79
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń652
  • Odpowiedzi72
  • Ocen na +0
79 ppt ?

meble kuchenne na wymiar (73)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: meble kuchenne na wymiar

Napisał(a): ~Karolina -

Moi znajomi swoje meble zamówili w firmie Home Design Studio (https://www.f(...)ieszow/ lub http://homede(...)dio.pl/ ). Może i kawał drogi do Warszawy, ale mają taniej i solidniej niż nie jedna firma z Wwy. Wiem, że na terenie całej Polski pracują. A i obsługa fajna i solidnie wykonane. I nawet chyba różne, nie tylko kuchenne robią. Może tam warto się zapytać?

Re: meble kuchenne na wymiar

Napisał(a): edskowronek -


Chciałem u siebie klasyczną kuchnię. Dojeżdżali do mnie panowie i projektantka z firmy meblejanas.eu. Dostałem szafki odporne na obciążenia, niektóre akcesoria z gwarancją dożywotnią, meble ciche. Kuchnia rozdzielona na zasadzie „złotego podziału”. Stoję w jednym miejscu i mam wszystko pod ręką. Kuchnię wprowadzali mi po remoncie. Pasuje do reszty aranżacji. Poza tym duży szacunek mają do budżetu klienta :)

Re: meble kuchenne na wymiar

Napisał(a): ~Yivonna -

~korsiasz
~Yivonna A może coś od Ader Meble - nie tylko meble kuchenne, ale także inne :) Duży wybór i świetny wygląd.
A cena? o wiele więcej niż za zwykłe? (nie na wymiar)
No raczej są droższe niż meble z Ikei, które mają wszyscy, ale cena w porównaniu z innymi firmami, które oferują takie usługi jest bardzo dobra. Warto zapłacić troszkę więcej i mieć orgyginalne meble dobrej jakości na lata, takie jest moje zdanie :)

Re: meble kuchenne na wymiar

Napisał(a): ~kama -

Jeśli szukacie fajnych mebli kuchennych, to zdecydowanie polecam [url=http://smolis-meble.pl/]http://smolis-meble.pl/[/url]. Mają indywidualne podejście do klienta i dostosowują ofertę do każdych wymagań :) Firma z Wrocławia, ale wysyłają wszędzie :)

Re: meble kuchenne na wymiar

Napisał(a): ~margo64 -

Ja bym polecała markę Janas (mają lokal w Lesznie, na stronie http://www.me(...)n/home/ jest kontakt). Zamawiałam u nich meble kuchenne już jakiś czas temu i cały czas wyglądają tak samo dobrze jak pierwszego dnia po montażu. Nie oszukują na jakości, jeśli mówią że jest naturalne drewno to faktycznie jest, a nie jakieś imitacje.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • meble kuchenne forum dyskusyjne
Do góry strony: meble kuchenne na wymiar