Odpowiadasz na:
Miód, cukier, słodzik - czym słodzić?

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Witam.. Moje pytanie dotyczy przypraw slodzacych. ktorymi mozna poslodzic , herbate , kawe itp.. ktory z nich jest najbezpieczniej? ktory z nich najmniej jest w stanie wplynac na nasza sylwetke. Prosze o pomoc

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Miód, cukier, słodzik - czym słodzić?

Napisał(a): ~majaaa -

~mirella najlepiej nie słodzić i nie solić, nie od czapy sie mówi, że to biała śmierć.. jeżeli potrzebujesz czegoś słodkiego to zjedz owoc, nawet kaloryczny jak banan, do naturalnego smaku kawy czy herbaty można się szybko przyzwyczaić :) to nie jest jakiś wielki problem, mi to zajeło 2 miesiące, potem tez odstawiłam mleko od kawy, jest zdecydowanie lepsza bez tych wszystkich dodatków. A dla sylwetki dobrze jest jak się czasem oczyści organizm, jak dostarcza mu się dużo witamin. nie wiem czy są w polsce jakieś takie substancje, ale ja kupuję jagody acai w formie tabletek i polecam wszystkim, jako dobry sposób na ciało i na ducha :)
są, zależy jakie kupujesz, czy kupowałaś? Bo ja też się wokół nich kręcę, mam kilka róznych firm obserwowanych na allegro

Reklama

Napisał(a): ~mirella -

najlepiej nie słodzić i nie solić, nie od czapy sie mówi, że to biała śmierć.. jeżeli potrzebujesz czegoś słodkiego to zjedz owoc, nawet kaloryczny jak banan, do naturalnego smaku kawy czy herbaty można się szybko przyzwyczaić :) to nie jest jakiś wielki problem, mi to zajeło 2 miesiące, potem tez odstawiłam mleko od kawy, jest zdecydowanie lepsza bez tych wszystkich dodatków. A dla sylwetki dobrze jest jak się czasem oczyści organizm, jak dostarcza mu się dużo witamin. nie wiem czy są w polsce jakieś takie substancje, ale ja kupuję jagody acai w formie tabletek i polecam wszystkim, jako dobry sposób na ciało i na ducha :)

Napisał(a): JuliaTylko -

Herbaty czy kawy nie słodzę w ogóle, ale dzieciakom słodzę słodzikiem. Kupuję 1200 tabletek i wystarcza na bardzo długo. Czasem (zimą) dodaję miodu do herbaty.

Reklama