48
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń3 tys.
  • Odpowiedzi17
  • Ocen na +0
48 ppt ?

mężczyzna do wynajęcia (18)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

mężczyzna do wynajęcia

Napisał(a): ~Jesst -

Marzy mi się taki mężczyzna do wynajęcia. To taka moja fantazja, by był na każde moje wezwanie. A kiedy go nie potrzebuję, by go po prostu nie było. Taki facet do towarzystwa, z którym można pójść na imprezę, pobawić się, może nawet coś więcej... Ale bez emocjonalnego zaangażowania, bez konieczności użerania się na co dzień. Lubię być sama, nie zamierzam tego zmieniać. I myślę, że panowie do wynajęcia to świetna opcja dla kobiet takich jak ja. Chciałam Was spytać, czy macie jakieś doświadczenia z mężczyznami do wynajęcia. Podzielcie się swoimi wrażeniami. I czy tak jak mnie kręci Was taka relacja?
INTERIA.PL

Re: mężczyzna do wynajęcia

Napisał(a): ~Gość -

~JAlex Kup sobie wibrator i po kłopocie a nie rób z siebie spluwaczki bo to obrzydliwe
Może poszukaj wśród nauczycieli, będą teraz na czasie.
Właściwie to nie wiem od czego ci nauczyciele strajkują, gdyby zastrajkowali ci od dawania korepetycji płatnej i darmowej,to bym zrozumiał.

Reklama

Reklama

Napisał(a): ~frozen -

a kim jesteś z zawodu ty co nie rozumiesz czemu nauczyciele strajkują? Sprzątaczka, ekspednietka z chińskiego marketu, gwiazda z kasy w lidlu? Kto towje zdieci wychowuje? bo na pewno nie ty tylko smartfony i komputer, a najlepiej zeby cały dzień siedzaiły w szkole. Kup sobie krow to załąpiesz się na rządowy program krowa plus haha. Pozdrawiam. Nauczyciel.

Napisał(a): ~gość -

~frozen a kim jesteś z zawodu ty co nie rozumiesz czemu nauczyciele strajkują? Sprzątaczka, ekspednietka z chińskiego marketu, gwiazda z kasy w lidlu? Kto towje zdieci wychowuje? bo na pewno nie ty tylko smartfony i komputer, a najlepiej zeby cały dzień siedzaiły w szkole. Kup sobie krow to załąpiesz się na rządowy program krowa plus haha. Pozdrawiam. Nauczyciel.
Błagam, powiedz, że nie jesteś nauczycielem i że nie od takich ludzi zależy edukacja naszych dzieci.

Intelekt i inteligencja na niższym poziomie niż moje dziecko.

Wątki ci się pomyliły.

Reklama

Napisał(a): abce -

~gość
abce Powinnaś otworzyć komis -wypożyczanie i zwracanie mężczyzn . Przepraszam mężczyzn ale ta pani tak was chce potraktować .
Naprawdę myślisz, że mężczyźni mieliby coś przeciwko temu?

O święta Naiwności!
Jeśli odpowiada Ci bycie robotem z komisu to tylko Twoja wola .

Napisał(a): ~dobrz Ci życzący -

Proste jak sznurek w kieszeni. Musisz poszukać mężczyznę o podobnych poglądach. A zapewniam Cię ,że co nieco jest takich chodzących , atrakcyjnych,którzy są gotowi pójść na taki układ. Gdzie szukać? Rozejrzyj się. Jestem pewny , że nie jeden mieszka niedaleko od Ciebie.

Napisał(a): ~anty -

~frozen a kim jesteś z zawodu ty co nie rozumiesz czemu nauczyciele strajkują? Sprzątaczka, ekspednietka z chińskiego marketu, gwiazda z kasy w lidlu? Kto towje zdieci wychowuje? bo na pewno nie ty tylko smartfony i komputer, a najlepiej zeby cały dzień siedzaiły w szkole. Kup sobie krow to załąpiesz się na rządowy program krowa plus haha. Pozdrawiam. Nauczyciel.
Jedziesz po zwykłych ludziach jakbyś był lepszy, jesteś zwykły burak a nie nauczyciel.
Po za tym nauczyciele co roku klepią tą samą wiedzę sami niczego się nie uczą, za 18 godź tygodniowo.Wasz Broniarz publicznie powiedział, że lepiej od nauczycieli zarabiają na kasie w biedronce, więc nie bądź tępy i na kasę biedaczku a nie strajkować.

Napisał(a): ~rodzic -

tacy jak ty uczą moje dzieci??? o zgrozo!!!

Napisał(a): ~Gość -

Taka to z tobą dyskusja, nie pytasz czemu tak napisałem, czy może wiem coś czego ty nie wiesz ,może mam inne zdanie, itd.

Nauczyciele są różni, podobnie jak policjanci, sędziowie ,itd.

Gdybym nie pracował z dzieckiem ,to by wiedziało bardzo mało.

Nie chcę brać udziału w tej jałowej dyskusji, bo za solidną pracę ,powinna być godna zapłata ,a z tym jest różnie.

Mój wpis był z odrobiną ironii nauczycielu.
« Wróć do tematów
Do góry strony: mężczyzna do wynajęcia