Komentarze (110)

Dodaj komentarz

Napisał(a): ona -

czy to prawda ze od teraz kobiety beda zmuszone rodzic kalekie i zdeformowane plody? PIS wlasnie przepycha ta ustawe. Lepiej byc lesbijka niz rodzic dzieci w tym chorym kraju
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ber -

Lubię i tak, i tak" - ujawniła gwiazda. - to publikowanie promocyjne? art sponsorowany? zachęta dla nastolatków ?
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): hhhhh -

co za nienawiść i kto tu ma większy grzech homoseksualista, który stara się być szczęśliwy, nie robi nikomu krzywdy, czy katolik, który nie nienawidzi bliźniego tylko za to, ze jest on gejem, les..pytanie po co wchodzicie na takie strony żeby rzucać takimi nienawistnymi hasłami? a potem w niedziele przed ołtarzem stać...
Odpowiedzi (13)

Napisał(a): troll -

co ona robi ze swoją waginą?Ja się pytam?! I co na to jej rodzice?
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): trap -

myslalem ze piatek minie jakos normalnie a tu znow "zeby zycie mialo smaczek...." a w kolejce do promocji juz ustawiaja sie pedofile,nekrofile i nie wiadomo jacy file no i tyle. mysle ze tekst zgodny z zasadami dyskusji czy tez bedzie dowolna interpretacja jak w urzedzie skarbowym
Odpowiedzi (3)

Napisał(a): wlodek -

Dlaczego ona szczerzy ten ryj ,i tak i tak no do dziela polskie siksy tu na interi szybko was naucza tymi niusami jak sie zeszmacic ,jak dawac i kiedy ci ludzie za takie teksty powinni byc karani ,sfera imtymna juz nie istnieje ,wiec ja tez napisze lubie jak sobie sciskam imadlem jaja
Odpowiedź (0)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): walsię -

czy to jest informacja dla ludzi normalnych?
Odpowiedź (0)

Napisał(a): maciek z klanu -

Mi się podoba, mogła by się razem z koleżanką na mnie wylać.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): acx -

Myślę, że to efekt przeludnienia. Samoregulacja populacji przejawia się homo-seksualnością. Zboczeńcy dzieci mieć nie mogą!
Odpowiedzi (2)
Dodaj komentarz