26
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi15
  • Ocen na +0
26 ppt ?

Mięśniak macicy (16)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: Mięśniak macicy

Napisał(a): Gość -

miedzynamikobiet Oczywiście, szansa istnieje. Jej realizacja może być skuteczniejsza po zastosowaniu terapii doustnej.
Brednie opowiadasz i jakieś bajki. Mięśniaki macicy tworzą się z włókien mięśni lub ściany naczyń krwionośnych błony mięśniowej macicy i nie mogą się samoistnie wchłonąć. Możliwa jest jedynie redukcja wielkości, ale tylko dzięki odpowiedniemu leczeniu farmakologicznemu lub w konsekwencji niedoborów hormonalnych na przykład po menopauzie. Czegoś takiego jak całkowite wchłoniecie się mięśniaków nie ma. Zapytaj lekarza a nie słuchasz jakiejś amatorki felczerki.

Reklama

miedzynamikobiet Oczywiście, masz rację. Celem terapii doustnej, opartej na octanie uliprystalu jest stworzenie możliwości wyłuszczenia mięśniaków bez zdrowej części macicy, a także zmniejszenie możliwości krwawienia podczas zabiegu.
Z tym się zgodzę. Jednak wydaje mi się, że autorka postu poszukuje metod bezinwazyjnych, a takie niestety nie istnieją. Wchłonąć się może mała cysta a nie mięśniak.

Reklama

W Polsce bardzo mało mówi się o innych metodach leczenia poza chemioterapią i radioterapią. Na Zachodzie Europy oraz Stanach Zjednoczonych powszechnie wykorzystywane są również inne skuteczne metody. Mam nadzieję, że pod tym postem zamieścicie opis metod, które znacie z doświadczenia lub o których słyszeliście.

Ja napiszę o metodzie hipertermii ogólnoustrojowej - powszechna jest ona w Niemczech.
Hipertermia ogólnoustrojowa – zwana również hipertermią całego ciała (ang. Whole Body Hyperthermia - WBH) jako metoda wspomagająca leczenie onkologiczne oparta jest na naturalnych reakcjach żywego organizmu na wysoką temperaturę. Mechanizmy te, które naturalnie wykształciły się do walki z poważnymi schorzeniami, mogą być z powodzeniem wykorzystywane do leczenia oraz niesienia ulgi w terapii chorób przewlekłych i złośliwych. Hipertermia ogólnoustrojowa całego ciała oznacza temperaturę ciała, która jest wyższa od normalnej. Wysoka temperatura ciała jest często spowodowana chorobami, takimi jak gorączka lub udar cieplny. Jednak kontrolowane wywołanie hipertermii ogólnoustrojowej w warunkach medycznych, jest skutecznie stosowane jako terapia w leczeniu różnych schorzeń, przede wszystkim zmian nowotworowych.

Więcej informacji na stronach:
Wikipedii pod hasłem: http://www.hi(...)zawa.pl ogólnoustrojowa

Załączniki:
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • czy miesniak po menopauzie sie wchlonie
  • Ziola na miniaki opinie
Do góry strony: Mięśniak macicy