64
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń4 tys.
  • Odpowiedzi21
  • Ocen na +9
64 ppt ?

Mieszkanie czy dom - w co lepiej zainwestować? (22)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: Mieszkanie czy dom - w co lepiej zainwestować?

Napisał(a): wiosna2 -

0becny
wiosna2 >>I wygodniej sie miszka zapłacisz i o nic się nie martwisz metrów niej do sprzatania:)
Ma być inwestycja a nie do mieszkania ;o) Kupujesz a później słuchasz jak wartości nabiera i gdy już nabierze tej wartości wystarczająco żeby inwestycja dała dobry zysk to sprzedajesz, idziesz do sklepu i piwo kupujesz ;o)))
>>No i czysty zysk ,bez ryzyka:)))))

Reklama

Re: Mieszkanie czy dom - w co lepiej zainwestować?

Napisał(a): Gość -

Mieszkanie i to w stanie deweloperskim ! Mniejsze koszty utrzymania, nie musisz wynajmować "służby" do sprzątania itp. Wiele wynajmujących ma swoje meble, i mniejsza inwestycja bo wystarczy że sobie kupisz w "owadzie" karimatę, na początek, pozdrawiam !

Re: Mieszkanie czy dom - w co lepiej zainwestować?

Napisał(a): Gość -

Dom nie jest inwestycją. Inwestycje robi się w dużych miastach a tam dom to ciężka sprawa. Inwestycja ma przynosić zysk - wynajem. Więc mieszkanie jest lepsze można sprzedać, wynająć. A w okolicach Krakowa jest masa inwestycji w domy i stoją surowe już parę lat.

Re: Mieszkanie czy dom - w co lepiej zainwestować?

Napisał(a): ~nowy -

toemc2 Mieszkanie i to w stanie deweloperskim ! Mniejsze koszty utrzymania, nie musisz wynajmować "służby" do sprzątania itp. Wiele wynajmujących ma swoje meble, i mniejsza inwestycja bo wystarczy że sobie kupisz w "owadzie" karimatę, na początek, pozdrawiam !
bez obrazy ale czynsz w bloku a rata za dom nie wiele sie różni a jednak dom zostaje po 25 latach a za miszkanie bedziesz płacil całe zycie i to tylko pare metrow nic wiecej moje zdanie bloki sa dla ludzi którym sie nie chce nic innego robic tylko przyjsc z pracy siedziec przed tv [b][/b]
« Wróć do tematów
Do góry strony: Mieszkanie czy dom - w co lepiej zainwestować?