305
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń19 tys.
  • Odpowiedzi98
  • Ocen na +39
305 ppt ?

Mocne słowa Wałęsy (99)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Mocne słowa Wałęsy

Napisał(a): uni -

Wałęsa często zadziwia tym, co pisze w social mediach. Tym razem w mocnych słowach wypowiedział się o Kornelu Morawieckim, ojcu obecnego premiera. Nazwał go "zdrajcą" i "popaprańcem". Dostało się również braciom Kaczyńskim, którzy jego zdaniem "montowali w papierach SB i innych sprawę BOLKA". Do tej pory nikt nie skomentował słów Wałęsy, jednak w portalach społecznościowych większość Internautów popiera Wałęsę..

Załączniki:
INTERIA.PL

Re: Mocne słowa Wałęsy

Napisał(a): Cymex -

W portalach społecznościowych, nikt nie chce temu "błaznowi" "pocisnąć", bo łatwiej tam daną osobę "namierzyć", niż na zwykłym forum dyskusyjnym.

A każdy wie jaki ten "GAMOŃ" jest zadufany w sobie i być może ludzie boją się że może ich pozwać.

Dlatego też, piszą tam tylko jego zwolennicy. I dlatego ma on, tylko tam takie poparcie.

Napisał(a): zbigniew1933 -

Chamsin Wałęsa ponoć miał trafić przed sąd za zwoje domniemane "zbrodnie".

Co się dzieje? IPN zabrakło "dowodów" z szafy Kiszczaka?

Zdaje się że puki co to on tylko bierze udział w protestach przed sądem a nie jest w nim sądzony....
Pisiory najpierw skazały Wałęsę a potem zaczęli gorączkowo szukać "dowodów zdrady"

Ten schemat mi coś przypomina...dajcie mi człowieka a dowody jego winy znajdziemy.

Napisał(a): Chamsin -

zbigniew1933
Pisiory najpierw skazały Wałęsę a potem zaczęli gorączkowo szukać "dowodów zdrady"

Ten schemat mi coś przypomina...dajcie mi człowieka a dowody jego winy znajdziemy.
Owe "pisiory" są w gorącej wodzie kąpane.

Szastają oskarżeniami ile wlezie a potem cisza, winny nadal łazi sobie bezczelnie po ulicach.

Co to za Prawo i Sprawiedliwość? Co? Hipotetyczne prawo i sprawiedliwość? Wirtualne prawo i sprawiedliwość? Medialne prawo i sprawiedliwość?

No bo przecież co jak co ale na pewno nie rzeczywiste Prawo i Sprawiedliwość....

Napisał(a): ~gość -

zbigniew1933

Zdaje się że puki co to on tylko bierze udział w protestach przed sądem a nie jest w nim sądzony....

Napisz jeszcze, że podrobili papiery w szafie Kiszczaka.

~gość
zbigniew1933

Napisz jeszcze, że podrobili papiery w szafie Kiszczaka.
Przesiadują w szafie Kiszczaka powiadasz?

Chamsin
zbigniew1933

Owe "pisiory" są w gorącej wodzie kąpane.

Szastają oskarżeniami ile wlezie a potem cisza, winny nadal łazi sobie bezczelnie po ulicach.

Co to za Prawo i Sprawiedliwość? Co? Hipotetyczne prawo i sprawiedliwość? Wirtualne prawo i sprawiedliwość? Medialne prawo i sprawiedliwość?

No bo przecież co jak co ale na pewno nie rzeczywiste Prawo i Sprawiedliwość....
Wiem że non stop szukają winnych swojego niedołęstwa umysłowego, organizują "polowania na komuchów" lecz zadekowanych u siebie rozpoznawalnych komuchów chronią.

Cymex
Nie chodzi o "komuchów". Bo "komuchem" był wtedy co trzeci Polak.
A to, że ktoś był "komuchem" nie musiało oznaczać że taki ktoś był donosicielem SB, jakim był np. "BOLEK".

Nawet jak SB zmusiło go jakimś szantażem, ażeby donosił, to jakby miał, chodźby odrobinę honoru, to powinien powiedzieć kolegom co się stało i że (z tego względu) nie może już należeć do organizacji.

Tymczasem on, cały czas tkwił w organizacji i donosił na kolegów. Na dodatek brał jeszcze za to pieniądze, podpisując się na liście płac SB (na co są niezbite dowody potwierdzone przez grafologów). Twierdząc potem bezczelnie i głupio że wygrywa w "totolotka".!
I cały czas, do tej pory plecie te swoje bzdury.

Żeby wierzyć, w te jego bzdury trzeba chyba być takim samym "pseudointeligentem" i mieć takie same kłopoty z myśleniem jak on.
Masz ode mnie solenną obietnice że na temat autentyczności tych dokumentów prawdziwi historycy będą debatować dopiero po ograniczeniu kompetencji IPN do uprawnień normalnego naukowego instytutu historycznego (moim zdaniem najlepiej dla Polski całkowitej likwidacji IPN, tej zupełnie skompromitowanej skorumpowanej instytucji, nie odróżniającej nauki od polityki). Dla normalnego historyka ważne jest to że w ogóle może pracować i publikować a nie to po co i dla kogo to robi...

Na tą chwilę nikt normalny już poważnie nie traktuje IPN ;)

Napisał(a): Cymex -

Chamsin
Cymex
Nie chodzi o "komuchów". Bo "komuchem" był wtedy co trzeci Polak.
A to, że ktoś był "komuchem" nie musiało oznaczać że taki ktoś był donosicielem SB, jakim był np. "BOLEK".

Nawet jak SB zmusiło go jakimś szantażem, ażeby donosił, to jakby miał, chodźby odrobinę honoru, to powinien powiedzieć kolegom co się stało i że (z tego względu) nie może już należeć do organizacji.

Tymczasem on, cały czas tkwił w organizacji i donosił na kolegów. Na dodatek brał jeszcze za to pieniądze, podpisując się na liście płac SB (na co są niezbite dowody potwierdzone przez grafologów). Twierdząc potem bezczelnie i głupio że wygrywa w "totolotka".!
I cały czas, do tej pory plecie te swoje bzdury.

Żeby wierzyć, w te jego bzdury trzeba chyba być takim samym "pseudointeligentem" i mieć takie same kłopoty z myśleniem jak on.
Masz ode mnie solenną obietnice że na temat autentyczności tych dokumentów prawdziwi historycy będą debatować dopiero po ograniczeniu kompetencji IPN do uprawnień normalnego naukowego instytutu historycznego (moim zdaniem najlepiej dla Polski całkowitej likwidacji IPN, tej zupełnie skompromitowanej skorumpowanej instytucji, nie odróżniającej nauki od polityki). Dla normalnego historyka ważne jest to że w ogóle może pracować i publikować a nie to po co i dla kogo to robi...

Na tą chwilę nikt normalny już poważnie nie traktuje IPN ;)
Badania grafologiczne, trwały ponad pół roku - w których brali udział także niezależni eksperci - nie tylko ci z IPN.

Porównania charakteru pisma, z podpisami na liście płac SB nie dawały "cienia wątpliwości" że to jego podpisy.

Cymex
Badania grafologiczne, trwały ponad pół roku - w których brali udział także niezależni eksperci - nie tylko ci z IPN.

Porównania charakteru pisma, z podpisami na liście płac SB nie dawały "cienia wątpliwości" że to jego podpisy.
Może i niezależni eksperci ale zatrudnieni przez IPN... Nie bez powodu IPN nie ma sowich etatowych grafologów, ba! IPN nie powinien mieć i faktycznie ich chyba (oby!...) nie ma!
Opinie grafologów szczególnie analizy samych podpisów już dawno temu nawet w sądach nie są traktowane jako materiał dowodowy. Takie rzeczy to była zabawa dla inspektorów scotland yardu w czasach wiktoriańskiej Anglii, a nie w Europie XXI wieku. Grafologia to już tylko bardzo ciekawa nauka pomocnicza psychologii a nie historii czy współczesnego sądownictwa ;)

To co ci wcześniej napisałem to nie dlatego że potrafię być wredny (bo fakt potrafię), tylko dla tego że jestem z wykształcenia historykiem... Niestety :(
« Wróć do tematów
Do góry strony: Mocne słowa Wałęsy