33
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń503
  • Odpowiedzi28
  • Ocen na +1
33 ppt ?

Miejsce kobiety/matki (29)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: Miejsce kobiety/matki

Napisał(a): ~gość -

~gość Najgorsi są ci co udają dobrych tatusiów a urzędują po forach, zaniedbując obowiązki. I piszę to jako matka.
Najgorsi to są ci, co przeszkadzają w siedzeniu na forach bo chcą być "dobrymi" rodzicami. I piszę to jako dziecko.

Napisał(a): ~SATE -

~gość Kamyczka, masz już obsesję udawadnienia tylko komu i czego?
Jak można pomylić Obserwka i Kamyczkę, to przecież widać, że to dwie różne osoby. Kiedyś ktoś pisał, że Tris i Kajetana to to samo, czyli skrajnie różne osoby. Tu mamy analogiczną sytuację tylko mylona jest kobieta z mężczyzną:)

Reklama

Napisał(a): ~SATE -

Soraya Sama ze sobą rozmawiasz? Współczuję.
Nie jestem Kamyczką, to po piewrsze a po drugie jakie masz dowody, że Obserwek i Kamyczka to jedna osoba. Ja nie widzę żadnego podobieństwa w stylu pisania. Podaj chociaż jeden przykład podobieństwa.

Napisał(a): Gość -

~SATE
Nie jestem Kamyczką, to po piewrsze a po drugie jakie masz dowody, że Obserwek i Kamyczka to jedna osoba. Ja nie widzę żadnego podobieństwa w stylu pisania. Podaj chociaż jeden przykład podobieństwa.
Wątek Obserwek załozył...czyli ty ..teraz jesteś pod nickiem SATE. Więc ...Obserwek, gość, SATE.
Wszystkie te nicki ...na temat nie piszą..tylko przekonują, że nie są Kamyczką:-))))

Napisał(a): Lidka323 -

Soraya
~SATE
Wątek Obserwek załozył...czyli ty ..teraz jesteś pod nickiem SATE. Więc ...Obserwek, gość, SATE.
Wszystkie te nicki ...na temat nie piszą..tylko przekonują, że nie są Kamyczką:-))))
Zmusiłaś mnie do zalogowania bo jesteś niewiernym Tomaszem. Jak piszę, że nie jestem Kamyczką ani Obserwkiem to powinnaś uwierzyć, czasem zapominam hasła i nie zawsze mogę się zalogować stąd mój wpis pt SATE. Ja na serio nie widzę żadnego podobieństwa we wpisach tych dwóch forumowiczy a Ty nie podałaś żadnego przykładu.

Napisał(a): Lidka323 -

Junani
~SATE
Kamyczka nie ma jakiegoś wyjątkowego stylu. A wręcz zmienia go w zależności od tematu na który pisze. Zdarzało mi się przeczytać jej wpis zupełnie sensowny, zaangażowany. A bywa... No bywa jak bywa 🙂
Od pewnego czasu, a może od zawsze, Kamyczka wzięła na tapetę Obserwatora, trudno było tego nie zauważyć. I wydaj mi się, że takie takie poszycie się pod niego jak najbardziej do niej pasuje. W sumie... Nie wiem na ile celne, ale... jakoś mnie to wszystko nie zaskakuje.
Dziękuję za Twoje spostrzeżenia ale jakoś trudno mi w to uwierzyć, że to pisze Kamyczka. Ona ostatnio bardziej interesowała się Mardukiem a nie Guestem. No ale.. może ja czegoś nie zauważam, zresztą to przecież nie ma żadnego znaczenia:))

Napisał(a): Gość -

Junani
~SATE][cytat kogo=Soraya Sama ze sobą rozmawiasz? Współczuję.
Kamyczka nie ma jakiegoś wyjątkowego stylu. A wręcz zmienia go w zależności od tematu na który pisze. Zdarzało mi się przeczytać jej wpis zupełnie sensowny, zaangażowany. A bywa... No bywa jak bywa 🙂
Od pewnego czasu, a może od zawsze, Kamyczka wzięła na tapetę Obserwatora, trudno było tego nie zauważyć. I wydaj mi się, że takie takie poszycie się pod niego jak najbardziej do niej pasuje. W sumie... Nie wiem na ile celne, ale... jakoś mnie to wszystko nie zaskakuje. [/cytat

Nie jestem jedyną, która wzięła go na tapetę, ma tu spore grono fanek, jedna nawet z goscia zazdrosna była:) Ludzie, przecież to awatar, bo co mi jakiś zafiksowany wirtualny mizogin?
« Wróć do tematów
Do góry strony: Miejsce kobiety/matki