Mel Gibson "nienawidzi żydów"? (21)

Mel Gibson "nienawidzi żydów"?

Temat dotyczy artykułu: Mel Gibson "nienawidzi żydów"?

Hollywoodzki scenarzysta Joe Eszterhas oskarżył Mela Gibsona o sabotaż planowanego filmu o historycznej rewolcie Żydów. Według scenarzysty gwiazdor zrezygnował z realizacji obrazu z antysemickich powodów.

Komentarze (21)

Dodaj komentarz
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~UWAGA -

Każdy Żyd jest odbiciem najbardziej właściwej dominującej cechy człowieka,widząc swojego Żyda widzisz swoje dominujące ja.Ja widzę Jezusa opisanego w Ewangeliach gdy postępuje zgodnie z wolą miłosierdzia Ojca mego
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~dociekliwy -

... "Doszedłem do wniosku, że powodem, dla którego nie nakręcisz 'The Maccabees', jest najpaskudniejszy z możliwych. Po prostu nienawidzisz żydów" - napisał Eszterhas ... "

- opcja, że scenariusz może być do ... chrzanu, oczywiście jest nie do przyjęcia?
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): ~Velocyraptor -

Wkurzać czosnkowych w Ameryce nie jest rozważnie. Czy przypadkiem Mel nie strzela sobie samobója?
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~Olga -

Gibson głupi nie jest. Może przeczuwa porażkę kasową? Obecnie do Mośków jest taki stosunek, że na film by puszły tylko same Mośki.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~POLAK NARODOWIEC PiS -

BYLEM W TEM IZRAELU - TYSZ NIE - NAWIDZĘ PEJSATYCH I TYCH CO ROBIOM KIWKI POD MUREM
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): ~kinoman -

Mel Gibson , za ,,Pasję,, największy szacunek jaki może być.
Odpowiedzi (1)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~MelFAN -

i co na to adaś michnkT?Pewnie oburzony, bo prawdziwego Polaka, takie rzeczy oburzają. Mel jątrzy, sieje nienawiść. uś...
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~stonecold -

sprawa Gibsona że nie lubi żydków.
Osobiście też za nimi nie przepadam.
Mel jesteśmy z Tobą
Odpowiedzi (1)
Dodaj komentarz