2 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń114 tys.
  • Odpowiedzi674
  • Ocen na +4 tys.
2 tys. ppt ?

Mocne słowa Aleksandra Kwaśniewskiego o prezesie PiS (675)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Mocne słowa Aleksandra Kwaśniewskiego o prezesie PiS

Napisał(a): dariasdaria -

Kwaśniewski udzielił wywiadu Monice Olejnik w programie „Kropka nad i”. Mówi w nim, że „Jarosław Kaczyński ma nadzwyczajną siłę destrukcji, nad którą nie panuje, a teraz otworzył kolejny front. To szaleństwo”. Wypowiedział się także na temat obrony kościołów twierdząc, że to „pomysł na wojnę domową”.
Zgadzacie się z nim? Czy rządy Kaczyńskiego doprowadzą do zniszczenia naszego kraju?
INTERIA.PL

Re: Mocne słowa Aleksandra Kwaśniewskiego o prezesie PiS

Napisał(a): VVV -

Kiedyś czytałem takie przepowiednie, ale nie pamiętam tego mędrca, który je głosił. Jednak zapamiętałem przepowiednię.,, Polską będzie rządził okrutny uzurpator, który będzie chciał zostać królem Polski. Nastanie nienawiść, która doprowadzi do wojny domowej. Na świecie powstanie wielka destabilizacja, a król Polski, który nie będzie koronowany, doprowadzi do wojny światowej, po tej wojnie Polska przestanie istnieć". Tyle zapamiętałem.

Napisał(a): Dobrawa1 -

VVV Kiedyś czytałem takie przepowiednie, ale nie pamiętam tego mędrca, który je głosił. Jednak zapamiętałem przepowiednię.,, Polską będzie rządził okrutny uzurpator, który będzie chciał zostać królem Polski. Nastanie nienawiść, która doprowadzi do wojny domowej. Na świecie powstanie wielka destabilizacja, a król Polski, który nie będzie koronowany, doprowadzi do wojny światowej, po tej wojnie Polska przestanie istnieć". Tyle zapamiętałem.
i reżim, dyktaturę wprowadzi:-)

Reklama

Napisał(a): ~ukochsnaplebana -

Dobrawa1
VVV Kiedyś czytałem takie przepowiednie, ale nie pamiętam tego mędrca, który je głosił. Jednak zapamiętałem przepowiednię.,, Polską będzie rządził okrutny uzurpator, który będzie chciał zostać królem Polski. Nastanie nienawiść, która doprowadzi do wojny domowej. Na świecie powstanie wielka destabilizacja, a król Polski, który nie będzie koronowany, doprowadzi do wojny światowej, po tej wojnie Polska przestanie istnieć". Tyle zapamiętałem.
i reżim, dyktaturę wprowadzi:-)
To typowe dla reżimu, Hitler tak samo zaczął, a skończył jako dyktator. Zwykle dyktatorzy okazują się moralnymi degeneratami. Taka władza zawsze deprawuje. Też wspierających, choć najczęściej tylko degeneraci ich popierają.

Napisał(a): ~Mata Hari -

Rozpoznany!

Reklama

Reklama

Napisał(a): ~Adnaw -

Nigdy ale to nigdy nie pomyślałam , że można tak szybko zniszczyć nasz kraj na wszystkich frontach.Ile trzeba mieć w sobie jadu,podłości i nienawiści by zarazić nim cały nasz kraj.Naszym krajem żądza ludzie pozbawieni mózgu..........dramat.Mam nadzieję,że ugotują się we własnym sosie i to niebawem .Zazdroszczę amerykanom bo naprawdę mają się z czego cieszyć.BRAWO bo potrafiliście się przeciwstawić utopijnym rządom a my.........NIE! Wielka Szkoda.

Napisał(a): ~jahu -

Przed bliźniakami ostrzegał już ich ojciec Rajmund. Na bliźniakach poznał się nawet Wałęsa i pogonił ich ze swojego otoczenia. Wyjątkowo perfidne indywidua, czego się nie dotknęli to niszczyli. Nie brali praktycznie udziału w przemianach ustrojowych a w obecnie pisanej na nowo naszej najnowszej historii, kreują się na czołowych bojowników i przywódców. Pozostały, na nasze nieszczęście, przy życiu bliźniak, zaciekle niszczy wszystkich tych, którzy mogą dać świadectwo prawdzie. Kwaśniewski ma pod tym względzie pełna rację. Jarek to destruktor.

Napisał(a): MacTycz -

kaczyński,to chory z nienawiści starzec,nie mający pojęcia o życiu,rodzinie,dzieciach,a właściwie o niczym,co związane jest normalnością ludzką.Silny otoczeniem klakierów-pachołków,którzy za ochłapy i stołki gotowi stać przy nim,a jak się przewróci to uciekną.On JUŻ ZNISZCZYŁ POLSKĘ i z WYRAFINOWANIEM SKŁÓCIŁ Polaków!!!!!!!

Napisał(a): ~greg -

~warszawiak Trzeba byc .......(nie mam slow )zeby taki człowiek jak Kwasniewski wypowiadał się na temat prezesa,a tak ogolnie, wogole wypowiadał się.Jakgo nie wstyd....ale coż oni nie maja wstydu.
To patajachy.
Ze takich glupich jak ty nasza ziemia jeszcze nosi
« Wróć do tematów
Do góry strony: Mocne słowa Aleksandra Kwaśniewskiego o prezesie PiS