66 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń157 tys.
  • Odpowiedzi65 tys.
  • Ocen na +40
66 tys. ppt ?

........młodzi duchem ...c.d. (65358)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: ........młodzi duchem ...c.d.

Napisał(a): wieslawa65 -

Witajcie kochani,witajcie .Wczoraj miałam długi dzień .Moj syn miał operacje i usuwane wszystkie cztery zęby "mądrości " .Operacja trwała niecałe 45 minut.Obudzenie po operacji było bardzo śmieszne .Wygadywał głupoty ,i chciał kupić samochód ,czyli był to wózek inwalidzki.Cały dzień spędziłam u niego ,i gdy Siarra przyjechała że szkoły miałam pomoc.Dzisiaj też pojechałam rano,bo musi brać lekarstwa przeciwbólowe i antybiotyk .W większości śpi.Juz jestem w domu.Jutro mam nadzieje że sobie pośpię ale nie za długo.W południe odbieram Jashua że szkoły,jest jego ostatni dzień ,koniec roku szkolnego,Siarra kończy 14 -stego,i wakacje się zaczynają.Nie sądzę że gdzieś wyjedziemy ,bo oboje mają obóz sportowy ,ale dzienny.Pewnie będę robić za taksówkę .Siarra gimnastyka a Joshua football .Jestem zmęczona więc uciekam wcześniej spać .Matti miłych rozmów z siostrą.Buźka mocna dla wszystkich i każdego z osobna tutaj zaglądających .⭕️❌⭕️❌⭕️❌
INTERIA.PL

Napisał(a): 123matylda -

Witjcie. Wiesiu, z zębami to nieraz lubią być problemy. A stara prawda mówi, że chory mężczyzna to jest jak dziecko. Wiem coś o tym. Też mam syna. Miejmy nadzieję, że wszystko szybko się zagoi i nie będzie powikłań.
Ja już mam porobione z drzwiami wszysrko. Trzeba tylko będzie podmalować trochę, tam, gdzie było tynkowane. Ale to już syn jutro zrobi.
Dzis potworna duchota. Nie da się oddychać. Na szczęście chba idzie cos od burzy, więc może sie cos poprawi.

Witajcie kochani,witajcie .Pogoda zaczyna być jak w lecie,słońce i duchota.Matti,czy twój syn boi się igły ,mówię o medycznych.17 czerwca tutaj jest dzień ojca,i już moja Ania zrobiła plany na 3 dni.Moje dzieci co roku dają prezent na dzień ojca,bo byłam mamą i tatą.Jutro znowu dzień zajęty .Moj syn czuje się lepiej i postanowił przyjechać do Ani,Ja będę taksówką ,bo lekarstwa które bierze nie może siąść za kołkiem .Już jest późno więc uciekam spać.Duża buźka .⭕️❌⭕️❌⭕️❌

Witajcie. Wiesiu, u nas od co najmniej miesiąca jest jak w lecie. Jeśli będzie jeszcze goręcej, to trudno będzie wytrzymać.
Co do igieł, to syn się ich nie boi, ale jak każdy facet, jak mu się coś dzieje, to jest bardzo absorbujący.
Właśnie się dowiedziałam, że moja druga siostra też mnie niebawem odwiedzi. Przyleci na pare dni na poprawki w zębach, które robiła tu na wiosnę.

Witam. Dziś dzień nic nierobienia. Jest taka duchota i gorąc, że nie ma czym oddychać. Zamknęłam balkon, przysłoniłam rolety, żeby słońce tak mocno nie grzało i jest troche lepiej. W przyszłym tygodniu ma być kilka chlodniejszych dni, więc będzie jakaś ulga.
Z siostrą umówiliśmy się na wtorek, bo jutro też ma być gorąco, więc za bardzo by się pochodzić nie dało. A męczyć się w mieszkaniu jest bez sensu.

Witajcie kochani,witajcie .Weekend zwariowany,nie tylko jeśli chodzi o czas i różne sprawy,ale też pogoda.Pada,pada,pada cały dzień i zapowiadają opady przez noc i jutro...Jutro mam dużo jazdy a pogoda jest paskudna..Siarra szkoła + gimnastyka + Jashua który zakończył rok szkolny.No nic,dobrze Matti że zakończyła się wymiana drzwi + ponowne wizyty sióstr ,musisz się bardzo cieszyć.uciekam wcześnie spać co zresztą deszcz mnie usypia.Buzka mocna ⭕️❌⭕️❌⭕️❌

Witajcie kochani,witajcie .Pogoda się poprawiła,i jest taka jak lubię .Sloneczko,wiaterek ale bez duchoty i upału .Jutro znowu jazda prawie cały dzień .Jashua w domu,wiec biorę Go do parku jak będzie tak ładnie a nie za gorąca .Potem Ania bierze go na jego mecz,a Ja zawiozę Siarra na trening .Jej klub jest dość daleko,tak że nie opłaca mi się wracać do domu i znowu jechać po nią .Jeżeli będę mogła tam mieć internat,to może wcześniej tu wpadnę .Na razie buźka mocna i pozdrowienia dla sióstr .⭕️❌⭕️❌⭕️❌

Napisał(a): gwiazdkatoja75 -

Wiesiu , Matti kochane witajcie :):):)
U mnie bez zmian , bieganina bez końca ;)) Nie wiem co dzisiaj z pogodą , strasznie sennie na mnie działa :)
Ech , łezka mi się w oku zakręciła . Ktoś na Uczuciach wyciągnął początki naszego wątku , jak zaczynaliśmy ...miło się do tego wraca i bardzo szkoda , że już tylko my zostałyśmy , nikt więcej ;(
Duszki kochane jeszcze raz bardzo przepraszam , że tak mnie mało ...pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję , że kiedyś lepiej ze wszystkim będzie :-)

Załączniki:

Napisał(a): gwiazdkatoja75 -

Wiem , że niby to tylko net....ale nie umiałabym przejść obojętnie do lat tutaj spędzonych , do ludzi tutaj poznanych . I pomimo iż przyjaźń jak widać nie była mi dana , dane mi było poznać Was Wszystkich tu piszących ...za co serdecznie dziękuję i jestem wdzięczna za każdą chwilę z Wami spędzoną :)
Wiesiu , Matti jesteście najbardziej wytrwałe , duszyczki kochane , serdeczne :)
Wychodzi na to , że teraz wszystkie tu Kapitanem jesteśmy ;)) Nie wiem jak to dalej z nami będzie , ale nie umiałabym zniknąć , dlatego też póki Jesteście , w miarę czasu i ja być z Wami postaram :) Choć chwile w moim życiu są teraz bardzo pokomplikowane i ciężkie...sercem oraz myślami i tutaj będę :)
Całuję ciepło :-)
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • praca młodzi duchem forum
  • znamie 2cm na2cm
  • http//youtu.be/OJDeTCxleV4
Do góry strony: ........młodzi duchem ...c.d.