Odpowiadasz na:
Mieszkanie w Warszawie

~Marek4456
Temat dodał(a):
~Marek4456 -
Chcemy z żoną kupić mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy, która jest dobrze skomunikowana z resztą miasta. No i deweloper musi być uczciwy. Kto godny polecenia?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Mieszkanie w Warszawie

Napisał(a): ~Martyna -

Ja mieszkam w Warszawie i powiem wam, że w zeszłym roku kupiłam mieszkanie na wynajem w Gdańsku i skorzystałam z pomocy firmyhttp://www.mi(...)siak.pl . Mój znajomy polecił mi to biuro i znaleźli przepiękne mieszkanie Gdańsk.

Reklama

Re: Mieszkanie w Warszawie

Napisał(a): ~Karol Witkiewicz -

Zgadza się, w tych trudnych czasach Decoroom się zachowało mega profesjonalnie i odpowiedzialnie.

Re: Mieszkanie w Warszawie

Napisał(a): ~wolka -

Jak widać ciekawych ofert nie brakuje. Ja na przykład nie znoszę remontów i nic co z tym związane. Szukałam więc mieszkania nowiutkiego od dewelopera.Tak trafiłam do firmyhttp://kreatordom.pl na osiedle Garden park. Mają bardzo rozbudowaną ofertę, świetne mieszkania w dobrych lokalizacjach na terenieWarszawy. Mieszkania są wykończone pod klucz w bardzo wysokim standardzie.

Reklama