66 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń157 tys.
  • Odpowiedzi65 tys.
  • Ocen na +40
66 tys. ppt ?

........młodzi duchem ...c.d. (65358)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: ........młodzi duchem ...c.d.

Napisał(a): wieslawa65 -

Witajcie kochani witajcie.Mam dobrą i niezbyt dobrą wiadomość .Siarra wróciła do gimnastyki,już miała 3 razy trening,ale w innym klubie.Bardzo lubi ,i wyglada na to że będzie w tej samej klasie co była gdy przerwała trening bo miała dużą kontuzję.Wygląda na to że będzie ok.Odległość jest większa do jej klubu ,ale musimy jakość to rozpracować .Druga niezbyt miła wiadomość to taka że moja psina musi mieć operację.Ta narośl okazała się niebezpiecznym guzem na szczęście małym .
Tutaj był sługi weekend ,bo jest święto ,więc sobota,niedziela w terenie u mojej siostrzenicy,a dzisiaj małe party z okazji dzisiejszego święta .Idę poczytać i posłuchać muzyczki.Jutro normalny długi dzień .Buzka mocna⭕️❌⭕️❌⭕️❌
INTERIA.PL

Napisał(a): 123matylda -

Witacie. Znów zapowiada się upalny dzień. Wyskoczę za chwilę na jakieś zakupy, a potem chyba się będę ukrywać przed upałem. Zdecydowanie pogoda w ostatnich czasach jest dla mnie nieodpowiednia. Mało jest dni ciepłych, ale nie upalnych. Jak już jest chłodniej, to od razu pada i taka beznadzieja.
Wiesiu, moja sunia też miała operację i to nie byle jaką, bo wycięli jej macicę. Żyła potem jeszcze chyba ze sześć lat.
Fajnie, że Twoja wusia wróciła do tego, co lubi. Byle tylko znów się jakaś kontuzja nie przytrafiła.
Zła jestem, bo obudziłam się dziś o 6. Już nie udało mi zasnac.

Witajcie kochani,witajcie .Pogoda w kratkę trochę pada,trochę słonko się pokazuje .Matii,moja Lucky miała usuwane jajniki i macicę gdy miała 4 lata.Dzisiaj ma 13 .Ten guz na dolnej powiece dokucza jej i zaczą bardzo boleć i stąd wizyta u weterynarza,i 19 czerwca operacja.Dzisiaj jestem prawie cały dzień z Joshua ,i zrobiłam dobrze że wzięłam z sobą tablet.U mnie jest już po 23:00 i jeszcze nie ma śladu po Ani z mężem .Wyjechali gdzieś ,za czymś ,nie rozumię co planują.Buzka mocna i do jutra ⭕️❌⭕️❌⭕️❌

Witam. U mnie znów upalnie. Na szczęście nie w mieszkaniu. Zawsze rano otwieram balkon i mam otwarty dopuki nie pojawi się tam słonko, bo wtedy jest fajneowietrze, potem zamykam i otwieram dopiero wieczorem, kiedy słonko się chowa.
Niestety przy tym upale nie dało się zbyt długo spacerować, więc tylko rano na krótko wyszlam, potem kaka i lody na balkonie, a teraz już w domku. Dziś omija mnie gotowanie, bo syn ma wolne, więc jego kolej na pichcenie.....

Napisał(a): gwiazdkatoja75 -

Duszki kochane , wpadłam się przywitać i dobrego dnia życzyć :-)
U mnie dziś od rana dobry dzień ;)) Gorąco ale aż głupio narzekać ..skoro tyle się tu o lecie i cieple jęczało;)) Każdą wolną chwilę na rowerek przeznaczam , choć najpiękniej i najlepiej z samego rana pośmigać sobie :) U mnie to jest tak...Jeśli chodzi o wędrówki piesze , zdecydowanie z osobą towarzyszącą wolę ...z którą to i pogadać i pomilczeć można :)
Rowerkiem zaś , to bez dwóch zdań ...we własnym towarzystwie ...tak mi zawsze najprzyjemniej :)
Co do zwierzaków to jak i Wy , nie wyobrażam sobie samych sobie pozostawić . Oprócz domowego kota , dwóch półdzikich i labradora kochanego...dochodzi do nas również sarenka i jeż :)) Zdrówka dla Twojego pieska Wiesiu kochana :) Może kiedyś jeszcze i Ty Matti zdecydujesz na kolejnego pupila , może kota ?:)
Jedynie domowego szczura sobie nie wyobrażam...jakoś tak na samą myśl dreszcze mnie normalnie przechodzą :)) Już chyba szybciej z pająkiem bym się dogadała :))
Trzymajcie się cieplutko , bo ja za chwilkę po recepty śmigać muszę :)
Pozdrawiam serdecznie , buziaki :-)

wieczorkiem. Fajnie Gwiazdko, ze znalazłaś chwilę i zajrzalas.
U mnie było bardzo gorąco. Nie lubię takich upałów.
Co do zwierzaków, to u nas były chomiki, króliczki miniaturowe, świnki morskie i psinka. Kota nie moglibyśmy mieć, bo syn ma na koty silną alergię. Na razie nie myślimy o rzadnym zwierzaku, bo syn za dużo ma wyjazdów, albo wyjezdzamy razem i wtedy problem.

Witajcie kochani,witajcie .Po upale w nocy dzisiaj mieszanina ,trochę słońca trochę deszczu,ale w miarę ciepło.Dzisiaj Joshua miał mecz,a Siarra trening .Jest bardzo podniecona faktem że może znowu trenować gimnastykę .Gwiazdeczko ,Matti Ja też miałam dużo różnych zwierzaków ,ale Siarra jest bardzo uczulona na futrzaki + drzewa,kwiaty,i wiele innych .Najgorsze dla niej są koty.Jutro znowu trening i zawody.Moja obecność obowiązkowa .Uciekam posłuchać muzyczki i idę wcześnie lulu.Buzka mocna.⭕️❌⭕️❌⭕️❌
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • praca młodzi duchem forum
  • znamie 2cm na2cm
  • http//youtu.be/OJDeTCxleV4
Do góry strony: ........młodzi duchem ...c.d.