452
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń38 tys.
  • Odpowiedzi56
  • Ocen na +48
452 ppt ?

miruna - rybka zdrowa i wartościowa (57)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

miruna - rybka zdrowa i wartościowa

Napisał(a): ~Lica -

Miruna - smaczna, chuda i popularna oceaniczna ryba. Choć zasadniczo uważa się, że zdrowsze są ryby tłuste, wcale nie jest mniej wartościowa. Ma bowiem sporo nienasyconych kwasów tłuszczowych regulujących poziom cholesterolu i poprawiających przepływ krwi. Dzięki temu korzystnie wpływa na układ krwionośny i nerwowy, zapobiega miażdżycy, arytmii serca i udarowi mózgu. W mirunie znajduje się też sporo witamin i minerałów, szczególnie vit. D. Miruna polecana jest również osobom cierpiącym na alergię, astmę i reumatoidalne zapalenie stawów. Także ja dzisiaj na obiad zrobiłam. A Wy?
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Re: miruna - rybka zdrowa i wartościowa

Napisał(a): ~permanentny -

Ile kosztuje miruna? Uważam ,ze ryba nie powinna kosztować powyzej 10zł za 1kg.Mamy Bałtyk
i ryby koszt to połowy z kutra rybackiego.A jest coś jeszcze w Bałtyku? Kiedyś pyszne ryby za tanie pieniądze POlska kupowała od Rosji.Tam ryb mnogo, mnogo. Dlaczego dzisiaj Polska nie kupuje od Rosji???Bo mamy duraków rządzie.patrzą tylko swojej kieszeni,a Polakami sie nie przejmują.

Re: miruna - rybka zdrowa i wartościowa

Napisał(a): Outsider -

Polskie rybolostwo baltyckie rozyebala unia jewropejska i polskojezyczni u sterow wladzy placac rybakom za zaprzestanie dzialalnosci i zezlomowanie kutrow i lodzi.Tylko po to zeby sami nie mieli konkurencji w polowach i mogli drogo sprzedawac nam ryby ktore sami lowilismy.Polska to oboz taniej sily roboczej dla niemcow i przez niemcy stworzonej.Nawet za wedkowanie na swoim stawie musisz miec pozwolenie od panstwa ktore jest zarzadzane przez kogos innego. Polski juz nie ma bo jest sprzedania razem z inwentarzem.Razem z niewolnikami/parobkami ktorym odbiera sie teraz wszystko.Wkrötce na rybe nie bedzie stac wiekszosci parobköw w bydlogrodzie. Beda dostawac miske ryzu z robalami za caly dzien tyrania na swoich panow.To efekt glupoty, biernosci,tchorzostwa i prywaty z lewackim charakterem.Zydostwo dopina swego a glupie poliniaki ciagle wybieraja sobie nowych katöw.Polski juz nie ma bo naröd sie skundlil i zeszmacil.I teraz caly swiat nas poniza i bedzie to robic do ostatniego obywatela co nie potrwa dlugo bo wymieramy jako naröd.

Re: miruna - rybka zdrowa i wartościowa

Napisał(a): ~zbulwersowany -

Outsider Polskie rybolostwo baltyckie rozyebala unia jewropejska i polskojezyczni u sterow wladzy placac rybakom za zaprzestanie dzialalnosci i zezlomowanie kutrow i lodzi.Tylko po to zeby sami nie mieli konkurencji w polowach i mogli drogo sprzedawac nam ryby ktore sami lowilismy.Polska to oboz taniej sily roboczej dla niemcow i przez niemcy stworzonej.Nawet za wedkowanie na swoim stawie musisz miec pozwolenie od panstwa ktore jest zarzadzane przez kogos innego. Polski juz nie ma bo jest sprzedania razem z inwentarzem.Razem z niewolnikami/parobkami ktorym odbiera sie teraz wszystko.Wkrötce na rybe nie bedzie stac wiekszosci parobköw w bydlogrodzie. Beda dostawac miske ryzu z robalami za caly dzien tyrania na swoich panow.To efekt glupoty, biernosci,tchorzostwa i prywaty z lewackim charakterem.Zydostwo dopina swego a glupie poliniaki ciagle wybieraja sobie nowych katöw.Polski juz nie ma bo naröd sie skundlil i zeszmacil.I teraz caly swiat nas poniza i bedzie to robic do ostatniego obywatela co nie potrwa dlugo bo wymieramy jako naröd.
Święta racja, tu tylko kłamstwo, złodziejstwo, skur****stwo i zamordyzm. Głupi Polak pozwolił się zniewolić nadętej zakłamanej władzy, takim Kaczorom, debilom Kurskim, milczącemu Prezydentowi, który obiecywał Polakom, że ta kadencja będzie inna, a naród uwierzył, że teraz Duda będzie rządził samodzielnie, będzie słuchał głosu rodaków, a On nadal rządzi pod dyktando Kaczora, a sam nie ma nic do powiedzenia dlatego nawet się nie pokazuje, chowa się jak przysłowiowy szczur, a Kaczor trzęsie Polską coraz bardziej. To bydło udaje katolików, a to BANDA ŚWIĘTOKRADCÓW NA CZELE Z TYM OBLEŚNYM KURSKIM I JEGO WOSKOWĄ MASZKARĄ. SKANDAL, W TYM KRAJU NIE DA SIĘ JUŻ NORMALNIE ŻYĆ !!!!!

Re: miruna - rybka zdrowa i wartościowa

Napisał(a): Hanka -

sami żeśmy wybrali tę władzę. Do kogo pretensje? FAkt, nie wiele możemy i nie wiele może nasza władza a my zamiast być razem na dobre i źle jak dobre małżeństwo, drzemy koty, opluwany się i szarpiemy. Popatrzcie na inne narody. Na narody które są całością.
Nie dajmy się ogłupiać.
Jeżeli nie wiecie są w świecie firmy które działają na rzecz naszych wrogów, ZA PIENIĄDZE ZA STRASZNIE WIELKIE PIENIADZE! które działając długofalowo właśnie tak jak teraz u nas nie tylko skłucają naród ale też obalają rządy, robią przewroty. Nic się samo nie dzieje. Popatrzcie na przewódctwów tych grup w naszym krajów, czy jest tam choć jeden mądry człowiek choć jeden naukowiec choć jeden PROFESOR. Tylko ogłupione jednostki. Nie dajmy się zwariować. Musimy przetrwać pandemię i jeżeli nam się nie podoba ta władza wybrać nowa. I jeżeli większością głosów będzie wybrana inna to nie opluwać i nie drżeć się że to nie moja władza.TO WŁADZA WIEKSZOSCI WIEC TRZEBA ZACIĄCĆ ZĘBY i wziąć się do pracy a nie szczekać na darmo.
Nie dajmy się zwariować.

Re: miruna - rybka zdrowa i wartościowa

Napisał(a): ~Wędkarz -

Ratowałem Stocznię kupiłem kilka cegiełek od Rydzyka i co gdzie te pieniądze???Stocznia upadła Rydzyk nabudował propagandowej uczelni. Rybaków polskich i ich kutry wyplenili z Bałtyku.Nie ma ani prawa ani sprawiedliwości w tym kraju rządzonym przez PIS.
« Wróć do tematów
Do góry strony: miruna - rybka zdrowa i wartościowa