385
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń23 tys.
  • Odpowiedzi154
  • Ocen na +0
385 ppt ?

Męski zegarek (155)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Męski zegarek

Napisał(a): Gość -

Absolutnie odradzam Apart! Nie mogłem uwierzyć własnym oczom, jak mi mama pokazała zegarek, który dostała dwa lata temu na święta, kupiony właśnie w sklepie Apart. Złoto na bransolecie i obudowie się.... starło. Z działu reklamacji mama dowiedziała się, że... (UWAGA!!!): źle nosiła zegarek!!! To nic, że tłumaczyła, że ma od kilkudziesięciu lat ruski pozłacany, nosiła go tak samo i nic się nie starło. Firma Apart jest pewna, że mama źle nosiła zegarek! Koniec. Kropka.
To co robi ta sieć sklepów to zwykłe cwaniactwo (to polski biznes - może to tłumaczy standardy traktowania klienta). Kto kupuje zegarek na rok i kilka miesięcy!!!

Reklama

Reklama

jak chcesz mieć jakąś zabawkę z 5 tonami chronografów jak dla dziecka na komunię, to kupuj Casio, a nie Gino Rossi, ja jestem estetykiem i przywiązuję wagę do wyglądu zegarka a nie to jakie ma funkcję, a te Gino Rossi prezentują się bardzo ładnie na ręce i są bardzo eleganckie

Reklama

Jeśli szukasz czegoś naprawdę eleganckiego i jednocześnie trwałego, to przygotuj się na spory wydatek, dobre markowe zegarki nie kosztują mało. Ale zawsze można szukać okazji, takie marki jak D&G czy Guess albo Moschino bardzo często pojawiają się w klubie zakupowym Stilago. Mają przeceny do minus 70 %, więc warto polować :)

Temat założony już jakiś czas teamu, więc założycielka pewnie już prezent znalazła i dawno wręczyła :) Niemniej wszystkim osobom szukającym dobrych jakościowo zegarków, polecam swoją ofertę - Salon AMI:http://www.am(...).net.pl
Znajdziecie u nas zegarki najlepszych marek, w cenie od kilkuset złotych do wspomnianych tutaj kilkunastu tysięcy. Niezależne od ceny: zegarki ekskluzywne i eleganckie. W razie pytań, wątpliwości, próśb o poradę - piszcie w tym temacie :)

Napisał(a): gość -

Ja czekam aktualnie na przeceny w klubie zakupowym Stilago bo od 31 stycznia mają tam być modne markowe zegarki podobno w tych ich 3-5 dniowych kampaniach :D Poluję bo może kupię swojemu facetowi na Walentynki jakiś gustowny zegarek tam.

Napisał(a): gość -

Są jak widzę różne opinie o tanich zegarkach. Ja jestem zadowolony z mojego zakupu dokonanego prawie rok temu. Kupiłem zegarek Charles Delon za 85 zł na allegro dziś widzę można go kupić już za 69,99. Naprawdę polecam zegarek tej firmy byłem pod wielkim wrażeniem że kawał sikora można kupić za tak nie wielka kasę. Na początku miałem oczywiście obawy o pasek ale jak sie okazuje bezpodstawne bo guma jest tak miekka i wytrzymała że nic sie nie dzieje. Pozatym jak widzę sprzedawca ma nawet w razie czego zapasowe paski. Mitem tez jest że coś zaczyna się dziać z obudową jak narazie nic nie wychodzi ale ma znaczne slady noszenia po roku
Polecam gościa www.hurtowniazegarkow.pl/389002-zegarek-charles-delon-p-3392.html
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • najlepsze męskie zegarki
  • zegarki gino rossi opinie
  • najlepsza marka zegarków męskich
  • zegarki męskie opinie
  • dobry zegarek męski
  • dobre zegarki
  • najlepszy zegarek forum
  • zegarki omax forum
  • dobra marka zegarków męskich
  • zegarek męski jakiej firmy