Odpowiadasz na:
Miejsce na tatuaż

~Sonia
Temat dodał(a):
~Sonia -
Witam, Niedługo będę robić sobie pierwszy tatuaż. Jestem alergiczką stąd byłam poddana próbie skórnej tatuażu. Póki co wszystko jest dobrze, dlatego nie mam przeciwwskazań do wykonania. Zastanawiam się tylko nad pewną kwestią. Od zawsze pragnęłam tatuaż pod piersią. Jednak z tego co się dowiedziałam okolice żeber są najbardziej bolesne :/ Drugim planowanym miejscem na tatuaż jest podbrzusze (tutaj jednak zastanawiam się co będzie jak będę w ciąży, czy nie zostanie on zdeformowany) Planuję tatuaż na około 5cm, będzie to wąski rysunek. Potrzebuję rady, gdzie łatwiej będzie mi go wykonać mając do wyboru te dwa miejsca? Z góry dziękuję za wszystkie rady :)

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 1 odpowiedź

INTERIA.PL

Re: Miejsce na tatuaż

Napisał(a): ~Sonia -

Witam,
Niedługo będę robić sobie pierwszy tatuaż. Jestem alergiczką stąd byłam poddana próbie skórnej tatuażu. Póki co wszystko jest dobrze, dlatego nie mam przeciwwskazań do wykonania. Zastanawiam się tylko nad pewną kwestią. Od zawsze pragnęłam tatuaż pod piersią. Jednak z tego co się dowiedziałam okolice żeber są najbardziej bolesne :/ Drugim planowanym miejscem na tatuaż jest podbrzusze (tutaj jednak zastanawiam się co będzie jak będę w ciąży, czy nie zostanie on zdeformowany)
Planuję tatuaż na około 5cm, będzie to wąski rysunek.
Potrzebuję rady, gdzie łatwiej będzie mi go wykonać mając do wyboru te dwa miejsca?
Z góry dziękuję za wszystkie rady :)