30
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi14
  • Ocen na +2
30 ppt ?

młodszy partner i ja (15)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

młodszy partner i ja

Napisał(a): ~Wiola -

Ostatnio zaangażowałam się w związek. Problem w tym, że z drugiej strony jest młodszy partner. Dużo młodszy. Różnica wieku to aż 12 lat - ja mam 38, a on 26. I wciąż widzę, że ludzie nas oceniają. Że młodsza kochanka jest spoko, ale młodszy kochanek już nie. Że związek z młodszym mężczyzną to jakieś wynaturzenie. I w ogóle co to za facet, skoro woli starsze partnerki... A my naprawdę się kochamy, szanujemy, traktujemy poważnie, snujemy plany na przyszłość. Rozwijamy się zawodowo. On polubił mojego 7-letniego synka, sam nie chce mieć dzieci, więc dla niego mój wiek nie jest w tej mierze problemem. Ale boję się, że pod wpływem presji otoczenia któreś z nas się załamie. Czy Wy też uważacie, że młodszy partner to coś nienaturalnego?

Reklama

Reklama

Reklama

Re: młodszy partner i ja

Napisał(a): ~matias -

Olej opinie. Nie robisz nic nielegalnego. Samochód kupisz, będą gadać. Wrzucisz na fejsa fotkę z plaży, będą gadać. Będziesz od nich lepiej wyglądać, będą gadać. Będziesz gorzej wyglądać, będą gadać. Trzymaj się tego co kochasz i nie przejmuj zawiścią.

Napisał(a): ~gość -

Kajetana Po co słuchasz innych. Śmiej się z tego. Mój partner jest 14 lat młodszy. To moje życie i moja sprawa z kim się wiąże. Bliscy nie mają z tym problemu, więc nie będę się przejmowała obcymi.
Gratuluje Ci takiego związku:)

Napisał(a): ~gosc -

~Pold Ładna z pani Kajetany kobitka, nic dziwnego,ze przyciągnęła młodszego
Ładna może była jeszcze kilkanaście lat temu. Teraz wygląda na 60lat z twarzy, to ja nie chcę wiedzieć jak wygląda ciało.No i ten żałosny wyraz twarzy
Ladnych kobiet w życiu nie widzieliście ? ? Takie kobiety przyciągają młodszych kasa nie urodą albo dobrym obciąganiem.

Napisał(a): ~nbs -

~gosc Ja bym nie mógł z taką starą. W tym wieku ciało już raczej więdnie i się marszczy.
,tak zgadza się 38latka nie jest dla 20latka i o tym trzeba pamietac,chyba ze się sobie wyjątkowo podobają ,ale ogolnie niech 20latek szuka wśród rowiesniczek swoich partnerek,a nie w wieku swojej matki ot i cala prawda,a po za tym i za wiele,z gowniarzem,ktory doświadczenia w zyciu nie ma to i nie ma o czym rozmawiac
« Wróć do tematów
Do góry strony: młodszy partner i ja