122
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń7 tys.
  • Odpowiedzi51
  • Ocen na +0
122 ppt ?

Menopauza i co dalej? (52)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Menopauza i co dalej?

Napisał(a): gość -

gość
gość
gość Mam 48 lat i 25-letniego syna i też nie chcialabym dostać takiej książki ani od syna, ani od męża czy innego faceta. Taką książkę może podarować tylko kobieta i to jeszcze w podbnym wieku.
Bez przesady. Być może krępujące by było, otrzymanie książki o np. nietrzymaniu moczu.
Jeżeli relacje mąż-żona, syn/córka-matka są naprawdę przyjacielskie i nie ma tematów tabu, to taka książka może być odebrana tylko jako wyraz miłości czy troski.
Jeżeli masz tego typu obawy, to pewno wnukom będziesz zabraniała zwracać się do siebie babciu.
Wnuk bardziej postarza niż menopauza:)
Daj mi, Boże wnuki! I chętnie usłyszę słowo "Babciu". Widzę, że nie rozumiesz o co mi chodzi. Ciekawe, ile masz lat... A moje relacje z synem i mężem są jak najbardziej przyjacielskie i pełne miłości. Ale ja sama potrafię zadbać o moje problemy hormonalne i w tej dziedzinie nie oczekuję pomocy.
Jak je bedziesz mieć to dopiero zobaczysz czy bedziesz zawsze czerpac z tego radosć.Bycie tylko babcia jest ok,troche gorzej jesli inni chca przelac swoje obowiazki na babcie a jak sie babcia nie da to sie obrazaja i karaja babcie brakiem kontaktu z wnukiem.Przezyłam to na własnej skorze ale ja jestem ta gorsza babcia ze strony syna
INTERIA.PL

Napisał(a): gość -

gość
gość
gość
gość Mam 48 lat i 25-letniego syna i też nie chcialabym dostać takiej książki ani od syna, ani od męża czy innego faceta. Taką książkę może podarować tylko kobieta i to jeszcze w podbnym wieku.
Bez przesady. Być może krępujące by było, otrzymanie książki o np. nietrzymaniu moczu.
Jeżeli relacje mąż-żona, syn/córka-matka są naprawdę przyjacielskie i nie ma tematów tabu, to taka książka może być odebrana tylko jako wyraz miłości czy troski.
Jeżeli masz tego typu obawy, to pewno wnukom będziesz zabraniała zwracać się do siebie babciu.
Wnuk bardziej postarza niż menopauza:)
Daj mi, Boże wnuki! I chętnie usłyszę słowo "Babciu". Widzę, że nie rozumiesz o co mi chodzi. Ciekawe, ile masz lat... A moje relacje z synem i mężem są jak najbardziej przyjacielskie i pełne miłości. Ale ja sama potrafię zadbać o moje problemy hormonalne i w tej dziedzinie nie oczekuję pomocy.
Jak je bedziesz mieć to dopiero zobaczysz czy bedziesz zawsze czerpac z tego radosć.Bycie tylko babcia jest ok,troche gorzej jesli inni chca przelac swoje obowiazki na babcie a jak sie babcia nie da to sie obrazaja i karaja babcie brakiem kontaktu z wnukiem.Przezyłam to na własnej skorze ale ja jestem ta gorsza babcia ze strony syna
Święte słowa !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Reklama

Reklama

Napisał(a): Gość -

Nie widzę nic zdrożnego (nawiązując do założyciela wątku) w podsylaniu bliskim książek, a nawet publikacji czy linków na tematy 'drażliwe" choć akurat menopauzy nie zaliczam do tego typu tematów. Pamiętajmy, że nie dla wszystkim zmiany jakie zachodzą w organizmie są oczywiste, czasem budzą nawet lęk czy powodują depresje! W tym kontekście podarowanie książki o objawach czy przebiegu menopauzy wydaje się jak najbardziej ok, nawet jeśli dotyczy relacji matka - syn. W mojej rodzinie zdarzyła się tzw. przedwczesna menopauza (http://wylecz(...)50.html) i też wszyscy szukaliśmy, pomagaliśmy się z tym uporać "zainteresowanej", myślę, że dzięki temu było jej lżej.

Reklama

Napisał(a): Eluska -

nibynick I co dalej ? Jesień życia...
niekoniecznie , przy wlasciwym doborze hormonów:)

nibynick
Eluska
Z taka kobieta, jak Ty, z Twoim usmiechem, to wiosna przez cale zycie :)
słodziaku . po tygodniu przebywania zemną bys zrezygnowal:)))

Eluska
nibynick
Eluska
Już cztery dni za nami, zobaczymy :-D

nibynick
Eluska
nibynick
Eluska
ryzykant z Ciebie:))))moge sie zalozyc ze pierwszy rozwiesisz biala flage:)))

Eluska
nibynick
Eluska
nibynick
Eluska
Nie rozwiesze, bo nie posiadam :-D Co najwyżej białe gatki :-D

nibynick
Eluska
nibynick
Eluska
nibynick
Eluska
Nie rozwiesze, bo nie posiadam :-D Co najwyżej białe gatki :-D
jeśli chcesz wygrać to weż ze sobą jak najwiecej niebieskich tabletek:))))
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • systen conti
Do góry strony: Menopauza i co dalej?