62
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń3 tys.
  • Odpowiedzi26
  • Ocen na +0
62 ppt ?

Mężczyźni! do roboty! (27)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Mężczyźni! do roboty!

Napisał(a): Gość -

Mężczyzna musi być zaradny i musi umieć zarobić na rodzinę.Na co kobiecie jakiś leser?Pensja kobiety to tylko dodatek do domowego budźetu,ma ona inne obowiązki,dom, dzieci,natomiast głównym zajęciem mężczyzny to zapewnienie bytu rodzinie.A teraz rzucą się na mnie wszyscy nieudacznicy i śmierdzący lenie,którzy czekają aż kobieta zarobi na dom.Żałosne typy!
INTERIA.PL

Re: Mężczyźni! do roboty!

Napisał(a): Gość -

DOMLNA Mężczyzna musi być zaradny i musi umieć zarobić na rodzinę.Na co kobiecie jakiś leser?Pensja kobiety to tylko dodatek do domowego budźetu,ma ona inne obowiązki,dom, dzieci,natomiast głównym zajęciem mężczyzny to zapewnienie bytu rodzinie.A teraz rzucą się na mnie wszyscy nieudacznicy i śmierdzący lenie,którzy czekają aż kobieta zarobi na dom.Żałosne typy!
Zgadzam się z tobą, podejrzewam jednak że wcześniej, prędzej na ciebie rzucą się pseudo- feministki he he he

Reklama

Napisał(a): gość -

DOMLNA Mężczyzna musi być zaradny i musi umieć zarobić na rodzinę.Na co kobiecie jakiś leser?Pensja kobiety to tylko dodatek do domowego budźetu,ma ona inne obowiązki,dom, dzieci,natomiast głównym zajęciem mężczyzny to zapewnienie bytu rodzinie.A teraz rzucą się na mnie wszyscy nieudacznicy i śmierdzący lenie,którzy czekają aż kobieta zarobi na dom.Żałosne typy!
A po co mężczyżnie kobieta, czy dzieci, i tak nie wiadomo czyje one są?
Czy Tobie się zdaje, że tylko Wam, kobietom urosły głowy.
Jak mam mieć jędzę, co nie umie na dom zarobić, to po co?
Miała czas się wykształcić, i pokazać co potrafi.
Niezależność kobiet ma swoją cenę i to do zapłacenia, moi przodkowie
i ja, dość się już napracowaliśmy, czas na zmiany.
Mam całą pensję dla siebie, i nikt mi nic nie każe, więc po co
sobie pogarszać, wiążąc się z kobietą, i jeszcze na nią robić.
Nie ma uzasadnienia. Kobiety sa przechwalone, niektóre nie
potrafią nawet herbaty zrobić, niewychowane, jędzowate,
urodzone z postawą roszczeniową w każdą stronę, niech szukają
głupiego.

Reklama

Reklama

Ty pseudofeministko, nie po to twoja prababka ganiała z transparentami i wlaczyła o równouprawnienie, nie po to twoje starsze koleżanki domagają się tych samych stanowisk dla kobiet co mają mężczyźni, nie po to tyle szumu w Radzie Europejskiej i w całej Europie o powoływaniu na stanowiska w rządach kobiet (50 na 50% meżczyźni i kobiety) byś ty zaczynała jakiś idiotyczny wątek na forach. Zajmij się lepiej porząkami lub garami skoro nie nadążasz .

jeśli kobieta bd, od sprzAtania, gotowania i opieki nad dziećmi to facet jest od pracy i zdobywania kasy ale, to stary model, jeśli facet zajmuje się dzieckiem, a do tego pozmywa naczynia i zrobi pranie to nie jest po to by mieć kase,
więc albo tak albo tak, i liczy się to co odpowiada danej parze i z czym jest jej dobrze:) byle nikogo nie przekonywać do swojego.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Mężczyźni! do roboty!