8
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń96
  • Odpowiedzi7
  • Ocen na +2
8 ppt ?

Miesiączka - jak złagodzić objawy? (8)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Miesiączka - jak złagodzić objawy?

Napisał(a): Gość -

Mam okropne bóle w czasie miesiączki, do tego czasami dochodzą omdlenia i biegunka. Tak jest zazwyczaj pierwszego dnia, męczę się bardzo. Znacie jakieś sposoby, żeby to złagodzić? Zwłaszcza ten uciążliwy ból w dolnej części brzucha?
INTERIA.PL

Re: Miesiączka - jak złagodzić objawy?

Napisał(a): Tris -

Idź do ginekologa, bo takie mocne bóle i objawy nie są normalne, omdlenia mogą być z braku żelaza :P , ale co do biegunki pierwsze słyszę :\ , więc ja bym na Twoim miejscu poszła do ginekologa, bo to nie jest normalne i możesz mieć jakiś ,,gorszy" problem :PP

Reklama

Napisał(a): gość -

Elwina Mam okropne bóle w czasie miesiączki, do tego czasami dochodzą omdlenia i biegunka. Tak jest zazwyczaj pierwszego dnia, męczę się bardzo. Znacie jakieś sposoby, żeby to złagodzić? Zwłaszcza ten uciążliwy ból w dolnej części brzucha?
a ja miałam biegunkę, tzn rozwolnienie podczas najgorszych bóli i ze 2 razy zemdlałam podczas upału, albo gdy było duszno wtedy, gdy miałam miesiączkę. Po urodzeniu dziecka to minęło. Moje sposoby to wyjęty dzień z życia, zostawałam w łóżku po prostu i brałam leki rozkurczowe np, NO-SPA, a przy większych boleściach Pyralgin, najlepiej mi pomagał w zastrzykach. poproś lekarza ginekologa o skuteczne leki. Czasem jeśli nie miałam leków, piłam szklanke piwa - to rozluźnia - i aby do jutra.

Napisał(a): ~wutek -

Jak są takie problemy różne to warto isć do dobrego lekarza, ja mam bardzo fajną pania doktor panią Beatę Chołys Duszyńską i ona bardzo fajnie podchodzi do każdej pacjentki, przyjmuje w Limanowej i w Nowym Targu

Reklama

Napisał(a): ~Anna -

Moja córka miała bardzo duże problemy z bolacymi miesiączkami, bardzo się meczyła i dużo kobiet ma ten sam problem. Bardzo pomogły jej w tym zabiegi z osteopatii, bóle zaczęły powoli znikać. Na zajęcia chodzi do Rehaorthopedica i bardzo jest zadowolona z tej kliniki.

Napisał(a): ~Judyta -

Mi na bolące miesiączki bardzo pomogły zajęcia z osteopatii, zapisałm się na nie ok 2 mś temu i już widzę bardzo dobre rezultaty. Mogę polecić miejsce gdzie chodzę bo bardzo jestem z nich zadowolona Rehaorthopedica w Krakowie

Reklama

Napisał(a): ~nowakowa -

Można niby jeść garściami tabletki przeciwbólowe ale wydaje mi się że lepiej jednak iść do ginekologa po tabletki hormonalne, doskonale sprawdza się też antykoncepcja hormonalna, odkąd biorę vines zapomniałam co to miesiączka, występuje u mnie tylko leciutkie krwawienie 1-2 dni i to bez bólu
« Wróć do tematów
Do góry strony: Miesiączka - jak złagodzić objawy?