75 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń198 tys.
  • Odpowiedzi73 tys.
  • Ocen na +40
75 tys. ppt ?

........młodzi duchem ...c.d. (73830)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: ........młodzi duchem ...c.d.

Napisał(a): wieslawa65 -

Witajcie kochani,witajcie.Jeszcze jestem w pieleszach bo próbowałam odespać wczorejszy dzień i noc.Tutaj mnie wkurzają ludzie którzy codziennie sztuczne ognie puszczają .Tak jest cały miesiąc ,i to aż do pozna w nocy.Moja Lucky szczeka na te odgłosy tak jak szczeka na burze .Jaka pogoda jeszcze nie wiem,ale pewnie musi już być dobrze ciepło bo móje chłodzenie chula,a mam nastawiony na 20st.C.Missi,obrazy zwłaszcza naszego malarza znam i rzeczywiście oddaje uroki sianokosów tych z dawnych lat.Jak dziwne jest to ,że w zimie czekamy z niepokojem na wiosnę i lato,a potem jak już jest to kręcimy nosem.Gwiazdeczko,nie wiem co Ci poradzić z kotem,bo się na tym nie znam.Może gdy jest starszy zaczyna mieć sucha skórę i go swędzi jak człowieka.Moja psina właśnie tak ma i muszę ją kapać co tydzień specjalnym nawilżającym skórę szamponem,plus mam takie chusteczki nawilżające i lekko natłuszczające przeciw swędzeniu,które używam między kąpaniem.Matti moje też już kwiaty na balkonie zaczynają niektóre kwitnąć ,aż dziw bo pierwszy raz sądziłam .Jednak muszę wybyć z pieleszy bo mój żołądek się upomina o śniadanie a oczy o kawę .Tak że na razie buźka dla wszystkich .❌⭕️❌⭕️❌⭕️
INTERIA.PL

Reklama

Napisał(a): MissSilentMegan -

Witajcie Młodzi Duchem i Ciałem🤗🦋☀️💚💛

Dzisiaj poszłam do ogrodu chwasty wyrywać. Trochę się ich namnożyło. Później obiad, poobiednia siesta i o 15 dalej poszłam rwać chwasty. Siestę odleżałam na leżaku na dworze pod orzechem :-) :-) Przed chwilą wróciłam z ogrodu. Tym razem podzieliłam sobie ogród na dwa razy a nie jak zazwyczaj na trzy. Więc jutro druga połowa. Fajnie się robiło, bo jest lekki wiatr pomimo tego, że jest dość ciepło. W telefonie pokazywało mi, że o 15 miał padać deszcz i miały być burze. A tu nici z tego. I dobrze, bo przynajmniej skończyłam pierwszą część ogrodu.

Życzę wszystkim cudownego popołudnia i wieczoru💖

wieslawa65 To jest to ogrodzenie o którym pisałam .❌⭕️❌⭕️❌⭕️Zdjęcie
Wiesiu bardzo pomysłowe :-) Albo robią coś takiego.

Załączniki:

Reklama

123matylda Witajcie. Już widzę, że może być dziś upalny dzień. Na razie nie widzę anijedej chmury i już 20 stopni. Nie wiem, co dziś będę robić....pewnie tylko rano gdzieś wyskoczę a potem na bakon z książką, krzyżówkami i laptopem. A tam już mi wszystko zaczyna kwitnąć.
Wiesiu, super ktoś miał pomysł na takie ogrodzenie.
U mnie to samo - ciepło i błękit nieba jak u ciebie. Teraz temp. odczuwalna wynosi 27C.

gwiazdkatoja75
MissSilentMegan Na dobranoc - Julia Pietrucha - Unda Da Sea (live at Tall Pine Records)https://www.y(...)zVcdCSk
Witaj Missi :-)
Pierwszy raz słyszę i bardzo mi się podoba :)
Miłego i przyjemnego dnia życzę , pozdrawiam :)
Witaj Gwiazdeczko :-)
Przypadkiem trafiłam na Julię Pietruchę przeglądając YouTube. Też podobają mi się jej piosenki. Jej płyta zatytułowany "Parsley" została opublikowana w całości w serwisie YouTube. Piosenki z płyty są w stylu dojrzałego popu z elementami folku, z wiodącym udziałem ukulele.
Tobie też życzę przyjemnego popołudnia Gwiazdeczko :-)

Reklama

Napisał(a): gwiazdkatoja75 -

wieslawa65 Witajcie kochani,witajcie.Jeszcze jestem w pieleszach bo próbowałam odespać wczorejszy dzień i noc.Tutaj mnie wkurzają ludzie którzy codziennie sztuczne ognie puszczają .Tak jest cały miesiąc ,i to aż do pozna w nocy.Moja Lucky szczeka na te odgłosy tak jak szczeka na burze .Jaka pogoda jeszcze nie wiem,ale pewnie musi już być dobrze ciepło bo móje chłodzenie chula,a mam nastawiony na 20st.C.Missi,obrazy zwłaszcza naszego malarza znam i rzeczywiście oddaje uroki sianokosów tych z dawnych lat.Jak dziwne jest to ,że w zimie czekamy z niepokojem na wiosnę i lato,a potem jak już jest to kręcimy nosem.Gwiazdeczko,nie wiem co Ci poradzić z kotem,bo się na tym nie znam.Może gdy jest starszy zaczyna mieć sucha skórę i go swędzi jak człowieka.Moja psina właśnie tak ma i muszę ją kapać co tydzień specjalnym nawilżającym skórę szamponem,plus mam takie chusteczki nawilżające i lekko natłuszczające przeciw swędzeniu,które używam między kąpaniem.Matti moje też już kwiaty na balkonie zaczynają niektóre kwitnąć ,aż dziw bo pierwszy raz sądziłam .Jednak muszę wybyć z pieleszy bo mój żołądek się upomina o śniadanie a oczy o kawę .Tak że na razie buźka dla wszystkich .❌⭕️❌⭕️❌⭕️
Wiesiu lekarz powiedział , że nasz kot już tak ma i mieć będzie ....gdyż posiada mega wrażliwą sierść . Oczywiście mogłabym go lekami uspokajającymi nafaszerować , ale szkoda kota . No chyba , że bardzo źle to będzie znosił . Jest też taka karma , która uspakaja ...ale cena mnie trochę przeraziła . Pożyjemy , zobaczymy . Dziś jest spokojniejszy , praktycznie to je i śpi :)
Miłego dnia Duszku :-)

MissSilentMegan Witajcie Młodzi Duchem i Ciałem🤗🦋☀️💚💛

Dzisiaj poszłam do ogrodu chwasty wyrywać. Trochę się ich namnożyło. Później obiad, poobiednia siesta i o 15 dalej poszłam rwać chwasty. Siestę odleżałam na leżaku na dworze pod orzechem :-) :-) Przed chwilą wróciłam z ogrodu. Tym razem podzieliłam sobie ogród na dwa razy a nie jak zazwyczaj na trzy. Więc jutro druga połowa. Fajnie się robiło, bo jest lekki wiatr pomimo tego, że jest dość ciepło. W telefonie pokazywało mi, że o 15 miał padać deszcz i miały być burze. A tu nici z tego. I dobrze, bo przynajmniej skończyłam pierwszą część ogrodu.

Życzę wszystkim cudownego popołudnia i wieczoru💖
Missi , ta pogoda chyba do mnie przyszła ;) Właśnie pokropiło zdrowo , na tyle ....bym w biegu pranie z linek zbierała :)) Choroba i nie wyschło mi , a ja tak ładnie "dzień prania " - sobie zaplanowałam :) Teraz gdy ciepło , człowiek przebiera się po kilka razy , więc sterta rośnie ..a wyprać nie ma konkretnie kiedy , bo przykładowo tak jak dziś....niespodzianka i deszczyk pada sobie ;)
Miłego i Tobie Missi , pozdrawiam :-)

123matylda Jestem znowu. Byłam w dwu miejscach na zakupach, mam wszystkie produkty na leczo....tylko na razie nie chce mi się robić, bo sporo krojenia będzie /ja zwykle robię na dwa dni/. Ale to i tak nie na dzisiejszy obiad, więc nawet jutro się zrobi.
Na razie juz dość wychodzenia. Na balkonie posiedziałam, z siostrą przez telefon pogadałam. Teraz chwilę przy komputerze. Jest gorąco, 30 stopni w cieniu, tyle, że wieje....
Matti , jeszcze nigdy nie robiłam lecza ...także poproszę gołębiem , na spróbowanie ;-))
Ja się dziś z bólem głowy obudziłam , oczywiście na pogodę zrzucam ;-)
Miłego reszty dzionka :-)

Napisał(a): 123matylda -

No, za chwilę skończy się skala na moim balkonowym termometrze. Jest już 48 stopni, muszę dodać, że to w pełnym słonku i w miejscu osłoniętym od wiatru.
Gwiazdko, Miss....jak ja Wam zazdroszczę ogródków.
Mój balkon, to ledwie 2,5 m x 1,2m, ale roślin jest sporo, bo i przy balustradzie i na parapecie, a na szczęscie wido znuego na oród sąsiedniego domu i zarośnięty trawą dawny plac zabaw dla dzieci z bloku.
Nie chciało mi się dziś robić tego lecza, więcmusisz Gwiazdko do jutra wytrzymać.

123matylda No, za chwilę skończy się skala na moim balkonowym termometrze. Jest już 48 stopni, muszę dodać, że to w pełnym słonku i w miejscu osłoniętym od wiatru.
Mój balkon, to ledwie 2,5 m x 1,2m, ale roślin jest sporo, bo i przy balustradzie i na parapecie, a na szczęscie wido znuego na oród sąsiedniego domu i zarośnięty trawą dawny plac zabaw dla dzieci z bloku.
Nie chciało mi się dziś robić tego lecza, więcmusisz Gwiazdko do jutra wytrzymać.
Matti u mnie ogrom drzew , dosłownie wszędzie . Mam dość spore podwórko ..ale ogródka nie posiadam :) Nawet nie widzę tam siebie , także kwiatków raczej się nie dorobię :) Za to natury u mnie pod dostatkiem :)) Nawet dzikie koty , nie wiadomo skąd ;)
Na leczo poczekam , buziaki :-))

Napisał(a): 123matylda -

gwiazdkatoja75
123matylda No, za chwilę skończy się skala na moim balkonowym termometrze. Jest już 48 stopni, muszę dodać, że to w pełnym słonku i w miejscu osłoniętym od wiatru.
Matti u mnie ogrom drzew , dosłownie wszędzie . Mam dość spore podwórko ..ale ogródka nie posiadam :) Nawet nie widzę tam siebie , także kwiatków raczej się nie dorobię :) Za to natury u mnie pod dostatkiem :)) Nawet dzikie koty , nie wiadomo skąd ;)
Na leczo poczekam , buziaki :-))
Podwórko, czy ogródek, to kawałek przestrzeni, gdzie można sobie posiedzieć na powietrzu, w zieloności i posłuchać ptaszków, a nie hałasów miasta.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • http//youtu.be/OJDeTCxleV4
  • znamie 2cm na2cm
  • praca młodzi duchem forum
Do góry strony: ........młodzi duchem ...c.d.