120
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń533
  • Odpowiedzi115
  • Ocen na +0
120 ppt ?

Meble na wymiar (116)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Meble na wymiar

Napisał(a): ~adek123 -

Polecam meble Białoń ! Posiadają meble różnego rodzaju , wysokiej jakości. Dużym plusem , który oferuje ta firma są meble na wymiar. Oferują m.in. meble kuchenne, łazienkowe, regały ,szafy.Kadra pracownicza posiada doświadczenie. W ostatnim czasie zaopatrzyłem się w kolejne meble tej firmy i jestem znowu bardzo zadowolony.
http://www.me(...)uchenne

Reklama

Napisał(a): ~ggoobi457 -

Na początku roku kupowaliśmy nowe meble do kuchni i były robione na wymiar. Produkcją zajęła się marka Meble Janas z Cieszyna. Kontaktować się najlepiej przez ich stronę tam są wszystkie dane – meblejanas.eu. W sumie jesteśmy z mężem zadowoleni. Jakość blatów taka na jaką się umawialiśmy, sprawna realizacja, bez przeciągania w czasie i jakiś opóźnień.

Napisał(a): ~karra -

Jeśli chodzi o kuchnię, to w temacie niebanalnego designu polecam firmę http://www.toce.pl. Projektują niesamowite meble kuchenne w różnych stylach. Ja akurat robiłam kuchnię w stylu klasycznym i moje meble zostały pod ten deseń zaprojektowane. Efekt przeszedł najśmielsze oczekiwania. Kuchnia prezentuje się nieziemsko.

Reklama

Napisał(a): ~Ksenia -

dobrze, ze my mamy te zakupy juz za soba :) przy remoncie mialam juz totalnie dosc, ale udalo nam sie na szczescie zamknac juz calosc. meble zamowilsmy w salonie agata i po 2 tygodniach juz byly u nas :) wszystko sprawnie i bezproblemowo :)

Reklama

Napisał(a): kasiawww87 -

Agata nie robi przecież mebli na wymiar? My do kuchni zamawialiśmy właśnie na zamówienie, możesz sobie zobaczyć na stronę wykonawcy - http://meblow(...)com.pl/. Meble zrobione zgodnie z projektem, wykonane bardzo solidnie, z dużą dokładnością. Panowie pomogli nam też dobrać odpowiednie systemy, dzięki czemu kuchnia jest ergonomiczna i funkcjonalna.
Załączniki:

Napisał(a): ~Małgorzata Kot -

Ja zleciłam wykonanie mebli kuchennych lakierowanych firmie MEBLEX II. Salon mają na ul. Długiej 47 w Krakowie. Jestem bardzo zadowolona. Tanio i solidnie. Znajomi myślą, że wydałam sporo kasy, tak super wygląda moja kuchnia, jakość mebli i wyposażenia bardzo dobra. Dotrzymali terminu montażu, który był gratis. Ważna informacja: pomiar wykonali przed wykończeniem ścian, przy projekcie ustalili umieszczenie prądów oraz wyznaczyli miejsce położenia płytek na ścianie. Wszystko było dopięte na ostatni guzik. Sprzęt AGD mają różnych firm, więc też jest w czym wybrać. Ja wybrałam Samsunga i Electroluxa z przedłużoną bezpłatnie gwarancją, okap Berga oraz zlewozmywak z wieczystą gwarancją firmy Blanco.

Polecenie miałam od koleżanki z pracy, która wykonywała u nich meble z litego drewna.

Polecam z całego serca.

Mają teraz ładną kuchnię na ekspozycji.

Napisał(a): Gość -

Chce zamówić meble do kuchni u Janasa, już mi kilka osób ich polecało i rzeczywiście te projekty co są u nich na stronie robią wrażenie (tu można rzucić okiem -meblejanas.eu). Zwłaszcza ten ich klasyczny styl Royal, styizowany na brytyjski bardoz mi po głowie chodzi...:)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Meble na wymiar