Komentarze (181)

Dodaj komentarz

Napisał(a): ~Jaruś -

A kiedy Windows będzie miał wbudowaną maszynę wirtualną z wcześniejszymi wersjami windowsów aby można było instalować stare gry czy programy.
Odpowiedzi (14)

Napisał(a): ~Hahaha -

Niezmiennie bawi mnie że 2% psychikow katujacych się linuchem siedzi i wypisuje te swoje bajki na interii.
Odpowiedzi (6)

Napisał(a): ~abcd -

A kiedy inne środowiska graficzne do wyboru, jak np. XFCE, Gnome, KDE? Kiedy dowolność w wyborze boot manager'a jak np. Grub czy Lilo? Kiedy możliwość odpaleni jako LiveCD (lub DVD) albo z USB ? Ile jeszcze lat upłynie? Kiedy otworzą kody źródłowe dla ogółu? Kiedy zlikwidują back-doory celowo wprowadzone na życzenie NSA? Dobra, już więcej nie pytam...
Odpowiedzi (7)

Napisał(a): ~Komputerowiec76 -

Kiedy normalni zwykli użytkownicy przestaną być BETA-Testerami - i otrzymają w PEŁNI SPRAWNY, DOPRACOWANY produkt (czytaj: kupują płytkę, instalują i mają spokój z łatkami, service packami przez najbliższe 4-7 lat).
PS. W firmie w której pracuję jest BEZWZGLĘDNY ZAKAZ używania komputerów z W10 i W8.1 (dotyczy to również osób pracujących ZDALNIE !). Każdy komputer przechodzi przez dział IT gdzie instalowany jest Win7. Ba, na produkcji pracują NOWE maszyny (obrabiarki) które współpracują tylko z WinXP (nawet nie z Win7).
Odpowiedzi (12)

Napisał(a): ~Dark -

Mam serio pytanie, bo już pomysły mi się kończą. Mam stacjonarne Lenovo ideacentre. Procesor i7, 8GB RAM, Win10 home. Jest fabryczny czytnik kart SD i są problemy gdy włożę kartę 128GB, komputer wiesza się, nic nie można skopiować ani zapisać. Gdy podłączę kartę przez zewnętrzny czytnik USB, to problemu nie ma. Karta jest sprawna, z powodzeniem pracuje w kamerze. Model karty to SanDisk Extreme PRO 95 mb/s U3. Inne karty, mniejsze i wolniejsze, nie sprawiają problemów. Wszystkie sterowniki systemowe są aktualne, zero konfliktów. Nie mam pojęcia, co jest przyczyną problemu. Ktoś pomoże ? Będę wdzięczny za pomoc.
Odpowiedzi (6)

Napisał(a): ~Linux -

nie to, żebym był jakimś zwolennikiem Linuxa ale coraz częściej zaczynam planować przejście na Linuxa właśnie dlatego, że Win zaczyna mnie coraz bardziej irytować, najbardziej irytujące są aktualizacje, po co one jak wszystko działa dobrze, ano po to, żeby zapchać dysk, spowolnić każdy komp nawet szybki i powiedzieć kup se nowy bo ten już stary
Odpowiedzi (4)

Napisał(a): ~zły porucznik -

Tylko windows 8 zero problemów i pełne wsparcie .
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~dryh -

Pierwsze co robię w w10 to wyłączenie przeźroczystości i animacji.
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): ~PS _UJE -

Jeszcze jedna aktualizacja 10-tki i laptop powędruje do kosza!
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~An -

Od czasu win10 nie korzystam z menu Start. To abstrakcja
Odpowiedzi (5)
Dodaj komentarz