75 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń198 tys.
  • Odpowiedzi73 tys.
  • Ocen na +40
75 tys. ppt ?

........młodzi duchem ...c.d. (73830)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: ........młodzi duchem ...c.d.

Napisał(a): gwiazdkatoja75 -

123matylda Oj, ale się nawalczyliśmy! Zatkał sie nam odpływ pod zlewem. Niby zawsze się uważa, unika tłuszczów, fusów, czy resztek, żeby nie wpadały do środka, a tu masz!
Na szczęscie chyba udało się sytuację opanować i to domowymi metodami / soda z octem, a po przegryzieniu wrzątek/. Powtórzę to na wszelki wypadek jeszcze raz.
Dziś spokojniejsza pogoda, ale bardzo gorąco. Byłam tylko rano na spacerze, teraz siedzę w domu. Na balkonie mam w słońcu 45 stopni. Rośliny mi mdleją, ale jak tylko słonko sie schowa, to je podratuję wodą.
Obiad był pyszny, cukinia. Jutro kakafior z jajkami sadzonymi, a wieczorem jeszcze w planie sałatka z pomidorów. Trzeba jeść jarzyny, póki są prawdziwe, a nie z jakiś sztucznych upraw.
Matti uwielbiam kalafior z masłem i bułką tartą , pomidory w śmietanie :-)
Dobrze , że udało się opanować awarię :)) U mnie 20 stopni tylko :)
Buziaki , miłego wieczoru :-)

Napisał(a): MissSilentMegan -

Witajcie Młodzi Duchem i Ciałem🤗🦋☀️💚💛

W ten piękny, ciepły letni z lekkim wiatrem słoneczny dzień.
U mnie dzisiaj na obiad było do wyboru do koloru. Miałam dwa rodzaje mięs – kotlety mielone i kotlety z kurczaka a`la schabowy. Do tego młode ziemniaki albo ryż + sos oraz kapusta zasmażana z młodej kapusty.

Życzę wszystkim cudownego wieczoru💖

Reklama

LATO

Czas zwieźć do stodoły dziś sianko pachnące —
coś chmurzy się niebo, a ono na łące.
— Do grabi! chłopaki i dziewczyno hoża!
jak nas deszcz nie zmoczy — będzie łaska Boża.
Coś chmurzy się niebo — dalej do roboty!
a deszczyk drobniutki doda nam ochoty.
Już wszystko skończone, niech sobie deszcz pada,
bo nasza króweczka już sianko zajada.

Autor: Zofia Rogoszówna
Pochodzenie: Piosenki dziecięce

Adam Ciemniewski - Sianokosy

Léon Augustin Lhermitte - Sianokosy

Załączniki:

wieslawa65
MissSilentMegan
wieslawa65 Tutaj wklejam dla Missi jej ulubiony kaktus .Nie pamietam nazwy tylko to że rośnie w Meksyku.Buźka.
Też nie mogłam nigdzie znaleźć nazwy mojego kaktusa. To jest zdjęcie z 2018r. Wtedy po raz pierwszy zakwitł mi kaktus. Wyglądają znacznie inaczej niż te z twojego zdjęcia. Bardzo intensywnie pachniały. Szkoda tylko, że tak krótko kwitną. Kwitną kilka godzin w ciągu dnia lub nocy. Moje wytrzymały dwa dni.

Zdjęcie
Inny kaktus z klasy echinopsis.
Dzięki Wiesiu. Dobrze wiedzieć nazwę. Moje kwitły krótko dlatego, że stoją na parapecie i jeszcze od strony południowej. Następnym razem jak zakwitną - gdzieś tak za 2-6 lat - to zestawię je na podłogę :-)

Reklama

Na dobranoc - Julia Pietrucha - Unda Da Sea (live at Tall Pine Records)https://www.y(...)zVcdCSk

Napisał(a): wieslawa65 -

Witajcie kochani witajcie..Najpierw coś wkleję a potem będę pisać.Kto z Was chciałby mieć taki żywe ,naturalne rosnące ogrodzenia??? Dzisiaj dzień zwariowany nie tylko pogodowo,ale i z innymi sprawami.Najezdzilam się jak nie wiem co.Wszystko co Ania zamówiła przez internat miało być dostarczone w poniedziałek po świecie .Wszystkie paczki i te bardzo duże ,duże i te małe właśnie przyszły dzisiaj.Musialam prosić o pomoc bo zablokowali wejściowe drzwi .Jestem padnięta .Dzisiaj posyłałam się tylko sandwiczami i kanapkami ,bo na nic innego nie miałam czasu.Ciekawam co by Ania zrobiła z tym całym bajzlem + karmienie żółwia gdybym pojechała z nimi jak było planowane.No nic kochani ,widać że każdej z nas coś dzisiaj się "zakotłowało "Uciekam coś uczciwego zjeść ,bo narobiliście mnie smaka i poczułam się głodna .Buzka mocna dla wszystkich i każdego z osobna.❌⭕️❌⭕️❌⭕️❌⭕️[image]000A8M67KFEPEXHK[/image]

Napisał(a): 123matylda -

Witajcie. Już widzę, że może być dziś upalny dzień. Na razie nie widzę anijedej chmury i już 20 stopni. Nie wiem, co dziś będę robić....pewnie tylko rano gdzieś wyskoczę a potem na bakon z książką, krzyżówkami i laptopem. A tam już mi wszystko zaczyna kwitnąć.
Wiesiu, super ktoś miał pomysł na takie ogrodzenie.

MissSilentMegan Na dobranoc - Julia Pietrucha - Unda Da Sea (live at Tall Pine Records)https://www.y(...)zVcdCSk
Witaj Missi :-)
Pierwszy raz słyszę i bardzo mi się podoba :)
Miłego i przyjemnego dnia życzę , pozdrawiam :)

wieslawa65 Witajcie kochani witajcie..Najpierw coś wkleję a potem będę pisać.Kto z Was chciałby mieć taki żywe ,naturalne rosnące ogrodzenia??? Dzisiaj dzień zwariowany nie tylko pogodowo,ale i z innymi sprawami.Najezdzilam się jak nie wiem co.Wszystko co Ania zamówiła przez internat miało być dostarczone w poniedziałek po świecie .Wszystkie paczki i te bardzo duże ,duże i te małe właśnie przyszły dzisiaj.Musialam prosić o pomoc bo zablokowali wejściowe drzwi .Jestem padnięta .Dzisiaj posyłałam się tylko sandwiczami i kanapkami ,bo na nic innego nie miałam czasu.Ciekawam co by Ania zrobiła z tym całym bajzlem + karmienie żółwia gdybym pojechała z nimi jak było planowane.No nic kochani ,widać że każdej z nas coś dzisiaj się "zakotłowało "Uciekam coś uczciwego zjeść ,bo narobiliście mnie smaka i poczułam się głodna .Buzka mocna dla wszystkich i każdego z osobna.❌⭕️❌⭕️❌⭕️❌⭕️Zdjęcie
Witaj Wiesiu :-)
Ja chciałabym mieć , oczywiście w pakiecie z ogrodnikiem ....bo jakżeby inaczej ;)
Ty kochana zwariowany dzień , ja nockę miałam . Kot mi się rozchorował , bynajmniej mam takie przypuszczenia . Na początku myśleliśmy , że jak zwykle "świruje " , a tym czasem okazuje iż ma wszystkie symptomy tzw. zespołu falującej skóry u kotów :(
Od zawsze ma ją bardzo wrażliwą , wręcz nie cierpi głaskania ...ale to co się z nim ostatnio dzieje , bardzo mnie niepokoi . Wczoraj trzymało go przez cały dzień , do tego stopnia że wręcz uciekł i nie wrócił na noc . Co ja przeżyłam , bałam się że taki zdezorientowany nie wróci już do domu . Podczas napadu zachowuje się tak , jakby go coś atakowało ...wręcz przed czymś ucieka . W sumie gdyby nie internet , pomyślałabym , że kot mi oszalał .
Dziś Męża do weterynarza wysyłam , dzwoniliśmy wcześniej i lekarz świerzb podejrzewał , ale na bank to nie to ...Nie wyobrażam sobie takich ataków zimą , gdy biega jak oszalały i nie wiadomo jak mu pomóc . Teraz chociaż na podwórko wypuszczę , bo w domu i tak nie usiedzi . Normalnie szok .
Miłego dnia kochana , spokojnego :-)

123matylda Witajcie. Już widzę, że może być dziś upalny dzień. Na razie nie widzę anijedej chmury i już 20 stopni. Nie wiem, co dziś będę robić....pewnie tylko rano gdzieś wyskoczę a potem na bakon z książką, krzyżówkami i laptopem. A tam już mi wszystko zaczyna kwitnąć.
Wiesiu, super ktoś miał pomysł na takie ogrodzenie.
Witaj Matti :-)
Ja już bladym świtem do sklepu wybyłam , przez kota spać nie mogłam . W sumie to wstałam , żeby go zacząć szukać , nie zauważywszy że wrócił....i w werandzie siedzi :)
Spróbuję w pierwszej kolejności podać mu leki na odrobaczenie , zmienię karmę na mokrą i chyba jakieś leki na uspokojenie od weterynarza ....przecież nie może tak biegać i męczyć się strasznie . Po tym wszystkim stwierdzam , że coraz bardziej odechciewa mi się małego pieska...mój kot chyba nawet by nie mógł , gdyż ta choroba miewa też podłoże emocjonalne ...dopada tych najbardziej wrażliwych .
U mnie pogoda byle jaka . Raczej na upały się nie zapowiada , wręcz chłodno jeszcze .
Do tego jeszcze usłyszałam dziś o tej strasznej tragedii , dwójce Dzieci które wypadły z okna :( Mam Wnuki w tym wieku i aż mnie serce boli ....nie wyobrażam sobie , płakać się chce .
Kochana buziaki :-*

Napisał(a): 123matylda -

Jestem znowu. Byłam w dwu miejscach na zakupach, mam wszystkie produkty na leczo....tylko na razie nie chce mi się robić, bo sporo krojenia będzie /ja zwykle robię na dwa dni/. Ale to i tak nie na dzisiejszy obiad, więc nawet jutro się zrobi.
Na razie juz dość wychodzenia. Na balkonie posiedziałam, z siostrą przez telefon pogadałam. Teraz chwilę przy komputerze. Jest gorąco, 30 stopni w cieniu, tyle, że wieje....
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • http//youtu.be/OJDeTCxleV4
  • znamie 2cm na2cm
  • praca młodzi duchem forum
Do góry strony: ........młodzi duchem ...c.d.