66 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń157 tys.
  • Odpowiedzi65 tys.
  • Ocen na +40
66 tys. ppt ?

........młodzi duchem ...c.d. (65358)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: ........młodzi duchem ...c.d.

Napisał(a): 123matylda -

Witajcie. Gwiazdko, fajnie, że zaglądasz tu mimo braku czasu. Też uważam, że szkoda by było stąd zniknąć, mimo, że teraz jest tu mały ruch. Pamiętam, te czasy gdzie były problemy, bo za dużo się tu działo. Co by nie było, dobrze, że utrzymujemy naszą wirtualną znajomość... choć nie do końca, bo przecież parę razy rozmawiałyśmy przez telefon.
Ja już po wizycie siostry jestem. Zobaczymy się jeszcze w sobotę, bo chcemy się razem wybrać na jakąś małą wycieczkę.
Pogodowo tez bylo u nas dziwnie, bo raz lało, potem znowu słonko. Skutek taki, że rozbolała mnie głowa i trzyma do tej pory.

Napisał(a): wieslawa65 -

Witajcie kochani,witajcie .Pogoda świetna ,słoneczna ale bez upału .Ale się cieszę że Gwiazdeczka zaglądnęła ,muzyczka jest mi potrzebna ,znowu mogę posłuchać fajnych kawałków .Gwiazdeczko ,ty masz super wyczucie co jest dobre nie tylko dla uszów ale i dla ducha.Matti oby pogoda się dopisała na twój plan wędrówki.Jashua drużyna dzisiaj wygrała .Posłałam do Was video na @ ,bo nie potrafię tutaj wklejać .Przynajmniej możecie w cząstce wiedzieć o czym piszę.Kochane ,jestem bardzo zmęczona ,a jutro pobudka wczesna.Mam wizytę u doktora od oczów który robił mi zabiegi,taki sprawdzian.Buźka mocna ⭕️❌⭕️❌⭕️❌

Witam. Ale ta pogoda nienormalna! Po ponad trzydziesto stopniowych upalach, dziś nie ma nawet 20 stopni. I pwenie na tą zmianę mnie ta głowa bolała. Dziś za to czuję się jak ślimak.....nie mam zupełnie energii.
Wiesiu, gratulacje dla wnuka z okazji wygranej. Wnusia też super się sprawuje.

Witajcie kochani,witajcie .Pogada w kratkę ,Pada,słonko,pada słonko i tak przez cały dzień .Dzisiaj był Joshua mecz o pierwsze miejsce,ale niestety przegrali.Drugie miejsce na całe coś w rodzaju województwa w jego i kolegów wieku to duży sukces.Ale sadził że mogli wygrać .Siarra twardo trenuje,i mówi że wszystkie mięśnie Ją bolą,to oznaka dobrego treningu.Kochane poszłam do fryzjera i ścieram włosy na krótko ,i za krótko.Moje oczy były zakroplone i niewiele widziałam ,dopiero po paru godzinach podziwiałam moja fryzurę na chłopaka.Jeden plus krótkich włosów to nie będę się musiała martwić jak pójdę sobie popływać .Ok kochani,rano pobudka i jadę po Siarre.W niedzielę tutaj jest dzień ojca,czyli Siarra potrzebuje mojej pomocy,potem coś przekąsimy i na trening .Buzka mocna ⭕️❌⭕️❌⭕️❌

Witajcie kochani witajcie .Wczoraj wróciłam bardzo późno i powędrowałam prosto do łóżka .Dzisiaj pakuję swój kuferek na 4 dni wypad z cała moją bandą z okazji Dzień Ojca.Ania i jej teściowa z organizowały ten wakacyjny Dzień Ojca.Moje dzieciaki i nie tylko zawsze składają + mały prezent z okazji tego dnia,bo sama ich wychowałam od 1988 roku.Wiec uciekam i życzę miłego ,udanego weekendu.Biorę z sobą mój tablet,ale nie wiem czy będę miała tam internat no i czas.Buzka mocna i do zobaczenia za 4 dni.⭕️❌⭕️❌⭕️❌

Witajcie kochani witajcie .Pogoda w weekend była super .Dzisiaj był upał nie do zniesienia.Jadąc do domu z wakacji pogoda nagle się pogorszyła.Deszcz,burza i słonko ,więc nie byliśmy zdziwieni gdy pokazała się tęcza .Kochani zdążyliśmy na Siarrę trenik ,ale było gorąco i brzmiało wszyscy poszli wcześniej do domu.Jutro rano zawożę Lacky na operację,nie będę pewnie mogła spać .Pobudka o 6:00,bo Lucky operacja jest o 7:30. Uciekam kochani coś oglądać i hop do łóżka .Buzka mocna ⭕️❌⭕️❌⭕️❌

Witam. Dziś nadal bez upału, ale trochę cieplej.
Wiesiu, wiem, że się denerwujesz zabiegiem Twojej suni. Pociesze Cię, że moja psinka też miała operację, po której już na drugi dzień na własnych łapkach do kontroli do weterynarza dotarła. Jak to mówią, na psie się szybko goi.

Witajcie kochani witajcie .Pogoda jak przystało na pierwszy dzień lata.Ja siedzę w domu z moją psiną.Operacja się udała,z oka ,dolnej powieki usunięty został guz.Ale najgorsze to była operacja zębów .Usunieto aż 15. Tak,tak,aż 15.Nigdy przez tyle lat nie wiedziałam że jej zęby są małe bo rośnie więcej do środka dziąseł .Dopiero prześwietlenia pokazały jak jej zęby rosną w złym kierunku.Teraz mam też problem bo nie chce nic jeść i nie mam jak jej podać lekarstwa.Oj Lacky doktor właśnie zadzwoniła .Uciekam .⭕️❌⭕️❌⭕️❌

Napisał(a): gwiazdkatoja75 -

Duszki kochane witajcie :-)
Mam chwilkę , nie będę już powtarzać , że zabiegane życie mam ostatnio :)
Na kompa też zbytnio czasu nie mam . Normalnie cieszę , że fejzbuka nie posiadam ...czasem jak widzę uzależnionych od niego ,ręce opadają . Internet w telefonie to koszmarny złodziej czasu , dobrze że laptopa do kieszeni schować się nie da...bo kto wie, gdyby to forum fajniejsze było ;))))) Wiem , wiem może i staroświecka jestem...ale taki już mój urok osobisty ;)))
Wiesiu życzę szybkiego powrotu do zdrowia Twojej psince :) A Tobie Matti udanego , rodzinnego spotkania :)
Co do upałów to bardzo lubię słońce , ciepło itd ..ale rozumiem , że jak susza to też nie dobrze. Ma się dość znacznie ochłodzić , co mnie oczywiście równie mocno martwi :) Ogólnie to wypompowana jestem ....spalać kalorie to fajna sprawa , ale co wieczór padać na twarz to już o wiele gorzej :))
Kochane wraz z początkiem wakacji będę tu jeszcze rzadszym gościem . Wiadomo ..koniec przedszkola i jeszcze więcej domowych obowiązków . Moje pięć minut na regenerację rowerem przeznaczać tego lata zamierzam , takiego pobycia z samym sobą :)) Jesienią to już inna bajka , muszę na nerki uważać :)
Przepiękny wieczór u mnie i w takim też nastroju pozdrawiam Wszystkich serdecznie :-)
Fajnie , że Ktoś nas tu jeszcze odwiedza ...pozdrawiam :)
Do miłego , buziaki :-)
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • praca młodzi duchem forum
  • znamie 2cm na2cm
  • http//youtu.be/OJDeTCxleV4
Do góry strony: ........młodzi duchem ...c.d.