Komentarze (45)

Dodaj komentarz

Napisał(a): ~Bystrzacha -

Oto cytat - ......Jeżeli w Juarez obowiązuje jakaś hierarchia, to na jej szczycie są silni i bogaci. Potem biedni i słabi. A na samym dnie - kobiety.......<br />
<br />
Dokładnie tak samo jest w Polsce.
Odpowiedzi (2)

ZERŻNIĘTE ŻYWCEM Z BLOGA!!!!

Napisał(a): ~BLOGERKA J -

I DOBRZE WIECIE Z KTÓREGO!!!!!!!!!!!A O PRAWA AUTORSKIE TO NIE ŁASKA ZAPYTAC?????????MOZE OPUBLIKUJECIE WRESZCIE MÓJ KOMENTARZ!!!!!
Odpowiedzi (1)

Już ja bym tym szujom karę odpowiednią wymierzyła

Napisał(a): ~j.a-25 -

A tak przy okazji:Facet, który zabiera się za nastolatkę to zwykły PEDOFIL i takiego to się powinno.....
Tak, zdarzają się panienki, które mimo młodziutkiego wieku same pchają się do łóżka mężczyznom, ale moim zdaniem to mają one w główce siano zamiast mózgu i powinno się takiej "klapsa w tyłek" i zagonić do książek. Seks i owszem, ale tylko dla rozsądnych ludzi i przede wszystkim DOROSŁYCH (czyt.pełnoletnich)
Odpowiedź (0)

Przestałem wierzyć że Bóg stworzył człowieka

Napisał(a): ~jar -

Przestałem wierzyć że Bóg stworzył człowieka -stworzył takie bestie -bo czy mógłby patrzeć na takie zbrodnie? Może jakiś klecha się wypowie...
Odpowiedzi (1)

Czipy

Napisał(a): ~Mandżara -

Jestem przeciw NWO ale tam powinny się dziewczyny zaczipować, szajka szybko zostałaby zlokalizowana.
Odpowiedzi (2)
Odpowiedzi (2)

Stan Wyjątkowy

Napisał(a): ~Dariusz -

Leonid Breżniew i Erich Honecker zrobił by taki porządek w parę dni eliminacja na Sybir na Białe niedźwiedzie bogaci chuligani i dygnitarze.Biedni żyli by na tyle średnio godnie czuli bezpieczeństwo w społeczeństwie tworzyli by Kochającą się rodzinę..Ale to już inna beczka
Odpowiedź (0)

Jest pewne podobienstwo...

Napisał(a): ~Arno -

Meksyk - USA i Polska - Niemcy.
Odpowiedź (0)

Pewnie w okolicy kręcą filmy snuff

Napisał(a): ~Żwirek -

Przy okazji dają wyżyć się sadystom. Ludzie potrafią być potworami. Nawet porządni.
Odpowiedź (0)

Niech im USA pomoże jak IRAKOWI cz AFGANISTANOWI

Napisał(a): ~AQQ -

oni są dobrzy w bezinteresownej "pomocy"
Odpowiedzi (1)
Dodaj komentarz