253
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń18 tys.
  • Odpowiedzi61
  • Ocen na +23
253 ppt ?

Mężczyźni wolą zimne kobiety? (62)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Mężczyźni wolą zimne kobiety?

Napisał(a): Gość -

Takim pytaniem zaatakowała mnie koleżanka z pracy... i nie wiedziałem co mam jej odpowiedzieć.

Zapytała dlaczego tak jest, że wolimy kobiety z pozoru chłodne, niedostępne, pewne siebie? A nie te ciepłe, miłe, które od razu okazują nam zainteresowanie?

Jedyne co jej powiedziałem to to, że one są bardziej intrygujące, przez co chyba bardziej pociągające... A jak jest z wami?

Załączniki:
INTERIA.PL

Reklama

Re: Mężczyźni wolą zimne kobiety?

Napisał(a): gość -

Cos w tym jest,ze mezczyzni wola zołzy.Musza się bardziej starac,pilnowac i zabiegac.Jak cos jest gotowe podane na tacy i na wyciagniecie reki,to trochę nudniej niż jak trzeba o cos powalczyć.
Poza tym tajemniczość, która jest w kobietach niedostępnych sama w sobie jest pociagajaca,slyszalam to z męskich ust, wiec cos jest na rzeczy :)

Osobiście należę do kategorii tych chłodnych i zdystansowanych kobiet, z urody i z charakteru, i rzeczywiście na brak zainteresowania nigdy nie mogłam narzekać. Myślę, że mężczyznom chodzi o wyzwanie, chcą się przy takiej kobiecie sprawdzić, zobaczyć czy są w stanie zwrócić jej uwagę, skrócić dystans. Starają się, próbują różnych sztuczek, mimo że dostają negatywne sygnały. Poza tym takich kobiet jest chyba mniej, więc od razu zwracają uwagę.

Reklama

Reklama

Tak jak najbardziej męzczyzni lubią zimne dziewczyny ,ponieważ lubią wyzwania i kiedy zapatrują że pewna dziewczyna nie zwraca na nich uwagi to wtedy wkraczają do walki o jej serce. nie dopuszczają myśli że ona go nie chce i dlatego chcą się do nich zbliżyć a zbyt łatwe im się znudziły i chcą poczuć cooć innego zwłaszcza ładni chłopcy

I taka i taka. Tak brzmi odpowiedz.

Wow, najwidoczniej czuje do Ciebie miete:) skoro zadaje pytanie typu - jaka jest Twoja opinia o kobietach, prawda kobietki?

A ja bym powiedzial tak : zimna i stanowcza moze byc na poczatku, potem jak sie okaze wart jej ciepla, niech taka sie stanie i czula. Dla innych jednak pozostajac niedostepna i chlodna jak lod.
W ten sposob ja mam miod na ktory zasluguje a inni dzigiec im w oko.

Na takie pytania nalezy sie przygotowac wczesniej - to jak rozmowa kwalifikacyjna - opracuj sobie Wasc kolego 30 pytan i odpowiedzi i juz. Odpowiedz musi byc szybka i prosta ale nie prozaiczna.

Ja jestem facetem i powiem tak: Nie cierpię takich zimnych ryb w stylu kobiet w okularach z reklamy płynu do mycia naczyń "bref". Dla mnie taka kobieta to wręcz coś okropnego i w życiu nie tracił bym na taką czasu! Kobieta miła jest przyjazna drugiemu człowiekowi, nie wywyższa się, nie myśli sobie: "jakaż ja jestem piękna i wspaniała i wszyscy wy faceci macie przede mną klękać" Zdaje się lekko przesadziłem ale chciałem pokazać kontrast :)

Ja jestem bardzo skryta dla nowo poznanych ludzi. Nie potrafię się tak po prostu otworzyć , dobrze znają mnie tylko najbliżsi . Może dlatego jestem sama ale charakteru nie da sie zmienić . Nie lubię sie spoufalać z ludźmi. Najpierw muszę kogoś dobrze poznać a ktoś musi dobrze poznać mnie .Dziwne , kiedyś byłam całkiem inna ;)
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • co sdzicie o dziewczynach ktre sa ciepe
  • kobieta zimna
Do góry strony: Mężczyźni wolą zimne kobiety?