385
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń23 tys.
  • Odpowiedzi154
  • Ocen na +0
385 ppt ?

Męski zegarek (155)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Męski zegarek

Napisał(a): gość -

Męskich zegarków jest bardzo dużo, a rozpiętość cenowa ogromna. Ja kupiłam na rocznicę ślubu mojemu mężczyźnie zegarek Atlantic, od którego dostałam jeszcze upust cenowy 20% w internetowym sklepie otozegarki.pl W sumie zapłaciłam ok. 600 zł. Spodobał mi się i postanowiłam obdarować nim mojego męża. Ucieszył się bardzo, bo już od dłuższego czasu przymierzał się do zakupu zegarka.

Jeśli chodzi o męskie zegarki to nie można jednoznacznie wskazać jaki zegarek jest najładniejszy i najfajniejszy. Każdy ma swój gust i wybiera to co się mu podoba. Nie mniej jednak jak ju z coś kupować to zegarek, który posłuży na lata.
Jakie marki się podobają: Seiko, Atlantic, Nautica, Casio, Lorus, Morgan, Marc Ecko, Nodo, Tissot, Certina, Calvin Klein, Festina, Diesel? Widzicie wybór jest duży. Warto zatem najpierw zajrzeć do sklepu z zegarkami timetrend.pl i wybrać sobie odpowiedni.

Reklama

Reklama

Reklama

Do dobrych, markowych zegarków trzeba dojrzeć zarówno pod wzgledem mentalnym jak i finansowym, a 15 tys zł za zegarek to wcale nie jest dużo. Tymczasem kup zegarek gdzie chcesz bo przy kwocie którą chcesz wydać czyli do 1000 zł mozesz zrobić to przez internet, tylko będziesz miała problem z gwarancja. Droższych zegarków pod żadnym pozorem nie kupuje się w internecie tylko u autoryzowanych partnerów marki ( chyba, że przez internet u tych właśnie partnerów)
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • najlepsze męskie zegarki
  • zegarki gino rossi opinie
  • najlepsza marka zegarków męskich
  • zegarki męskie opinie
  • dobry zegarek męski
  • dobre zegarki
  • najlepszy zegarek forum
  • zegarki omax forum
  • dobra marka zegarków męskich
  • zegarek męski jakiej firmy