973
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń61 tys.
  • Odpowiedzi127
  • Ocen na +938
973 ppt ?

Mocne słowa o braciach Kaczyńskich (128)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Mocne słowa o braciach Kaczyńskich

Napisał(a): ~różyczka -

Ciekawe słowa padły z ust Hanny Stadnik, która w Powstaniu Warszawskim służyła jako sanitariuszka. Tak mocnych słów chyba nikt się nie spodziewał...

Ojciec braci Kaczyńskich był moim kolegą i jak Leszek został prezydentem Warszawy, myśmy mu gratulowali, a on, ojciec, powiedział: „Moim dzieciom nie wolno dać władzy, bo zniszczą każdego, kto będzie od nich lepszy, bo są złośliwi”. Jeśli ojciec to mówi, to wie co mówi – powiedziała w trakcie programu telewizyjnego.

i dalej:

Leszek się zmienił. Ja znałam panią Marię, żonę Leszka. To naprawdę wspaniała kobieta i ona go wychowała po prostu, jak prawie każda żona męża

Czy doczekamy się reakcji na te słowa ze strony Kaczyńskiego?
INTERIA.PL

Re: Mocne słowa o braciach Kaczyńskich

Napisał(a): taie -

Bardziej interesowała by mnie wypowiedź jakiegoś równolatka -
z klasy
Nie napiszę z podwórka bo kiedyś sam się chwalił że na podwórku się nie wychowywał.
Dzieciaki takich nie lubią i szybko wyczuwają fałsz.
(dziwne ale nigdzie nie czytałem takiej wypowiedzi - do szkoły nie chodzili?)

Napisał(a): yeti48 -

Reakcji Kaczyńskiego nie będzie zapewne.
Gdybym się miał zakładać, powiedzialbym, że co najwyżej robocop Mazurek określi to mianem steku bzdur.
A za kilka dni do domu starszej pani wpadnie komando śledczych.
Okaże się bowiem, że od czasu Powstania nie rozliczyła się z czterech bandaży, chusty trójkątnej i rolki lepca. W ten oto podly i podstępny sposób naraziła państwo na olbrzymie straty. Dodatkowo oglada na co dzień TVN, a wnuczka biegała po szkole z białą różą.

Napisał(a): Gość -

Wspomniana pani ma 90 lat i "cieszy" mnie to bardzo, iż ma tak doskonałą pamięć. Pamięta słowo w słowo to,co powiedziano 30-40 lat temu. I dziwnym jest faktem, że mówi to teraz....gdy trwa nagonka na Kaczyńskiego. Dlaczego tych słów nie wypowiedziała w po śmierci Rajmunda 2005 r?

Sisi1 Wspomniana pani ma 90 lat i "cieszy" mnie to bardzo, iż ma tak doskonałą pamięć. Pamięta słowo w słowo to,co powiedziano 30-40 lat temu. I dziwnym jest faktem, że mówi to teraz....gdy trwa nagonka na Kaczyńskiego. Dlaczego tych słów nie wypowiedziała w po śmierci Rajmunda 2005 r?
Potrafisz zadziwić.
Nie wiedziałem, że Lech prezydentem Warszawy został 3o, a nawet 4o lat temu.
😁

yeti48
Sisi1 Wspomniana pani ma 90 lat i "cieszy" mnie to bardzo, iż ma tak doskonałą pamięć. Pamięta słowo w słowo to,co powiedziano 30-40 lat temu. I dziwnym jest faktem, że mówi to teraz....gdy trwa nagonka na Kaczyńskiego. Dlaczego tych słów nie wypowiedziała w po śmierci Rajmunda 2005 r?
Potrafisz zadziwić.
😁
no dobrze...był prezydentem Warszawy w latach 2002 - 2005, Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej w latach 2005–2010..
Dlaczego wtedy..licząc od 2000 roku ...nie padły wspomniane słowa" „Moim dzieciom nie wolno dać władzy, bo zniszczą każdego, kto będzie od nich lepszy, bo są złośliwi”.Tylko teraz?

Jaki sens ma ta wypowiedz w dzisiejszych czasach ? Dlaczego przed przekazaniem władzy Prezydenta Warszawy, Prezydenta Polski ...nie zostały przypomniane powyższe słowa?
Wyobraź sobie ojca, który cię nie akceptuje, więc ty jako syn jak byś się zachował? Pozwoliłbyś na dalsze "znieważanie"? Kaczyńscy nigdy ojcu nie ublizyli, a że byli blisko i z daleka...wcale im się nie dziwię.

Sisi1
yeti48
Potrafisz zadziwić.
😁
no dobrze...był prezydentem Warszawy w latach 2002 - 2005, Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej w latach 2005–2010..
Dlaczego wtedy..licząc od 2000 roku ...nie padły wspomniane słowa" „Moim dzieciom nie wolno dać władzy, bo zniszczą każdego, kto będzie od nich lepszy, bo są złośliwi”.Tylko teraz?
Może jednak wiek robi swoje?
A może jednak ja trzeba by było zapytać. Ludzie czasem mają powody by coś w danej chwili powiedzieć, a czasem mówią to, co akurat im się przypomniało.

Moja babcia potrafiła z pamięci wyrecytować Pana Tadeusza, większość wypowiedzi profil Brzezińskiego z RWE i całe mnóstwo innych.
Przy tym nie pamiętała ani o urodzinach ulubionej wnuczki, ani tego co wczoraj jadła na obiad. Ani kiedy zmarł mój dziadek a jej mąż.
Nie umiem tak lekko jak Ty odpowiedzieć na to pytanie.

yeti48 Reakcji Kaczyńskiego nie będzie zapewne.
Gdybym się miał zakładać, powiedzialbym, że co najwyżej robocop Mazurek określi to mianem steku bzdur.
Okaże się bowiem, że od czasu Powstania nie rozliczyła się z czterech bandaży, chusty trójkątnej i rolki lepca. W ten oto podly i podstępny sposób naraziła państwo na olbrzymie straty. Dodatkowo oglada na co dzień TVN, a wnuczka biegała po szkole z białą różą.
IPN oskarży ją o bezpodstawne używanie znaku Polski walczącej i biało-czerwonej opaski.
A Mazurek jest lepsza od Kurskiego !

taie
IPN oskarży ją o bezpodstawne używanie znaku Polski walczącej i biało-czerwonej opaski.
Jakie jeszcze inne masz w zanadrzu sugestie? Oskarży, zrobi. Czy aby na pewno?

Siusiu masz tu artykuł z 09.07.2012,
Jak chcesz to sobie poczytaj - choć obawiam się że nie będziesz chciała .http://wiadom(...)ek.html

Sisi1
taie
Jakie jeszcze inne masz w zanadrzu sugestie? Oskarży, zrobi. Czy aby na pewno?
W Kraju Rad wszystko możliwe .
Za napisanie prawdy na szybie ludzi się zamyka.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Mocne słowa o braciach Kaczyńskich