75 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń198 tys.
  • Odpowiedzi73 tys.
  • Ocen na +40
75 tys. ppt ?

........młodzi duchem ...c.d. (73830)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: ........młodzi duchem ...c.d.

Napisał(a): MissSilentMegan -

Witajcie Młodzi Duchem i Ciałem🤗🦋☀️💚💛

Dziś późno się podłączyłam pod Forum. Też dziś miałam sprzątanie a późnym popołudniem poszliśmy na imprezę Komunią. Z początku zbytnio nie chciało mi się iść. Chyba ze zmęczenia. Później jakoś się rozkręciło i było fajnie. Poczęstunek był dobry. Ale i tak wróciłam głodna pomimo tego, że sporo zjadałam. Coś mi się wydaje, że będę musiała zrobić sobie kanapkę, bo na głodniaka to nie zasnę.

Na nocne ukojenie - Thomas Bergersen - Homecominghttps://www.y(...)gZRRlmk

Życzę wszystkim spokojnej nocy🌙💖
INTERIA.PL

Napisał(a): MissSilentMegan -

wieslawa65 Tutaj wklejam dla Missi jej ulubiony kaktus .Nie pamietam nazwy tylko to że rośnie w Meksyku.Buźka.
Też nie mogłam nigdzie znaleźć nazwy mojego kaktusa. To jest zdjęcie z 2018r. Wtedy po raz pierwszy zakwitł mi kaktus. Wyglądają znacznie inaczej niż te z twojego zdjęcia. Bardzo intensywnie pachniały. Szkoda tylko, że tak krótko kwitną. Kwitną kilka godzin w ciągu dnia lub nocy. Moje wytrzymały dwa dni.

Załączniki:

Napisał(a): wieslawa65 -

MissSilentMegan
wieslawa65 Tutaj wklejam dla Missi jej ulubiony kaktus .Nie pamietam nazwy tylko to że rośnie w Meksyku.Buźka.
Też nie mogłam nigdzie znaleźć nazwy mojego kaktusa. To jest zdjęcie z 2018r. Wtedy po raz pierwszy zakwitł mi kaktus. Wyglądają znacznie inaczej niż te z twojego zdjęcia. Bardzo intensywnie pachniały. Szkoda tylko, że tak krótko kwitną. Kwitną kilka godzin w ciągu dnia lub nocy. Moje wytrzymały dwa dni.

Zdjęcie
Inny kaktus z klasy echinopsis.

Reklama

Napisał(a): wieslawa65 -

wieslawa65
MissSilentMegan

Zdjęcie
Inny kaktus z klasy echinopsis.
radzą po zakwitnieciu przenieść do cienia i będą kwitły 3 dni czasami dłużej .
Załączniki:

Reklama

Napisał(a): gwiazdkatoja75 -

Duszki witajcie :):):)
Kochani , miałam dzisiaj niezapowiedzianych ale jakże miłych Gości :-)
Pogoda taka sobie , znowu się ochładza ale nie pada , na całe szczęście :)
Z tego co widziałam w prognozie , to do końca tygodnia deszczowo i burzowo ...na weekend spokojniej z dość przyjemną temperaturą :)
Znowu zaczęłam z rana do sklepu pomykać , choć odzwyczaiłam z deka ;) Nasiedzę się jeszcze jesienią i zimą , trzeba korzystać póki można :)
Te zmienne nastroje pogody , kiepsko na mnie działają , jakaś zmęczona chodzę :)
Pozdrawiam Wszystkich bardzo serdecznie :-)

Reklama

Napisał(a): 123matylda -

Oj, ale się nawalczyliśmy! Zatkał sie nam odpływ pod zlewem. Niby zawsze się uważa, unika tłuszczów, fusów, czy resztek, żeby nie wpadały do środka, a tu masz!
Na szczęscie chyba udało się sytuację opanować i to domowymi metodami / soda z octem, a po przegryzieniu wrzątek/. Powtórzę to na wszelki wypadek jeszcze raz.
Dziś spokojniejsza pogoda, ale bardzo gorąco. Byłam tylko rano na spacerze, teraz siedzę w domu. Na balkonie mam w słońcu 45 stopni. Rośliny mi mdleją, ale jak tylko słonko sie schowa, to je podratuję wodą.
Obiad był pyszny, cukinia. Jutro kakafior z jajkami sadzonymi, a wieczorem jeszcze w planie sałatka z pomidorów. Trzeba jeść jarzyny, póki są prawdziwe, a nie z jakiś sztucznych upraw.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • http//youtu.be/OJDeTCxleV4
  • znamie 2cm na2cm
  • praca młodzi duchem forum
Do góry strony: ........młodzi duchem ...c.d.