Odpowiadasz na:
Męski zegarek

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Witam wszystkich forumowiczów! Potrzebuję pomocy w wyborze zegarka dla mojego chłopaka...chciałabym mu kupić go na urodziny,ale kompletnie nie mam pojęcia jakie zegarek wybrać i gdzie go znaleźć. Jakie marki zegarków są dobre? Gdzie lepiej kupić zegarek- przez internet czy w tradycyjnym sklepie? A może znacie jakieś dobre stronki internetowe z przydatnymi informacjami albo wiecie coś z własnego doświadczenia? Proszę pomóżcie !!! ;)

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Męski zegarek

Napisał(a): ~Malwina -

Ja kupiłam mężowi na 40 urodziny smartwatcha polskiej firmy Garett, model GT20S za niecałe 500 zł i jest świetny. Męski, elegancki i funkcjonalny

Napisał(a): ~Paula -

~Bartek Sporo ciekawych modeli można kupić w Time Trend. A też zależy czego szukasz, jak to jest jakiś sportowy to troszkę mniejszy wybór, ale i tak trochę tego jest. Te bardziej eleganckie to jest peeeełno tego.
Zegarki kupuję od dawna jako prezent dla męża. On lubi bardziej eleganckie zegarki. W tamtym roku kupiłam właśnie Time Trend w tym pewnie zrobię tak samo 😊

Reklama

Napisał(a): ~Bartek -

Sporo ciekawych modeli można kupić w Time Trend. A też zależy czego szukasz, jak to jest jakiś sportowy to troszkę mniejszy wybór, ale i tak trochę tego jest. Te bardziej eleganckie to jest peeeełno tego.

Reklama