10
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń72
  • Odpowiedzi9
  • Ocen na +1
10 ppt ?

Menu na komunię? (10)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Menu na komunię?

Napisał(a): ~ehhh -

Pierwszy raz organizuję tak dużą imprezę rodzinną, dlatego też mam pytanie o przykładowe menu na komunię w domu. Wiadomo, będą starsi i młodzi, dlatego nie moge za bardzo poszaleć. Czy trzeba zrobic standardowy rosół i trzymac się mocno tradycyjnego menu? Czy jeżeli robie kilka rodzajów mięs, to musze zrobic po kawałku dla każdego? Zapraszam ok. 15 osób, plus nasza czwórka. Czy moglibyście mi podać jakieś przykładowe menu na komunię? Myślę o tym juz od jakiegoś czasu, a ten dzień zbliża się coraz większymi krokami... Pomocy!
INTERIA.PL

Re: Menu na komunię?

Napisał(a): ~ala -

Chyba lepiej postawić na tradycję, lekko zamieniając nudne potrawy jakimiś dodatkami. Podstawa, podstawą, ale np, sałatki możesz zrobić na bazie mango czy innych owoców, których normalnie na co dzień się nie je. Byłam tydzień temu na komunii u rodziny, która ma duży ogród i oni postawili na grill i potrawy z grilla. Były te standardowe, ale tez różnego rodzaju szaszłyki, dziwne zawijasy, wędzone kurczaki robione przez gospodarza, krewetki- dla tych, którzy mieli ochotę na coś innego.

Reklama

Reklama

Napisał(a): ~Kaja -

Ja wyprawiłam komunię córce w Browarze Prost, bo własnie menu przykuło moją i męża uwagę. Nie oklepane, zamiast rosołu mogliśmy wybrać kremy, ciekawe dodatki bo rowniez kasze zamiast ziemniakow, duzo mięs, ale w opcji byly tez dania wegetarianskie. Skorzystaliśmy, bo sama mięsa nie jem i widac, że mają doswiadczenie w takich nietuzinkowych daniach. Polecam zajrzec na stronę po trochę inspiracjihttps://www.b(...)w-lokal

Reklama

Napisał(a): ~Ewa -

To zależy kto co lubi :) Jak w poprzednim roku córka miała Komunię to zamawiam jedzenie z Cateringu Blue, przywieźli, porozstawiali, wszystko super wyglądało i smakowało. W maju mam komunię 2 córki i tak samo zrobię.. Tak to bym musiała kilka dni szykować przystawki, dania i piec ciasta.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Menu na komunię?