385
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń23 tys.
  • Odpowiedzi154
  • Ocen na +0
385 ppt ?

Męski zegarek (155)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Męski zegarek

Napisał(a): Gość -

......Zgoda młodszy kolego . Podziękuj swej narzeczonej i szanuj ją, bo to prawdopodobnie bardzo roztropna osoba , oraz oszczędna i dobra kandydatka na żonę , bo nie przykłada większej wagi do bajerów , co jak zauważyłem ostatnio jest bardzo powszechne u młodych . To czy zegarek ma jedną czy dziesięć funkcji jest nieważne , ważne by pokazywał właściwą godzinę i dzień tygodnia oraz ewentualnie miesiąca .
Poza tym jeśli zginie to niewielka strata .
INTERIA.PL

Reklama

Napisał(a): gość -

Zainwestowałem w zegarek Dunlopa właśnie przez techtime.pl. Oto moja opinia. Zegar przetrwa wszystko (upadek, zderzenia z drzewem, pływanie, bieganie). Pasek jest wygodny, elastyczny, w ogóle nie czuć go na ręce. Cyferblat LCD widoczny, nie trzeba przykładać do oczu. Z punktu widzenia osób aktywnych dobre wrażenie robią międzyczasy, pacer, idealne doświetlenie nocą.

Reklama

Bez przesady z kupowaniem zegarków za kilka czy kilkanaście tysięcy o.O za taką kwotę to można kupić sobie auto, ale nie zegarek ! :P Drogi może, ale wcale nie musi oznaczać "lepszy". Ja swój zegarek znalazłam tutaj :http://www.ze(...)owy.pl/ i nie narzekam, do wyboru kilka firm, także jest w czym przebierać ;-)

Reklama

Napisał(a): Gość -

Koleżanka kupiła teraz swojemu mężowi Atlantic Sealine Chronograph 62450.41.61 w sklepie internetowym demus-zegarki.pl. Skórzany pasek, mechanizm kwarcowy - czarna kolorystyka. Można sobie obejrzeć zdjęcie - zegarek moim zdaniem pasuje do wszystkiego.

Moim zdaniem najlepszą propozycję znajdziesz tu www.poisonstore.com . Internetowy outlet znajduje się w Uk więc będziesz mieć pewność, że sprzedaje oryginalny towar. Ceny bardzo zachęcające, szybka realizacja zamówienia a przede wszystkim oferta najbardziej znanych marek zegarków.

U mnie w domu gustujemy w zegarkach od Aerowatch. Ja mam tej marki zegarek i moja żona również. To właściwie żona znalazła tę firmę, gdyby nie ona to w ogóle bym o nich nie słyszał. Renomowana szwajcarska marka dbająca o detale w swoich produktach. Jak wyglądają ich stylizacje to można obejrzeć na stronie www.aerowatch.pl.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • najlepsze męskie zegarki
  • zegarki gino rossi opinie
  • najlepsza marka zegarków męskich
  • zegarki męskie opinie
  • dobry zegarek męski
  • dobre zegarki
  • najlepszy zegarek forum
  • zegarki omax forum
  • dobra marka zegarków męskich
  • zegarek męski jakiej firmy