19
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń106
  • Odpowiedzi13
  • Ocen na +19
19 ppt ?

Mieszkańcy kolejnych miast nie chcą go jako patrona ulic i placów (14)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Mieszkańcy kolejnych miast nie chcą go jako patrona ulic i placów

Napisał(a): ~Obserwator -

Jan Paweł II z wielbionego ojca narodu, staje się znienawidzonym hochsztaplerem. Spektakularna przemiana świadomości Polaków znajduje wyraz w postulatach pozbawienia go patronatów. Najpierw był Wrocław, teraz kolejne miasta zgłaszają akces do dewojtylizacji.

W Łodzi miejscy aktywiści domagają się zastąpienie skweru i ulicy Jana Pawła II patronami/kami „nieskazitelnego charakteru”. Apel do Rady Miejskiej sygnowały takie organizacje jak: Łódzkie Dziewuchy Dziewuchom, Łódzki Szlak Kobiet, Zieloni oraz Obywatele RP.

Owieczki masowo uciekają z kościoła, głód wnet zajrzy w oczęta kapłanom a pomysł episkopatu "kapelan rodzinny" na wzór lekarza rodzinnego już spalił na panewce...brakuje chętnych rodzin do opieki nad kapłanem rodzinnym.
INTERIA.PL

Re: Mieszkańcy kolejnych miast nie chcą go jako patrona ulic i placów

Napisał(a): ~gość -

Laila44 Pan Dziwisz dążył żeby jak najszybciej Wojtyła był beatyfikowany a potem szybko został świętym.Było to w jego interesie żeby mógł spijać z tego tytułu śmietankę.Dziwisz to handlarz całą gębą, kto i ile krwi utoczył Wojtyle a potem "wdowa" tymi ampułkami handlował.Gdzie szła ta kasa z tej sprzedaży krwi i ubrań papieskich. Nie popisał się Dziwisz i nie ma się co dziwić #nazwisko pasuje do niego# powinno być mu odebrane wszystko dopóki żyje bo co do Wojtyły nie wypowiadam się bo w tej materii nie jestem mocna.
Ta krew i ciuchy to na allegro czy gdzie?

Reklama

Laila44 Pan Dziwisz dążył żeby jak najszybciej Wojtyła był beatyfikowany a potem szybko został świętym.Było to w jego interesie żeby mógł spijać z tego tytułu śmietankę.Dziwisz to handlarz całą gębą, kto i ile krwi utoczył Wojtyle a potem "wdowa" tymi ampułkami handlował.Gdzie szła ta kasa z tej sprzedaży krwi i ubrań papieskich. Nie popisał się Dziwisz i nie ma się co dziwić #nazwisko pasuje do niego# powinno być mu odebrane wszystko dopóki żyje bo co do Wojtyły nie wypowiadam się bo w tej materii nie jestem mocna.
Z Dziwisza jesteś "mocna", bo to rodzina, czy znajomy?

Reklama

Napisał(a): olacda -

Niszczenie kościołów, pomników, samochodów, wyzwiska, ataki na księży, a teraz na papieża. Wstyd.
LGBT powinno się zepchnąć na margines społeczeństwa. Ci ludzie nie nadają się do demokracji.

Reklama

~gość
Z Dziwisza jesteś "mocna", bo to rodzina, czy znajomy?
Mocna? Jakieś własne teorie wygłasza, jak zawsze zresztą.

olacda Niszczenie kościołów, pomników, samochodów, wyzwiska, ataki na księży, a teraz na papieża. Wstyd.
LGBT powinno się zepchnąć na margines społeczeństwa. Ci ludzie nie nadają się do demokracji.
a ci co podpalają mieszkania nadają się do demokracji

~gość
olacda Niszczenie kościołów, pomników, samochodów, wyzwiska, ataki na księży, a teraz na papieża. Wstyd.
a ci co podpalają mieszkania nadają się do demokracji
Mieszkania czy mieszkanie? A co ty myślisz, że ktoś popiera takie akty? Do głosu w wyborach na pewno, ale wiadomo jak kto głosuje. Znajdź lepszy przykład.

Napisał(a): ~Staś -

Nie mam nic przeciwko homoseksualistom, ale, ksiądz homoseksualny to dla mnie ogromne obrzydzenie. Na samą myśl że spowiada ksiądz-gej, a potem komunię do ust gołą ręką włoży ksiądz-homoseksualny jest dla mnie zbyt obrzydliwe. Dlatego ja i moja cała rodzina nie chodzimy do kościoła !!!

~Staś Nie mam nic przeciwko homoseksualistom, ale, ksiądz homoseksualny to dla mnie ogromne obrzydzenie. Na samą myśl że spowiada ksiądz-gej, a potem komunię do ust gołą ręką włoży ksiądz-homoseksualny jest dla mnie zbyt obrzydliwe. Dlatego ja i moja cała rodzina nie chodzimy do kościoła !!!
p i e r d o l o n y o p o r t u n i s t a

Napisał(a): ~ale cyrk -

Wstydem jest to co ty wypisujesz.
Jaki kościół został specjalnie podpalony, lub zniszczony. Myśląc - zniszczony - mam na myśli to, że zniszczony został od dachu po fundamenty.
A nie opryskany sprayem :)))
Księża i papież solennie sobie na to zasłużyli. Jeszcze niejedna podłość tych panów, wyjdzie na jaw.
A ty się nie wstydzisz tego, że przez takie gadanie popierasz to, co oni robią ?
LGBT nie nadają się do demokracji :))))
Przecież oni o to walczą, by żyć w demokratycznym kraju. Każdy człowiek ma takie prawo.
Myślę, że ty człowieku, sam nie wiesz po której stronie stoisz.
Jakieś rozdwojenie jażni masz, czy co ?
« Wróć do tematów
Do góry strony: Mieszkańcy kolejnych miast nie chcą go jako patrona ulic i placów