Odpowiadasz na:
mięta pieprzowa - niezwykła roślina

~Olla
Temat dodał(a):
~Olla -
Wielu z nas pija herbatkę miętową na żołądek. Chętnie też korzystamy z miętowych preparatów, by odświeżyć oddech. Ale przecież na tym nie kończą się zastosowania tej cudownej rośliny. Mięta działa rozkurczowo i przeciwbólowo, zmniejsza napięcie mięśni gładkich. Inhalacje olejkiem miętowym (mentholem) pomagają przy zapaleniu zatok i grypie. Co więcej, mięta pomaga też w leczeniu dolegliwości dermatologicznych. Przyłożony do opryszczki liść mięty sprawia, że ta wywołana wirusem zmiana szybciej się goi, a w dodatku mniej swędzi i boli. A Wy do czego jeszcze używacie mięty?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: mięta pieprzowa - niezwykła roślina

Napisał(a): ~Anielka45 -

Mięta do roślina, która ma mnóstwo cennych właściwości. Tak samo jak konopie CBD, które znalazły zastosowanie w wielu dziedzinach. Tutaj można je zakupić w niskich cenach:https://www.k(...)com.pl/

Napisał(a): ~BognaMaziarz -

Mięta ma moc! Totalnie się z tym zgadzam. Warto na co dzień sięgać po świeże zioła. Najlepiej z własnego ogrodu. Natura potrafi zdziałać cuda, niestety coraz rzadziej sięgamy do źródeł. Moim zdaniem nie warto się ograniczać. Powinniśmy nie tylko sięgać po świeże zioła, ale też po warzywa i owoce. W naturze mnóstwo jest produktów, których zastosowanie jest szerokie i pozwala radzić sobie z wieloma różnymi problemami. Kluczowe jest jednak nasze podejście. Niedawno trafiłam na taki filmik i chciałabym go Wam polecić:https://www.y(...)oqV4QQ. Pan Młynarski mówi o zdrowym odżywianiu, o tym jak regulować swój organizm, aby chciał tego, co dla nas dobre. Jest tu mowa również o regulowaniu własnego apetyty. Znalazłam tutaj wiele wskazówek i rad, które wydają mi się cenne. Może ktoś z Was również na tym skorzysta. Bo, jak powiedział autor filmu, każdy zasługuje na to, by dobrze zjeść. Cieszmy się naturą!

Reklama

Napisał(a): calma -

nawet nie wiedziałam że ona jets taka dobra a tu sie okazuje że i robi dużo dobrego. inna sprawa, że mi przede wszystkim ona bardzo smakuje na przykład jako herbata do picia. praktycznie codziennie sobie taką miętę zaparzam :)

Napisał(a): ~Pieszczoch -

~gość ja używam mięty do coctalii
Ja z mięty najlepiej lubię miętolenie ; - )

Reklama