115
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń6 tys.
  • Odpowiedzi46
  • Ocen na +0
115 ppt ?

Młodszy facet (47)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Młodszy facet

Napisał(a): agniecha1111 -

Witam
Mam 36 lat i jestem po rozwodzie poznałam młodszego faceta ma 28 lat ale zastanawiam się co zrobić czy spotykać się dalej może jestem dla niego za stara teraz jest ok ale co będzie za parę lat? znacie takie związki można być szczęśliwym z taką różnicą wieku?
INTERIA.PL

Re: Młodszy facet

Napisał(a): gość -

To niewiele 8 latek różnicy.Mój dziadek był 18 lat starszy od babci.Spłodzili trójkę zdrowych dzieci. Niestety babci się zmarło przed 60 tką,, a dziadek dożył sędziwego wieku.
Więc w sumie nieważne, kto od kogo starszy i o ile, nie ma reguły, gdy dwoje ludzi połączy miłość.

Niestety, ale istnieje ryzyko, ze za kolejne 8 lat bedziesz juz dla niego stara baba, przepraszam, ale spojrzymy prawdzwie w oczy. Teraz go podnieca bycie z Toba, ale jak dojdzie sam do 36-tego roku zycia to bedzie sie ogladal za 25 letnimi dziewczynami, a nie 44 letnia baba. Ale to tylko okropna szczerosc, jesli jest prawdziwa milosc miedzy Wami to oczywiscie zdmuchunie ona te wszystkie stereotypy. Jesli nie ma milosci i w ciagu kilku tygodni nic sie nie zrodzi z tego zwiazku, to nie ma sensu nawet zaczynac.

Reklama

To jest żadna różnica. Jeżeli naprawdę Ciebie kocha, to nie zostawi. Trzeba mieć jednak na uwadze to, że istnieją różne charaktery. Jeżeli ktoś jest dupkiem, to skrzywdzi Ciebie mimo wszystko i nie będziesz miała na to wpływu. Dlatego dobrze sprawdź w co wchodzisz. Jak się stara, przykłada i dba o Ciebie, możesz zaryzykować, ale uważaj, bo pewne rzeczy wychodzą na jaw po czasie. Dlatego postaw na pewną kartę, lepiej znać wady człowieka, niż się o nich dowiadywać po czasie. : ) Jeżeli kocha szczerze, nie opuści aż do śmierci. Życzę udanego związku.

Nieprawda,sama mam męża 7 lat młodszego i nie jest prawdą,że po 40-tce oglądają się za młodszymi,przynajmniej nie wszyscy. Jestesmy normalnym, szczęśliwym małzeństwem a mąż na każdym kroku pokazuje mi jak jestem ważna dla niego.Najważniejsze jest to by być z mężczyzną a nie obok niego.USUUMC

Reklama

Reklama

Moja żona również rozglądała się za młodszymi mężczyznami co stało się przyczyną rozpadu naszego małżeństwa. Niestety dla niej, żaden z młodszych kochanków nie zdecydował się na kontynuację "miłości", gdy moja ex zaczęła oczekiwać od młodzików większego zaangażowania czy wręcz formalizacji ich stosunków. Etapy zauroczenia i "Wielkiej Miłości" stają się dla niej coraz krótsze a "księciowie" okazują się jedynie korzystającymi z okazji do darmowego, niezobowiązującego dupczenia ale niczego jej to nie uczy - nie rozumie, że rozbiła małżeństwo i rodzinę naszego dziecka w imię mrzonek.

Sam kiedyś miałem żonę starszą kilka lat od siebie.
Myślę, że wiek nie jest czymś dzielącym, gorsi są ludzie,rodzina, otoczenie.
Wszystko zależy od was samych (lub prawie wszystko). Jeżeli potraficie się wzajemnie uzupełniać, tolerować, mieć jakieś wspólne zainteresowania i nie będziecie rywalizować między sobą + odrobina miłości i paru innych rzeczy - wszystko przed wami.

ciesz się i bierz wszystko co się da :) sama mam faceta młodszego o 5 lat faceta, a mam 39 lat; to nieprawda, że za chwilę będzie oglądał się za młodszymi - tylko niedojrzały facet tak się zachowuje, a jeśli kocha Cię prawdziwie, macie szansę stworzyć szczęśliwy i udany związek; mam za sobą małżeństwo ze starszym od siebie facetem i co z tego wynikło? masa problemów i frustracji - dziś jestem szczęśliwa, uśmiecham się jak nigdy wcześniej - trzymam za Was kciuki i szczerze kibicuję

Moj maz jest odemnie 5 lat mlodszy, jestesmy razem juz 4 lata , nie widac roznicy wieku
Niestety troche charakter ma do niczego , pierw bylo super ale teraz to porazka Dla mnie jest tylko sex raz w tygodniu, on zyje praca i ma moje potrzeby gdzies Tylko zawsze jest co on chce ale uwazam ze skoro jest toba ten chlopak zainteresowany to go bierz, faceci i tak zyja srednio 7 lat krocej

agniecha1111 Witam
Mam 36 lat i jestem po rozwodzie poznałam młodszego faceta ma 28 lat ale zastanawiam się co zrobić czy spotykać się dalej może jestem dla niego za stara teraz jest ok ale co będzie za parę lat? znacie takie związki można być szczęśliwym z taką różnicą wieku?
starsza partnerka?

nie, dziękuje

Dzisiejsze kobiety niestety takie są ,w pewnym etapie swojego życia szukają wrażeń,myślą że młodszy ją kocha itp,a szczuny po prostu wykorzystują ich słabość w danym momencie i mają darmowe bzykanko,mnie przeraża to,że one cały czas się na to łapią,a później są wielce rozczarowane,i zżera je sumienie.....zamiast naprawiać swoje związki z partnerami życiowymi partnerami,pewnymi,sprawdzonymi,,,a ciekawość jest zgubna,,,,,
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • młodszy facet
  • mlodszy facet
  • młodszy facet
Do góry strony: Młodszy facet