61
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń367
  • Odpowiedzi43
  • Ocen na +59
61 ppt ?

# "Milcz, głupi chłopie. Milcz, milcz, milcz, chamie skończony" (44)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: # "Milcz, głupi chłopie. Milcz, milcz, milcz, chamie skończony"

Napisał(a): gość -

No cóż Seleno myslałam że nie zajmniesz stanowiska w tej żenującej konfrontacji ...bąkiewicz-uczestniczka powstania Warszawskiego.
Starsza Pani idealnie powiedziała oplacsnemu przez rząd łachudrze.
Z całym szacunkiem.
INTERIA.PL

Napisał(a): Blandare51 -

BTWSelena
Blandare51 post-mem podsumowujcy:

Zdjęcie
Zapomniałeś o "babci Kasi"?
https://twitt(...)4281728

Załączniki:

Napisał(a): BTWSelena -

gość No cóż Seleno myslałam że nie zajmniesz stanowiska w tej żenującej konfrontacji ...bąkiewicz-uczestniczka powstania Warszawskiego.
Z całym szacunkiem.
Drogi gościu wyjaśniłam Ci obszernie nazwiskami,że pomyliłeś babcie.Lecz mój post w sekundzie wyleciał ,bo był niepoprawny politycznie.Wiesz,ze nie bawię się w dowalanie i wulgaryzmy...więc za dużo wrażliwych nazwisk...było....
Otóż babcia Kasia to bojowniczka tego rodzaju konfrontacji a radości dostarczają jej "uliczni wnukowie"...czyli "babcia "K.Augustynek....
Natomiast pani W.Stawska ma 94 lata i była innego rodzaju bojowniczką...Moim zdaniem wstyd dla rodziny,ze narazili ja w tym wieku na taką demonstrację,obwożąc ją jak małpkę.Miała ona prawo w tym wieku powiedzieć " zamilcz c.h.a.m.i.e "....Przecież Wyspiański jeszcze dobitniej to zrobił "miałeś c.h.a.m.i.e złoty róg . Prawda....?

Reklama

Napisał(a): Dobrawa1 -

gość No cóż Seleno myslałam że nie zajmniesz stanowiska w tej żenującej konfrontacji ...bąkiewicz-uczestniczka powstania Warszawskiego.
Z całym szacunkiem.
Starszą panią wszędzie wykorzystują. Pani Lempart też na swoje spędy ją ściągała. Patrz, co o dzieciach tam wtedy mówiła, o aborcji czyli zabijaniu na życzenie. Uczestniczka Powstania...gdy dzieci wtedy masowo ginęły w obozach, w powstaniu. Może tej pani już umysł szwankuje, pamięć.

Napisał(a): Lee1 -

~gosc
Lee1 Należałoby przypomnieć tej pani, że Rzesza też była w Europie i w czasie okupacji byliśmy europejscy, jak cholera. I nikt nas w dodatku z Europy nie wyprowadzał. To jest żałosne i tyle. "Opozycja"; przyczepiła się do tej kobiety i - brzydko mówiąc - używa jej jako "wynajmimordy". Szkoda jej .
Przede wszystkim, żeby wyprowadzić Polskę z Unii, potrzeba referendum. Żaden PiS nie może tego zrobić, ot, tak sobie.
Jak patrzę na ten tuskowy spęd, nóż mi się w kieszeni otwiera. Mało brakuje, a zrobię się pisiorem :))
Nie jest potrzebne referendum. Doinformuj się następnym razem, zanim napiszesz bzdurę.
Racja, nie potrzeba. Wycofuję się z tego, ale podtrzymuję wszystko pozostałe tego, co napisałem. :))

Reklama

Blandare51
~gosc
Lee1
Nie jest potrzebne referendum. Doinformuj się następnym razem, zanim napiszesz bzdurę.
To nie pierwszy raz tę bzdurę Lee głosi......
I nie ostatni, Blender. Biorę przykład z ciebie :))))

4um
Lee1
Wynajmorda? Teraz jest dla mnie czytelny punkt widzenia i stosunek kolegi nacjonalisty do Żołnierzy Wyklętych. Tak, możesz sobie pogratulować trafności, nawet jeśli ostrzegasz, że będzie brzydko powiedziane. Bardzo wymowne to nawiązanie do IIIRzeszy, zwłaszcza ten nóż w kieszeni,..... pewnie jest długi.
Napisałem: "brzydko mówiąc", prawda? Bo to, co robią z tą kobietą jest paskudne. Uświetnia ona wiele tego typu "uroczystości", nie wiem, może dorabia sobie do emerytury.
Pewnie oglądałaś ów "wiec poparcia dla UE". W rzeczywistości był to wiec nienawiści. Nie widziałaś tego, czy tylko się nie starałaś widzieć, bo w gruncie rzeczy to popierasz? Dlaczego nienawiść głoszona przez tzw. "opozycję" ma być mniej szkodliwa niż ta głoszona przez środowiska prawicowe?
Jest coś takiego, jak sarkazm. Gratuluję przeczytania mojego poprzedniego postu ze zrozumieniem , koleżanko lewaczko. Bo jeśli przyklejasz mi etykietkę faszysty, to ja tobie lewaka :)))

Reklama

BTWSelena
Lee1
Tuskowy spęd był tak żałosny,że wstyd było słuchać tej plejady gwiazd...
Chleba i igrzysk, czy raczej „miłosierdzie Boże i głupota ludzka nie znają granic?
Padło hasło Polexit i tłumy bezkrytycznie powtarzają je za manipulatorami.
Ilu z tych tłumów zastanawia się jak do tego ma dojść?
To nie pierwszy przypadek zbiorowego ogłupiania społeczeństwa. Niestety, ale to ciągle działa.........................
" Grupa przebierańców w sędziowskie togi, na polecenie prezesa PiS, gwałcąc konstytucję, postanowiła wyprowadzić Polskę z Unii Europejskiej - grzmiał były premier."
Głupków robił ludzi i w żywe oczy łgał...Bo wobec tego powinien teraz panów przebierańców w sędziowskich togach postawić na tym placu za taki sam wyrok TK w 2010 roku ...
No właśnie gdzie schował się pan Rzepliński,który gwałcił z kolesiami w togach wtedy tą Konstytucję?....
Czy zgwałcił Konstytucję po Bożemu,czy w gaciach?,czy jakaś pomroczność wszystkich dopadła.?
Głupota nie zna granic. Jak się na to, patrzy, zaczyna się popierać PiS z automatu :)) Wiadomo, że to nie był wiec poparcia, tylko zadyma polityczna. Tusk napuszył się i nadął do granic możliwości, wydawało się, że zaraz pęknie. Perfekcyjnie potrafi dzielić naród, Kaczyński nie dorasta mu do pięt. :))) Nie wiem, może liczy na to, że Polacy serio skoczą sobie do gardeł? Utarło się, że to prawica = nienawiść, a tu co było? Sama miłość, hehehe :)))))

~gość
Lee1
Referendum jest niepotrzebne dzięki Tuskowi, PO i PSL. W 2010 roku wprowadzili ustawą, że do opuszczenia UE wystarczy większość parlamentarna i notyfikacja prezydenta. Obecnie drą mordy bez potrzeby bo nikt nie ma zamiaru Polski z UE wyprowadzać, kombinują tylko jak powrócić do władzy i sprzedać Niemcom wszystko co pozostało. Myślę, że Polacy w większości to rozumieją i do władzy PO nie dopuszczą.
Widocznie nie przewidzieli, że nie będą rządzić w nieskończoność :)))

Napisał(a): 4um -

Lee1
4um
Lee1
Wynajmorda? Teraz jest dla mnie czytelny punkt widzenia i stosunek kolegi nacjonalisty do Żołnierzy Wyklętych. Tak, możesz sobie pogratulować trafności, nawet jeśli ostrzegasz, że będzie brzydko powiedziane. Bardzo wymowne to nawiązanie do IIIRzeszy, zwłaszcza ten nóż w kieszeni,..... pewnie jest długi.
Napisałem: "brzydko mówiąc", prawda? Bo to, co robią z tą kobietą jest paskudne. Uświetnia ona wiele tego typu "uroczystości", nie wiem, może dorabia sobie do emerytury.
Pewnie oglądałaś ów "wiec poparcia dla UE". W rzeczywistości był to wiec nienawiści. Nie widziałaś tego, czy tylko się nie starałaś widzieć, bo w gruncie rzeczy to popierasz? Dlaczego nienawiść głoszona przez tzw. "opozycję" ma być mniej szkodliwa niż ta głoszona przez środowiska prawicowe?
Jest coś takiego, jak sarkazm. Gratuluję przeczytania mojego poprzedniego postu ze zrozumieniem , koleżanko lewaczko. Bo jeśli przyklejasz mi etykietkę faszysty, to ja tobie lewaka :)))
Za etykietkę lewaczki jestem tobie nawet wdzięczna, gdyż zbliża mnie do Grzegorza Wielkiego (jednego z grona czterech doktorów Kościoła i jego reformatorów). Z jego extra-lewackich słów:"Nie wystarcza, że innym nie zabiera się ich własności, nie jest bez winy, kto zachowuje dla siebie dobra, które Bóg stworzył dla wszystkich. Kto nie daje innym, co ma, jest zbójcą i mordercą; ponieważ zachowuje bezprawnie dla siebie, co mogłoby służyć do utrzymania ubogich i codziennie zabija tylu, ilu mogłoby wyżyć z jego zbywających bogactw. Nie jest to miłosierdzie, lecz spłata należnego długu" nie powstydziłby się tow. Czarzasty, Miller, Cimoszewicz, Kwaśniewski a zwłaszcza Lenin. Jestem więc katolicką lewaczką a sądząc po wieku już mocno dziwaczką.

4um
Lee1
4um
Lee1
.
)
Za etykietkę lewaczki jestem tobie nawet wdzięczna, gdyż zbliża mnie do Grzegorza Wielkiego (jednego z grona czterech doktorów Kościoła i jego reformatorów). Z jego extra-lewackich słów:"Nie wystarcza, że innym nie zabiera się ich własności, nie jest bez winy, kto zachowuje dla siebie dobra, które Bóg stworzył dla wszystkich. Kto nie daje innym, co ma, jest zbójcą i mordercą; ponieważ zachowuje bezprawnie dla siebie, co mogłoby służyć do utrzymania ubogich i codziennie zabija tylu, ilu mogłoby wyżyć z jego zbywających bogactw. Nie jest to miłosierdzie, lecz spłata należnego długu" nie powstydziłby się tow. Czarzasty, Miller, Cimoszewicz, Kwaśniewski a zwłaszcza Lenin. Jestem więc katolicką lewaczką a sądząc po wieku już mocno dziwaczką.
Jak chodzi o etykietkę, cała przyjemność po mojej stronie:)))
O tak, mądre słowa, na pewno Towarzysze by się ich nie powstydzili. Pod warunkiem, ze na słowach by się skończyło :))) Czy w/w wymienieni byliby tak chętni do dzielenia się dobrami? Śmiem wątpić. Zresztą, nie tylko oni.

Napisał(a): ~ityle -

BTWSelena
Z całym szacunkiem.
Drogi gościu wyjaśniłam Ci obszernie nazwiskami,że pomyliłeś babcie.Lecz mój post w sekundzie wyleciał ,bo był niepoprawny politycznie.Wiesz,ze nie bawię się w dowalanie i wulgaryzmy...więc za dużo wrażliwych nazwisk...było....
Otóż babcia Kasia to bojowniczka tego rodzaju konfrontacji a radości dostarczają jej "uliczni wnukowie"...czyli "babcia "K.Augustynek....
Natomiast pani W.Stawska ma 94 lata i była innego rodzaju bojowniczką...Moim zdaniem wstyd dla rodziny,ze narazili ja w tym wieku na taką demonstrację,obwożąc ją jak małpkę.Miała ona prawo w tym wieku powiedzieć " zamilcz c.h.a.m.i.e "....Przecież Wyspiański jeszcze dobitniej to zrobił "miałeś c.h.a.m.i.e złoty róg . Prawda....?
Jak elektorat Tuska powiększ się o babiny 94 letnie to OK, długo nie POciagnie
« Wróć do tematów
Do góry strony: # "Milcz, głupi chłopie. Milcz, milcz, milcz, chamie skończony"