313
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń20 tys.
  • Odpowiedzi98
  • Ocen na +42
313 ppt ?

Mocne słowa Wałęsy (99)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Mocne słowa Wałęsy

Napisał(a): Vicjag -

Większego popapraństwa niż prezydentura p. Wałęsy w historii nie było, kładę to na karb tergo, że "nie chciał ale musiał", a obietnice? Pamiętam, że wszyscy mieli dostać po 100 milionów złotych z majątku państwowego, który pozwolił roztrwonić za pół darmo. A na dodatek, "Solidarność", to było 9 milionów zwykłych członków, bez których p. Wałęsa, zamiast zostać prezydentem mógłby się wałęsać po Gdańsku i być bezrobotnym. Trochę szacunku dla tych, którzy go osadzili na piedestale, trochę samokrytyki, mniej hipokryzji. A taj na marginesie - to czekam kiedy zbierze pan ten 100 tysięcy i "ruszy na Warszawę"? Mnie się wydaje, że "na świętego Dygdy, którego nie m a nigdy".

Napisał(a): ~kruk77Szczecin -

Chamsin
zbigniew1933
Pisiory najpierw skazały Wałęsę a potem zaczęli gorączkowo szukać "dowodów zdrady"

Ten schemat mi coś przypomina...dajcie mi człowieka a dowody jego winy znajdziemy.
Owe "pisiory" są w gorącej wodzie kąpane.

Szastają oskarżeniami ile wlezie a potem cisza, winny nadal łazi sobie bezczelnie po ulicach.

Co to za Prawo i Sprawiedliwość? Co? Hipotetyczne prawo i sprawiedliwość? Wirtualne prawo i sprawiedliwość? Medialne prawo i sprawiedliwość?

No bo przecież co jak co ale na pewno nie rzeczywiste Prawo i Sprawiedliwość....
Zasz li ty słowo kodeks karny. Pomyliło ci się z kodeksem moralnym i honorowym. A to są dwie różne sprawy.

Napisał(a): ~jasmir -

~zibi Kto słucha jeszcze tego faceta? Żal mi go. Miał swój moment w życiu.
Teraz robi z siebie pośmiewisko a szkoda.
Żal mi tego człowieka niech więcej nie zabiera głosu a umrze w spokoju gdyż coraz bardziej się ośmiesza. Może nie wie co mówi i trzeba go umieścić w specjalnym ośrodku dla umysłowo chorych.

Napisał(a): ~speed -

Przestań wkońcu Bolek błaznowac kazdy Polak z nie wypranym mózgiem wi kim byłes i to co mówisz ze wszyscy wykonywali co kazałeś wola o pomstę do nieba zresztą widać z kim się teraz ustawiasz w jednym szeregu np. z Mazzgułą (ubekiem)

Napisał(a): Chamsin -

~kruk77Szczecin
Zasz li ty słowo kodeks karny. Pomyliło ci się z kodeksem moralnym i honorowym. A to są dwie różne sprawy.
No cóż nie bez powodu to co nazywasz kodeksem moralnym i honorowym nie ma nic wspólnego z prawem i sprawiedliwością, a dokładniej egzekucją prawa....

A skoro owe oskarżenia dotyczą domniemanych "przestępstw" których nie można ani udowodnić, ani ukarać literą prawa to jeśli w ogóle ma to jakieś odbicie w realnym Świecie to tylko w postaci opinii publicznej tudzież walki o głosy w wyborach...

We współczesnej polityce ma to nawet nazwę a mianowicie określane jest negatywną kampanią wyborczą czasami też określana czarnym pijarem ;)

Cóż ty widzisz moralnego i honorowego w takim zachowaniu? No bo chyba nie odwracanie uwagi od siebie samego nagminnym wylewaniem pomyj na przeciwników politycznych...
« Wróć do tematów
Do góry strony: Mocne słowa Wałęsy