz też poprosić, żeby zostały one pomalowane na każdy wybrany kolor... Zgadzam się, że warto zainwestować w meble, czasem jest lepiej dołożyć i mieć coś wysokiej jakości;)

Reklama

Wszystko oczywiście zależy od gustu no i rzecz jasna wydaje mi się, że od tego do jakiego pomieszczenia chcemy dobrać meble. Jak do salonu, to nie trzeba przesadzać z ich ilością. Mi osobiście podobają się meble w stylu kolonialnym, coś takiego znalazłam na meblopol.net - idealnie pasują do salonu, są masywne, ale i proste i nie trzeba do niech dodatkowych ozdób, żeby salon fajnie wyglądał.

Ja też wolę, jak w salonie jest dużo przestrzeni, wg mnie jest wtedy przyjemniej, przejrzyściej i łatwiej też pomieścić gości w takim miejscu:). Mieszkam w Małopolsce i kojarzę Meblopol.net. Firma ma swój sklep stacjonarny w Tarnowskich Górach na Śląsku, a więc niedaleko mnie. Widziałam ofertę sklepu na ich stronie internetowej i kilka mebli salonowych bardzo mi się spodobało, sosnowe też bardzo lubię:).

Ktoś tu już pisał o multizakupach - jest tam rzeczywiście sporo mebli do salonu - począwszy od całych zestawów po stoliki kawowe, szafy etc. Meblościanki tez są oczywiście dostępne - wiele ciekawych wzorów. Mi najbardziej podobają się ciemne meble - w sumie mogą być i drewniane i plastikowe czy nawet z innego materiału - ale drewniane jednak zwyciężają ;P
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • dobrej jakości meble do sypialni
  • meble bizzarto opinie
Do góry strony: Meble do salonu