92
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń206
  • Odpowiedzi90
  • Ocen na +0
92 ppt ?

Męska moda – czyli co nas bulwersuje? :P (91)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Męska moda – czyli co nas bulwersuje? :P

Napisał(a): Gość -

Nie wiem jak wy, ale ja to nie mogę patrzeć na parę elementów męskiej garderoby, które niestety coraz częściej są przez nich wybierane. Do takich rzeczy zaliczę:

- różowy sweter - taki świński, oczoj***ny róż – a feee! (ostatnio w tramwaju widziałam faceta w takim sweterku z yorkiem na ręku, a ten piękny widok dopełniała dziewczyna owego delikwenta w wersji oczywiście pink + solara)
- japonki – no jakoś mnie to nie kręci… wolę facetów w klapkach i sandałach - tylko na litość boską – BEZ SKARPETEK!
- koszulki i spodnie tak wypłowiałe i znoszone, ze każdy najmniejszy powiew wiatru może je rozpruć
- rurki masakrycznie obcisłe przy braku warunków i piwnym brzuszku albo spodnie krok w kolanach – takie, że aż strach iść z dzieckiem za takim kolesiem by nie ujrzało nagle jego gołych pośladków

A was co bulwersuje w męskiej modzie?

PS. PUK PUK! czy są tu jakieś fanki facetów w garniturach? :P
INTERIA.PL

Re: Męska moda – czyli co nas bulwersuje? :P

Portki wiszące jak na gwoździu z krokiem w kolanach lub jeszcze niżej utrzymujące się dzięki paskowi na połowie du.. i widoczne majtki z drugą połową dups-ka. Jak widzę takiego ........ to jestem pewien, że jego rodzice popełnili duży błąd.

Reklama

No fajny facet w garniturku..uhm miodzio :D, ewentualnie jeansy koszula i fajna marynarka, no i odpowiednie buciki (nie adidasy)..też super.
Jak dla mnie japonki mogą być. Za to skarpetki w połączeniu z sandałkami..no koszmar.blee.. Krótkie spodenki, adidaski i do tego skarpetki..prawie że podkolanówki..masakra. Powinny być stopki. No ale niektórzy faceci muszą pokazać że to przecież firmowe skarpetki...ahh :) Nie podoba mi się również jak koleś ma ubrany t-shirt taki na szerokich ramiączkach, a tym bardziej kiedy jest bardzo szczupły, a koszulka w dodatku o wiele za duża.. I szczerze nie podobają mi się faceci w obcisłych kąpielówkach typu bokserki...to chyba tyle:)

Gość No fajny facet w garniturku..uhm miodzio :D, ewentualnie jeansy koszula i fajna marynarka, no i odpowiednie buciki (nie adidasy)..też super.
Jak dla mnie japonki mogą być. Za to skarpetki w połączeniu z sandałkami..no koszmar.blee.. Krótkie spodenki, adidaski i do tego skarpetki..prawie że podkolanówki..masakra. Powinny być stopki. No ale niektórzy faceci muszą pokazać że to przecież firmowe skarpetki...ahh :) Nie podoba mi się również jak koleś ma ubrany t-shirt taki na szerokich ramiączkach, a tym bardziej kiedy jest bardzo szczupły, a koszulka w dodatku o wiele za duża.. I szczerze nie podobają mi się faceci w obcisłych kąpielówkach typu bokserki...to chyba tyle:)

Reklama

Reklama

Gość hehe a mzoe porozmawijamy o damskiej modzie te minioweczki te przezroczyste koszzulki itp hehe slodko to wyglada az mnie mdli wz wrazenia jescze geba pomalowana na komadosa i mozna swmialo isc sprzedawac cialo
strasznie feministyczny wątekk :P dlatego podbijam uwagę kolegi, może pogadamy o waszych "super strojach", które dla męskiego oka wcale nie są super, tak jak w waszym mniemaniu ;)

Nie znoszę facetów paradujących w ciepłe dni w krótkich gaciach, prezentujących krzywe owłosione nogi a chodzą tak niestety również starsi panowie. Przecież są na dni upalne cienkie długie spodnie w których nie jest wcale bardziej gorąco niż w krótkich. Krótkie, jeszcze na dodatek wściekle kolorowe są dobre na plaży, wczasach a nie w mieście. Panowie miejcie choć trochę poczucia estetyki i spójrzcie czasami w lustro.

Gość Nie znoszę facetów paradujących w ciepłe dni w krótkich gaciach, prezentujących krzywe owłosione nogi a chodzą tak niestety również starsi panowie. Przecież są na dni upalne cienkie długie spodnie w których nie jest wcale bardziej gorąco niż w krótkich. Krótkie, jeszcze na dodatek wściekle kolorowe są dobre na plaży, wczasach a nie w mieście. Panowie miejcie choć trochę poczucia estetyki i spójrzcie czasami w lustro.
Odezwała się bogini o wymiarach 90-60-90 z prostymi i smukłymi nogami, która nie kaleczy wzroku mężczyzn swoim wylewającym się tłuszczem spod "trochę ciasnym" ubranku. Dam Ci radę. Jeżeli udało Ci się ledwo wcisnąć w jakieś ubranie, to wcale to nie oznacza, że ono nadaje się dla Ciebie do chodzenia po mieście.

ps. ogól pachy !

zygac sie chce jak sie widzi facetow w dresach lub innych spodniach z krokiem przy kolanach wygladaja jakby sie za przeproszeniem osrali, japonek tez nie znosze na nogach facetow wyglada to pedalsko, rozowe sweterki... lol tego chyba nawet nie trzeba komentowac, rurki tez nie nadaja sie dla plci meskiej przynajmniej tej hetero... ani zadne inne jajognioty, skarpetki do sandalow odpadaja, nie moge zniesc tez widogu skarpetek siekajacych prawie kolan do krotkich spodenek... tragedia... a z bielizny to slipy nie sa zbyt pociagajace;/ jak juz to bokserki i lepiej ten luzny rodzaj nie te obcisle... to chyba tyle chyba ze przyjdzie mi cos jeszcze do glowy... ahh no zapomnialabym nie lubie takze jak facet nosi golf jakos nie przekonuje mnie taki widok...
« Wróć do tematów
Do góry strony: Męska moda – czyli co nas bulwersuje? :P